Търся да ми развият форума

Fozzy

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
123   0   0
Здравейте! Имам форум с 1 пост и търся някой, който да го развие до 1000 поста минимум и поне 200 регистрирани потребители.

Можете да го развивате както искате, да превеждате статии, да ги събмитвате, да рекламирате, каквото ви е на душа.

Не се толерират:
- спам;
- копирано съдържание;
- писане от повече от 1 акаунт.

Искам един чист и готин форум. Пишете ми на лично цената, която желаете и срока за изпълнение. Ако не се включите в срока, който сами сте определили, плащам наполовина. Плащам 2 седмици след приключването на задачата, за да видя дали няма спамене, мултиакаунтинг, дали регнатите юзъри са реални и т.н.

Искам да ми пишат хора със зелена репутация, поне 1 iTrader и поне 200 мнения. Целта е да не дойде някой гашник, който да оспами света и да ми прецака нещата.

Поздрави!
 
От: Търся да ми развият форума

Не трябва да е гащник ли? Тоест не трябва да е човек, който носи гащи и ги вдига над пъпа, също и човек, който носи гащи, и ги захвърля на ляво, и на дясно с цел привличане на внимание?
 
От: Търся да ми развият форума

Бях се заинтересовала от предложението, но се оказа, че съм квалифицирана в категория "гаШник" и се оттеглям, докато стана достойна с 200-те си коментара. :)
 
От: Търся да ми развият форума

На каква тематика е форума?
 
Не трябва да е гащник ли? Тоест не трябва да е човек, който носи гащи и ги вдига над пъпа, също и човек, който носи гащи, и ги захвърля на ляво, и на дясно с цел привличане на внимание?

Супер полезно ми беше разяснението, благодаря.

Бях се заинтересовала от предложението, но се оказа, че съм квалифицирана в категория "гаШник" и се оттеглям, докато стана достойна с 200-те си коментара. :)

Като станеш достойна се обади.
 
От: Търся да ми развият форума

На каква тематика е форумът, на какъв език? Имаш предвид да се развие, тоест да домъкнем 200 юзъра? А тези минимум 1000 коментара от един акаунт ли трябва да са (т.е от мен, например)?

Какъв бюджет имаш долу-горе?:)
 
От: Търся да ми развият форума

... грешка ...

Как се трие грешен пост?
 
От: Търся да ми развият форума

Пусни да видим форума , да се регистрираме с колегите :)

После който намериш нека доразвва :)
 
От: Търся да ми развият форума

Хора, форума е свързан с хобито ми. Има 2-3 големи в България с над 100 000 мнения. Целта ми не е да печеля или да избивам рибата. Това е моето хоби и просто ще ми е интересно и аз да направя нещо подобно. Каква е тематиката казвам на реално заинтересовани на лично. И защото не го правя с комерсиална цел, затова и не искам аз да се занимавам с него, а да докарам този брой юзъри и мнения колкото да тръгне. Оттам нататък, леко-полеко, нещата ще станат.

Не знам колко вървят цените, не съм определил и бюджет. Ще изчакам 3-4 предложения и тогава ще избера нещо, което ми се струва изгодно.
 

Горе