Наказанието прехвърля ли се при 301 редирект

vitohol

Premium
Един въпрос към всеки който е имал такъв проблем. Един от домеините ми не излиза никаде почти за Гоогле.
Преди си излизаше доста добре.
Въпроса ми е следния.

Дали ако си регна нов домеин, преместя сайта с малко подобрения,
така че да изглежда като подобрена весия и направя 301 редирект от стария домейн към новия - дали ще се запази наказанието?
 
Хъм преди няколко години отговора беше твърдо не... проверено и тествано отделно включено е като въпрос и има подробен отговор защо е така във SEO Expert Quiz на Ранд Фишкин простата логика е че блек сеотата като им набамкат сайтовете и пуснат новата партида и я добутат до топ 10 може да почнат да разкарват конкуренти от топ 10 като редиректнат старата партида към тях


Във днещно време обаче със този алгоритъм пандата които решава кой сайт е качествен и кои не и дава доста фолс позитив няма гаранция че точно след едно рънване на панда алгоритама няма сайта да е наказа пак пак фолс позитив

отделно ако се направи 301 + се укаже и редирект уебмастър тулса също няма гаранция защото така Г знае че държиш и контролираш и двата домейна

и третото е ако някои спам едитор индианец те е нарочил щото братовчед му има сайтове във същата ниша също няма гаранция






 
Братле как е при теб на мен ми върнало тези на 9 страница този сайт дето не се виждаше никъде още пенализнат ама е по добре от нищо...

пп гледаме върнало обратно и скуидо лещите (за тези коит ги ползват за сателити) маи ревизираха последната панда
 
От: Наказанието прехвърля ли се при 301 редирект

Връща позиции, но след месец два сваля и новия домейн на долу.
 

Горе