SEO Expert Quiz

По скоро да го наречем пипкав но има инересни неща от практическа гледна точка а на някои от въпросите и аз търсех отговор и е хубаво че посредством този тест нучих како е мнението на сео моз по въпроса

Така че препроръчвам на всички да се помъчат да го попълнят и послед да прочетът внимателно отговорите Ще ви е от полза ;)
 
От: SEO Expert Quiz

аз имам 277 точки, отговорил съм само на 68 въпроса. Дори имах шанса да се регистрирам.
 
От: SEO Expert Quiz

You scored 85/255 points (34%)

Имам още доста да уча.Беше голяма мъка,докато мина всичките въпроси,а и има доста непозанти термини за мен.Но се надявам с много четене след 5-6 месеца да вдигна процента на 80-90.Полезен тест.
 
От: SEO Expert Quiz

Аз го правих миналата година и изкарах 66% :) Имаше разни въпроси от историята на SEO, дето ме прецакаха...
 
От: SEO Expert Quiz

Изнвервих се и се отказах. В много отношения тестът може би е наистина добър, но въпроси за историята на SEO ги намирам за безсмислени, както има и някои спорни теми, на които всеки професионалист дава различен отговор. Като цяло тестът е полезен, но прекалено дълъг (поне според мен).
 
От: SEO Expert Quiz

Изнвервих се и се отказах. В много отношения тестът може би е наистина добър, но въпроси за историята на SEO ги намирам за безсмислени, както има и някои спорни теми, на които всеки професионалист дава различен отговор (т.е. няма общо мнение по въпроса). Като цяло тестът е полезен, но прекалено дълъг (поне според мен).
 
От: SEO Expert Quiz

Изкарах 220 точки, като си признавам, че съм виновен и питах Гугъл за 4 въпроса, свързани с историята (примерно въпроса дали PageRank е кръстен на човек).
Иначе има доста въпроси, които нямат особено значение за SEO.
 
От: SEO Expert Quiz

You scored 149/255 points (59%)

Добре че нямам претенции за оптимизатор :lol:

Иначе е интересно да се проверят част от нещата, които сме прочели тук, а и в други сайтове, свързани със SEO.

Бих предложил темата да се маркира като важна.
 

Горе