adsense рекламните карета не се появяват

nortrant

Well-Known Member
здравейте,
вече минаха няколко дена и не се появяват.. (иначе са си откроили място...)
до сега не съм имал такъв проблем
 
От: adsense рекламните карета не се появяват

Това не е на добре, за имейли от адсенс гледал ли си? Така става като ти баннат сайта. Преди показвали ли са се реклами на същия домейн?
 
От: adsense рекламните карета не се появяват

нямам мейлове от тях.
Не съм слагал реклами на този домейн
аз всъщност до сега съм слагал само в 1 сайт... това е втория и е нов

да не би проблема да е в това, че акаунта не е потвърден?

в началната страница имам:

Понастоящем плащанията Ви са задържани. За освобождаването им е необходима реакция от Ваша страна. Още подробности...

преди време направих заявка за изпращане на този ПИН по пощата но не е идвало нищо...
 
Последно редактирано:
От: adsense рекламните карета не се появяват

Прати сайта да погледна, няма логика да не се показват, ако всичко друго е наред.
 
От: adsense рекламните карета не се появяват

Ако си поискал PIN за потвърждаването на акаунта ти и не си го въвел, рекламите ти няма да се показват. Тук беше говорено по същия проблем преди време. И аз самият имах проблем, защото PIN-a ми дойде чак след 3-то поискване и бяха минали няколко месеца.
 
От: adsense рекламните карета не се появяват

Прати сайта да погледна, няма логика да не се показват, ако всичко друго е наред.

Пратих ти го на лс.

Ако си поискал PIN за потвърждаването на акаунта ти и не си го въвел, рекламите ти няма да се показват. Тук беше говорено по същия проблем преди време. И аз самият имах проблем, защото PIN-a ми дойде чак след 3-то поискване и бяха минали няколко месеца.

и защо са го направили така?
сега какво да правя до като дойде този пин?
сега поисках отново и остана май 1 опит...
 
От: adsense рекламните карета не се появяват

Недей иска повторно изпращане ако не е минал поне месец-месец и половина. Просто чакаш, друго не можеш да направиш.
 
От: adsense рекламните карета не се появяват

И мен пина ми се забави , след месец 2 исках втори след това и 3ти , накрая и в някакъв форум техен или блог ли беше споделих проблема си и накрая пристигна.
Рекаламите през това време обаче не са ми спирали.Ако сега има такава промяна е доста глупаво.

За пробата направи едно ново блогче в блогър и сложи 1-2 статии и сложи там кода си да видиш дали ще се появят.Да няма нещо забрана на самия сайт който си сложил.
 
От: adsense рекламните карета не се появяват

Трябваше да споменеш, че акаунта е нов. Най вероятно първия пин ще дойде до няколко дена. Навремето и при мен не дойде в указания период, получих го два дена след като заявих втория. Проверявай пощата редовно, сигурно ще дойде всеки момент. Това да спират рекламите явно е някаква новост, направи както казва BurnX с блога.

Сега е момента да си пазиш акаунта от невалидни кликове, първите два-три месеца са критични.
 
От: adsense рекламните карета не се появяват

Недей иска повторно изпращане ако не е минал поне месец-месец и половина. Просто чакаш, друго не можеш да направиш.

повече от два месеца минаха
аз даже бях забравил, че съм искал (до сега в сайтовете си слагах реклама от акаунт на мой приятел защото да събирам минималната сума за изплащане ми се струваше че ще е необходимо доста време...)

За пробата направи едно ново блогче в блогър и сложи 1-2 статии и сложи там кода си да видиш дали ще се появят.Да няма нещо забрана на самия сайт който си сложил.

Същата работа и там...

Дано този пин дойде скоро...
 
От: adsense рекламните карета не се появяват

Не мога да не изкажа своя възторг :beer:

това ще стане в хронологичен ред:

(неделя) 18 декември 2011, 17:50 - изпратих им мейл в който обяснявам съвсем просто какво ми изписва като се логна в акаунта и, че съм искал вече пин но още не идва...

(понеделник) 19 декември 2011, 13:04 - на 19-ти съм получил отговор, аз днес на 20-ти проверих мейла защото не очаквах толкова бързо да отговорят... - искаха да изпратя сканиран документ за самоличност или някакъв документ чрез който да се удостоверят данните.

(вторник-днес) 20 декември 2011, 12:13 - изпратих сканирана версия на двете страни на личната карта като заличих доста информация от нея и остана само първите 6 цифри на егн-то, имената и адресите.

(вторник-днес) 20 декември 2011, 12:36 - след 23 мин. са ми писали, че акаунта е верифициран. (аз пак бях забравил за тях, сетих се като видях във сайта ми че рекламите са на лице.)

Браво на тях :roll:
 

Горе