Търг за NAKOLELA.COM старт 1лв

nuni

Active Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Регестриран в GoDaddy. Изтича на 19/1/2012 т.е. остават 17 дена

Начална цена: 1 лева
Стъпка: 1 лева


NAKOLELA.COM изтича на 19/1/2012

Търгът ще приключи след 24 часа от последната оферта.

Благодаря предварително на участниците:)<br /><br /> Домейн Име | URL: NAKOLELA.COM<br /><br />Приблизителна Цена: 20-30<br /><br />Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 19/1/2012<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Няма Съдържание<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: PayPal, EasyPay или банков път<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
От: Търг за NAKOLELA.COM старт 1лв

Много хубав домейн...толко ли не можа да измислиш нещо за него :)
Жалко че ги регвате при разни бащи дето после не се знае-знае ли се дали и на къде може да се трансферира
 
От: Търг за NAKOLELA.COM старт 1лв

Благодаря за старта
Остават още няколко часа до края на акциона
 
От: Търг за NAKOLELA.COM старт 1лв

Интересно колко щеше да струва, ако беше NAKOLENA.COM. :mrgreen:
 
От: Търг за NAKOLELA.COM старт 1лв

наколена - ахаха ти как си го тълкувал еййй :D В първият момент аз се сетих за "че ше паднат", а то ти явно си го интерпретирал с другото - "че коленичат" :)

40лв тогава :)
 
От: Търг за NAKOLELA.COM старт 1лв

41 лева , предпоследно предложение.
 
Последно редактирано:
От: Търг за NAKOLELA.COM старт 1лв

Остава 1 час до края на акциона
metadjazve с 41 лв е най-високото надаване
 
От: Търг за NAKOLELA.COM старт 1лв

Тоя джезвето червен квардат от мен - едитна си поста на 41лв. беше 50лв. Нуни да има предвид
 
От: Търг за NAKOLELA.COM старт 1лв

Тоя джезвето червен квардат от мен - едитна си поста на 41лв. беше 50лв. Нуни да има предвид

моите уважения ,но почна да слагаш на всяка манджа мерудия...
 
От: Търг за NAKOLELA.COM старт 1лв

Смисъл?? Аз участвам в тоя търг, а не ти. Освен това редно ли беше да си едитне поста от 50лв на 41лв...понеже вижда че печели?? Нещо не мога да те схвана днес :)
 
От: Търг за NAKOLELA.COM старт 1лв

Излишно ли е също да ти казвам, че ако наддаването му беше 41лв, аз щях да съм с 42 вече :) Просто над 50 ми беше много и се отказах още вчера. Но той да прави такъв едит, дори мисля че е забранено - админа да реши дали е редно. Аз щях и 2 квадрата да съм му дал вече...щяха да ми станат общо 3 от как съм във форума :)
 
От: Търг за NAKOLELA.COM старт 1лв

Тъй като последното наддаване на metadjazve беше 50 лв и към 21:59 е редактирал мнението си на 41лв (въобще не се усетих) не е коректно от неговата страна в последния момент да намаля цената, предлагам 3 варианата:
1. metadjazve да заплати 50лв, каквито беше наддал за домейна и ще стане собственик на домейна или
2. Вторият под него печели домейна т.е. madgooglebot с 40лв.
3. или да се продължи акциона от последното наддаване на madgooglebot с цена от 40лв за край на търга 10 часа от последното наддаване

Според вас как е по-добре?
 
Последно редактирано:
От: Търг за NAKOLELA.COM старт 1лв

Джезвето ако не се появи да даде 50лв, аз съм на линия за моята оферта, ако изобщо търга е актуален, ако не здраве да е - то е по-важно :)
 

Горе