Съвет за интернет провайдър в центъра?

AMOUN

Well-Known Member
Местя се в центъра и рових рових, не намерих свестен доставчик?

Големите нямат там покритие...
Тези от мрежабг фаст бг
те са топхост тия...
и по три свирки на месец да ми правят пак няма да се вържа към тях.
в момента съм към юнайтед нет, но тях ги купи булсатком.
Не че не съм доволен, ама са малко олигофрени откъм ип адрси, трябва специална платка да им плащам за да ползвам ип постоянно.

та някой знае ли някой добър доставчик?
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

Каква платка да плащаш бе Амуне? Булсата на мен в провинцията (предполагам че е така и София, но там вече съм на Мегалан) само ми искаха МАК адреса на мрежовата карта - дадох го и готово. Ако нещо решиш рутерче да си сложиш, само се обаждаш да ти засекат новия МАК или им го продиктуваш и това е. Иначе не ги знам как са в София...
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

Каква платка да плащаш бе Амуне? Булсата на мен в провинцията (предполагам че е така и София, но там вече съм на Мегалан) само ми искаха МАК адреса на мрежовата карта - дадох го и готово. Ако нещо решиш рутерче да си сложиш, само се обаждаш да ти засекат новия МАК или им го продиктуваш и това е. Иначе не ги знам как са в София...

Булсат купиха юнайтед нет
а при тях енма рвално ип
ако искаш реално ип ти слагат една платка... не го знам какво е голо едно мяза на суич без кутия и струваше там на година 20 лева ли колко беше...
не че нещо ама ме издразни да ми сикат пари за подобна глупост
 
От: От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

http://www.nadejda.net/ - от М.Луиза до опълнченска и нагоре до Р.паметник и в Зона Б18. Ако си там някъде ти ги препоръчвам
http://www.speedy-net.bg/ - почти целият център

е те надежда нет баси сайта имат... нищо не се разбира? май ще ми свършат работа.
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

Местя се в центъра и рових рових, не намерих свестен доставчик?
Абе ти за 40 години или колкото си там, толкова ли не намери жилище, където да си праснеш задника, че пак си сменяш бърлогата....Ебаси майтапа честно..........
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

Има ли Мегалан по тия места?
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

Като стана въпрос за интернет..
Има ли някой от Пловдив на Близоо?
Искам да си сменя ИП-то..
Възможно ли е това.. някой правил ли го е?
И по-принцип може ли да се правят такива работи..
Понеже на времето гоогле ме изчатка.. и чак едва сега осъзнавам, че без него.. работите не вървят много на добре.. а с него, ще вървят доста по-добре..

мерсаж!
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

Къде в центъра? В центъра нет да искаш. В радиус от 50 метра от мен има офис на нет1 и на спектрум. Друго е близу. Аз съм на maxtelecom безжичен.
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

net1 нямат покритие там
на спектрум не намерих покритието къде е

а макстелекома за резервен да, но за основен няма да ми върши работа
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

онлайн директ ---> http://www.onlinedirect.bg/

Сблъсках се със същият проблем последната седмица. Тези момчета единствени ми свършиха работа за 2 часа и без главоболия.
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

ОрловМост нет. Година вече нямам никакви грижи. Прекъсвал е веднъж за целия период. За баш центъра става въпрос дето няма мегалан и нет1.
Интернет, ИП телефония, чудничко :)
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

Пробвай Онлайн директ. Аз съм доволен от тях.

Сега видях, че вече са препоръчани в темата, сори.
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

http://www.playtime.bg/ . Ползвам ги от 6-7 години никакви грижи. Рутера ми седи онлайн по 20-30 дена без прекъсване. Спиране на нета за повече от час - два не е имало никога. Виж на картата им слизаш ли им в покритието.
Даже съм им нещо като афилиейт :). Ако някой спонеме че го праща Ромбеца ще ми пуснат един месец гювеч.
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

Аз съм много доволен от макс телекома, за година съм имал само 1 час downtime, заради някакаква профилактика. Доброто е, че рутерчето е с батерия и има 3 часа живот, като спре това аз продължавам да си имам интернет :))
ОрловМост нет. Година вече нямам никакви грижи. Прекъсвал е веднъж за целия период. За баш центъра става въпрос дето няма мегалан и нет1.
Интернет, ИП телефония, чудничко :)

Все си мисля, че живея в баш центъра, а нет1 имат офис на съседната улица ...
 
Моя човек който го ползва макстелеком нон стоп каза че само веднъж лятото е имало даунтайм когато тук се пускаха теми не се виждаха някой от хостинг компаниите - (имаше големи проблеми с интернета като цяло)
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

Обадих се на надежда нет
- нямат покритие на улицата ми
обадих се на булсат... оная взе да ми опява нещо и до 10 дена щели да дойдат
ама я прекъснах и и казах че ми омръзна да я слушам и и затворих.

звънах на пауър нет и до 1 час вече имах прокарани кабели и пуснат нет :)
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

Булсат ги зарежи - не струват, аз сега се чудя как да се отърва от тях. Цените им са добри, но скапаха интернета. Бях на Люлин Нет и Булсат го купиха и го съсипаха. Днес ми спира 5-6 пъти интернета за по 10-15 минути, пред офиса имаше някаква огромна опашка от хора, които чакаха да си плащат че закриха някои от офисите. Даже разбрах че за 1 месец над 1000 човека които са били на Люлин Нет са се отказали. Поддръжката им е отвратителна - някакъв национален номер имат и като звъня само слушам музика и никой не вдига, въобще не успях да се свържа с оператор.

Сега и аз се чудя с кои да ги сменя, то всички са зле май. Мегалан са на Мтел и при тия няма да ходя, Blizoo също са зле, нищо читаво не остана.
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

Нещо у люлинско се скапа работата. Откак оня вашият пич отеба работата и нещата вървят все по на зле и по на зле.
Скачай на мегалан, нищо че са към мтел, мисля че повечето служители са си същите, а те ЯВНО си вършат работата
 

Горе