Съвет за интернет провайдър в центъра?

От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

Аз от нет1 съм доволен. Бях първо на мегалан, ама като ги купиха мтелците ги смених с нет1. От тогава май 2-3 пъти само ми е спирал интернета и то за малко.
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

Абе аз да питам Зона Б-5 реално е близо до центъра. Даже вече до нея ще стига синята зона, започваща от центъра. Та идеята ми е, така и така става дума за добър интернет провайдър в центъра на София, дали няма някакъв шанс и до там да стигне някой, който хвалите тук. Голям парадокс е, че Мегалан стига до една улица, прескача въпросната, на която искаме да вкараме нет и продължава. Явно нещо логистично не им с еполучава, защото изрично питах за тях. Все пак съм останал с добро впечатление от студентските си години, като вършеехме по нощите зали в Студенстки Град.

Значи добър интернет провайдър в центъра на София стана ясно - и то от бая предложение тук. Видях поне 3 форми, на които бих се спрял. А Амонт, отностно UnitedNet - само са купени, не са си прехвърлили бюрократюината и качеството. Аз съм на тях и съм доволен за момента. Толкова доволен, че чак си преплащам с месеци напред, еее, естествено и да хвана единия фри месец, като платя за 5 на куп.
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

Като каза синя зона....
тия са идиоти просто
как може да искат 450 лева за месечен абонамент на едно място в синя зона?
450 лева?
че това е по 15 лева на ден?
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

Като каза синя зона....
тия са идиоти просто
как може да искат 450 лева за месечен абонамент на едно място в синя зона?
450 лева?
че това е по 15 лева на ден?
Не се бой, за сметка на това я местят към крайните квартали. Вече между бул. Сливница и Симеон, от центъра до бул. Опълческа ще е синя зона, ако вече не е. Това е новото за този район. Хубаво е центъра, има много интернет провайдъри / интернет доставчици, но това е паркирването винаги е било бич на живущите там. Даже се чудех тия хора дали са мазохисти, че да имат автномобили.
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

Като каза синя зона....
тия са идиоти просто
как може да искат 450 лева за месечен абонамент на едно място в синя зона?
450 лева?
че това е по 15 лева на ден?
Еми служебен абонамент. И нали знаеш, че след 7.30 вечерта всеки може да ти спре на мястото. Ако има някъде гаражи до теб, до нас има, ама искат 150 евро на месец :) затова на улицата на синята зона :)
И служебния абонамент май беше 300 лева, но трябва апартамента да е на фирма.
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

Вариант е колата да е регистрирана на адреса дето ще живееш и около 70 кинта беше на година тогава.
Друг вариант е на тротоара между дърветата дето не мое да бръкне паяка :D
 
От: От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

Еми служебен абонамент. И нали знаеш, че след 7.30 вечерта всеки може да ти спре на мястото. Ако има някъде гаражи до теб, до нас има, ама искат 150 евро на месец :) затова на улицата на синята зона :)
И служебния абонамент май беше 300 лева, но трябва апартамента да е на фирма.

що не е ли 18:30

има паркинг платен 100 лева на месец.
ама како и да е на мен ми е за безумието 450 лева месечно синя зона
е аз по добре да стоя с кочана по левче или с гсм в ръка

щото това са 15 смс-са на ден
па то толкова часове няма за месец

те са по 12 часа ли колко платените часове?
кака така
искат повече на абонамент отколкото на час по час?
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

Вариант е колата да е регистрирана на адреса дето ще живееш и около 70 кинта беше на година тогава.
Друг вариант е на тротоара между дърветата дето не мое да бръкне паяка :D
Това беше преди 2 години, сега не се плаща, осъдиха ги, защото беше незаконно. А слагат и скоби :)
 
От: От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

що не е ли 18:30

има паркинг платен 100 лева на месец.
ама како и да е на мен ми е за безумието 450 лева месечно синя зона
е аз по добре да стоя с кочана по левче или с гсм в ръка

щото това са 15 смс-са на ден
па то толкова часове няма за месец

те са по 12 часа ли колко платените часове?
кака така
искат повече на абонамент отколкото на час по час?
Щом има паркинг за 100 лева си в доста широк център :)))

http://www.sofiatraffic.bg/bg/parking/21/sluzheben-abonament
 
От: От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

Щом има паркинг за 100 лева си в доста широк център :)))

на турбо топ пъпа на центъра съм. просто е нов паркинга и си нямат клиенти още :)
 
От: От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

на турбо топ пъпа на центъра съм. просто е нов паркинга и си нямат клиенти още :)
Това е широко понятие. Аз лично съм на 20 метра от витошка в пешеходната част ... То в радиус от километър има 2 паркинга и са доста по-скъпи :)
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

е ти си вътре в пъпа значи, а там се събират пуфлячета.
аз съм на 300 метра от ескалаторите на цум бре :)
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

е ти си вътре в пъпа значи, а там се събират пуфлячета.
аз съм на 300 метра от ескалаторите на цум бре :)
Значи си около пиротска :)
При мен наистина няма паркинги и гледам по-рядко да карам, особено аудито, че с тия над 5 метра си е приключение намирането на място. А пуфлячета не знам какво е :)
Варианта е да си си регнеш колата на адреса, има и друг ама него на л.с. Да го споделя :)))
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

пухчетата в пъпа от дрехите
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

Ше ме извинявате и двамцата, ама за чий ... сте се набили да живеете в центъра. Аз по-неудобно място за живот от тва в центъра на София не си го и представям. Няма такава мизерия - стари сградуляци от 22-ра секи момент ше се бишнат, цигание вият на секи ъгъл, гняс из малките улички, злобни баби - за музика забрави, шум какъв се сетиш.. как може да се наредите като най-големите балъци да се изтъпорчите са се фемилито у гнята в центъра?!
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

нямат угодия хората ей :)
люлин било гето.
мофдерото било мангали
в центъра пак нестава :)
де да ходи човек
в лозенец дето са блок върху блок :)

аз не живея в ьентъра а въртя бизнес там :) иначе се местя в къща извън софия след лятото
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

Е да, ако искаш да оживееш, обезателно трябва да се разкараш от града :)
За бизнеса е ясно - отървия от лудницата и лудите - няма.

Иначе скромни заместители на бягството от града са драгалевци (за по дрътите), изток, хиподрума и ... май няма друго, освен ако не се уредиш с къще да кажем в борово - нагоре, обва купел (старата), горна баня.
Ама центъра за живеене... бързо ще усетиш къде си се набил :)
 
От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

нямат угодия хората ей :)
люлин било гето.
мофдерото било мангали
в центъра пак нестава :)
де да ходи човек
в лозенец дето са блок върху блок :)

аз не живея в ьентъра а въртя бизнес там :) иначе се местя в къща извън софия след лятото
Затуй поразкарай офлайн бизнеса (леко демоде е плюс тва :) ), премести капитала в онлайн бизнеси и ... Си живей дет искаш.
 
От: От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

Е да, ако искаш да оживееш, обезателно трябва да се разкараш от града :)
За бизнеса е ясно - отървия от лудницата и лудите - няма.

Иначе скромни заместители на бягството от града са драгалевци (за по дрътите), изток, хиподрума и ... май няма друго, освен ако не се уредиш с къще да кажем в борово - нагоре, обва купел (старата), горна баня.
Ама центъра за живеене... бързо ще усетиш къде си се набил :)
Ти колко си живял в центъра или пък колко пъти ходи в центъра за последната година?
Всичко, ама всичко ми е на макс 10 минути пеша ... театър, кино, мол, дискотеки, барчета.
 
От: От: Съвет за интернет провайдър в центъра?

Ти колко си живял в центъра или пък колко пъти ходи в центъра за последната година?
Всичко, ама всичко ми е на макс 10 минути пеша ... театър, кино, мол, дискотеки, барчета.
Да, това му е хубавото на центъра. Няма нещо, което да не е близо. Каквото се сетиш, даже имам една позната, която от диското като се натряска, при нея дилемата е дали ще успее да вземе една пряка, за да се пребере или да поостане, за да е сигурна, че ще се пребере. Има много плюсове, но има си и минуси. Аз не бих живял там. Имам само 2 основни причини: Шума и тясните пространства. Всичко друго мога да преживея. Както стана ясно там интернет провайдъри с добро качество на услугите, да ги ринеш. Пък ако едните не ти харесат, отиваш при другите. Важното е се спреш на точни за теб. Малко се изместихме от темата за интернет доставчици в центъра на София, но поне станя ясно кое какво има.
 

Горе