Защо не направите подсекция в webmaster help...?

Attacker

Well-Known Member
Защо не направите една подсекция в webmaster help, в която хората да си задават въпросите относно HTML, CSS, JavaScript, PHP, SQL и т.н. (дори и C#, ако щете), както и относно настройките на сървърите (htaccess, error reporting и т.н.)? Можете също така да я направите по-техническа и да включва въпроси от сорта "Защо ми е бавен интернетът?", или просто да я оставите чисто девелопърска. Но мисля, че въпросите от този ранг са достатъчно на брой, за да не стоят самостоятелно в кашата от теми в webmaster help.
Най-малкото форумът ще стане по-подреден, но по-вероятно е по този начин да се увеличи присъствието на програмисти и дизайнери в Предприемач, което е полезно за всички, защото по този начин ще се увеличи количеството и качеството на отговорите на въпросите, а и работната ръка в Пазара може да се увеличи.
 
Последно редактирано:
От: Защо не направите подсекция в webmaster help...?

На мен идеята ми допада. Имаме бая теми с такова съдържание. Само да има хора адванс в това, че да отговарят често. Ще видим какво ще измисли администрацията. :) Без проблем ще е, само теми да има. А не тепърва да се започват нови и нови. :)
 
Ще я направим в следващите дни определено трябва да подредим хелп секцията на експертите но да си поставим срок от седмица две че много работа се натрупала следпразнично :)
 

Горе