Търся човек с перфектни познания по програмиране /wordpress, php, html, css, etc./

advaworx

Active Member
Рейтинг - 100%
73   0   0
Здравейте,
трябва ми човек с перфектни познания в програмирането - wordpress, php, html, css, etc.

Под перфектни имам в предвид наистина перфектни. Хора с доста опит и изградени сайтове, че да ми се свърши работата бързо и качествено, защото е спешно.

Ако има хора, които мислят, че отговарят на горните изисквания да драснат едно съобщениице, да им обясня за какво иде реч.

Поздрави!
 
От: Търся човек с перфектни познания по програмиране /wordpress, php, html, css, etc.

Срещу перфектно заплащане? Ако да, пиши ми.
 
От: Търся човек с перфектни познания по програмиране /wordpress, php, html, css, etc.

На wordpress ли задължително ще бъде изградено, това от което имаш нужда?
 
От: Търся човек с перфектни познания по програмиране /wordpress, php, html, css, etc.

Бъди сигурен, че перфектния програмист ще те потърси
:lol:
От тоя форум единствено noke знам да е guru в wordpress, другите са някакви никакви, а пък noke като ти види обявата и ще остане впечатлен, бъди сигурен :lol:
 
От: Търся човек с перфектни познания по програмиране /wordpress, php, html, css, etc.

другите са някакви никакви

Колега, извинявай, но не се ли изхвърляш малко? Никой не се е родил научен и ако някой го влече много дадено нещо, ще намери начин да го овладее колкото и трудно да е то. Предполагам, че не малко хора ползват Wordpress и със сигурност тези, които го "тунинговат" разбират достатъчно, иначе никой нямаше да ползва услугите им.


И понеже горното изказване беше доста грубо, ще публикувам нещо, написано от български програмист, който е PhD в университета в Бъркли (Преслав Наков в съавторство с Панайот Добриков). Някои хора трябва от време на време да си го припомнят това:

Що е то леймър?
 
От: Търся човек с перфектни познания по програмиране /wordpress, php, html, css, etc.

Ами учи си wordpressa, аз да не съм казал, че владея wp, че да се изхвърлям? Аз други освен ноука, мастери на wp не познавам, и не виждам кое те обижда от мнението ми по горе?
 
От: Търся човек с перфектни познания по програмиране /wordpress, php, html, css, etc.

Колега, извинявай, но не се ли изхвърляш малко? Никой не се е родил научен и ако някой го влече много дадено нещо, ще намери начин да го овладее колкото и трудно да е то
Ами овладей го бе пич, аз нещо против теб да съм казал? Това, че казвам, че не познавам други, които да разбират колкото него от wp, притеснява ли те нещо? Няма проблеми, учи се, не те знам теми ли правиш, плъгини ли пишеш, девелопер ли се водиш, важното е човек да се развива, аз нямам никакви претенции към това да съм програмер или тхеме девелопер на wp, защото съм куцо магаре и в двете отношения.
Сигурно има хора, които разбират също от wp, kTomov например ми е помагал доста също, кой друг..., друг не се сещам, пък теб не те виждам като какъв се явяваш, че да ми слагаш някакви линкове с обяснения що е то леймър?
 
Re: Търся човек с перфектни познания по програмиране /wordpress, php, html, css, etc.

Хайде да не изпадате в дълбок офтопик. Темата е ясно поставена. Знае се какъв човек се търси - точка. Не ми е приятно да ме включват в подобни теми, защото аз услуги не предлагам. Правил съм компромиси за колеги от форума, но това е друга тема.

Според мен всяко мнение след третото, трябва да бъде отделено в друга тема и/или да се изтрие. Алъне, не сме тук да се мерят органи, знаеш :)
 
Re: Търся човек с перфектни познания по програмиране /wordpress, php, html, css, etc.

нека си остане така но ако почне хейт ще почистя...

аз само да вметна че Zealot е стар потребител който незнам защо си регна нов ник а не ме помоли да му сменя стария а там е с Итрейдър
z3al0t (41)
Positive Feedback: 100%
Join Date: 26-04-09

така че малко респект аз ценя и уважвам много потребители който са били толкова полезни за форума

все се чудя да го питам да ги съединя двата... ника но процедурата е експериментална не съм го правил преди ...
 
От: Търся човек с перфектни познания по програмиране /wordpress, php, html, css, etc.

Понеже се мярнах в темата, ща не ща трябва да се обадя:

Не съм единствения дето поназнайва ВП тук. Просто съм един от двамата, които най-много дрънкат по темата :) .
Примерно mlazarov видях че е правил маса плъгини. Със сигурност е по-опитен девелъпър от мен.

А не проявявам интерес щото си имам какво да правя и нямам време. Пък и по принцип във форумните обяви традиционно липсва инфото "колко пари даваш, баце?" :) . Което евентуално би могло да ме заинтригува.
 
От: Търся човек с перфектни познания по програмиране /wordpress, php, html, css, etc.

Здравейте,
изтървал съм екшъна..

За добро или лошо съм си намерил нужния човек.

Благодаря на всички

@AlanFort, дано греша, братле, но усещам леки заяжданки от твоя страна. Да написал съм, че искам човек, който да се справи перфектно и е естествено, че за перфектно свършената работа насреща има отговарящи на услугата пари.

И само да вметна - не съм от потребителите, които като търсят услуга и се правят на бавни за заплащането. Даже има доста случаи в които като съм доволен плащам отгоре за добре свършената работа.

Както и да е,
мерси още веднъж.
 
От: Търся човек с перфектни познания по програмиране /wordpress, php, html, css, etc.

Не мога да отварям нови теми, затова пиша тук тъй като е сходен и моя проблем. Имам инсталиран уп, и искам някой само малко да си поиграе да сложи менюта, банери, и да преведе две три неща из менюто. Ако има човек, който да се занимае да ми пише на ЛС като впише имейл за контакт и да действаме! Поздрави на всички!
 
От: Търся човек с перфектни познания по програмиране /wordpress, php, html, css, etc.

Не мога да отварям нови теми, затова пиша тук

Едно предложение от мен за всички: който не може да създава нова тема, да пише на някой потрбител, който може, и да му я създаде :) [ говоря само за теми в пазара ]


Даже мисля, че е хубаво да се направи такава тема, която да се казва "Създайте ми тема". Човека, който иска нова тема за примерно "Търся програмист за еди-кво си", пуска пост там - точно как иска да се казва темата и като го види някой от форума, му я създава с точно това име, което иска потребителя (копи-пейст) - за да няма дублиране :)


Интересно ми е да чуя мнението на админите относно моето предложение :)
 
Последно редактирано:

Горе