Cashburners Искат пари за регистрация

mantaman

Well-Known Member
Мой приятел се опита одеве да се регистрира и му иска да преведе 60долара - това нещо ново ли е аз нямам спомен да съм превеждал пари когато се регистрирах даже ми дадоха 50 начално
 
От: Cashburners Искат пари за регистрация

Ново е бате. На хората им писна и решиха да го направят така, ти реално не ги губиш тези пари, защото при изкарани $200 ти ги пращат през някой от методите. Нищо не се плаща, просто реално искат да видят сериозни хора вече. За това в миналата тема за програмата казах, че селкането на акаунти може да е бизнес тук.

Аз лично не съм доволен, ама сега щом не вярваш, че ще изкараш 200 долара, значи не е редно и да се регистрираш. Едно време имаше една програма, която при 1 месец никаква активност - триеха акаунти. Това също беше превантивна мярка, за да се покаже, че се търсят сериозни хора, а не някой да си се запише ей така за спорта.
 
От: Cashburners Искат пари за регистрация

Мерси много Блинки - точно това се чудех дали е нещо ново или моят приятел е объркал нещо при регистрацията
По новите правила той всъщност ще получи ли бонус 50 долара или просто като направи двеста ще си му върнат неговите
 
От: Cashburners Искат пари за регистрация

Мисля, си че ще му ги върнат. Но щом не са махнали това за бонуса, възможно и 2те едновременно. Повече съм за това, че само ще му ги врънат при генерирани комисионни от $200. Но може да ги пита, за да си е сигурен. Кофти тръпка е, но няма как. Всеки определя правилата си сам. А който му се иска да работи с тях, ще трябва да ги играе.
 
От: Cashburners Искат пари за регистрация

Самият факт че затягат правилата значи има бизнс в тази работа :)
 
От: Cashburners Искат пари за регистрация

Самият факт че затягат правилата значи има бизнс в тази работа :)
Има и то голям, и ако забелязваш пускат от време на време нови и нови продукти.

Определено няма логика да режат така, при положение, че трябва да набират реферали. Но явно им трябват хора, за които да са сигурни вече. Не си позволяват да допускат всички. Стигнаха го явно това ниво. Но каквото и да е, едно е сигурно - правят за подобряване на качеството. ;)
 
От: Cashburners Искат пари за регистрация

Ако не се лъжа можеше ако си стабиуен(правиш им некакви кинти) да препоръчаш своя приятел на съпортя и да не му вземат пари? :) В този случай е вече малко късно...
 
От: Cashburners Искат пари за регистрация

Като се регистрирах тук преди години си спомням блинки(дано не се бъркам) беше написал нещо от рода на "всички програми които искат пари за регистрация са скам". Далеч съм от мисълта че кешбърнарса затъват, но имайте едно на ум
 
От: Cashburners Искат пари за регистрация

Може би е по точно да се каже - Всички новоизпечени и непроверени програми дето искат пари за регистрация са скам.
 
От: Cashburners Искат пари за регистрация

Не знам защо обаче сайта им ми се вижда като циркаджийска сергия...примерно на маркетхеалт много по добър ми се вижда сайта, ама не знам кое върви де...
 
От: Cashburners Искат пари за регистрация

Не знам защо обаче сайта им ми се вижда като циркаджийска сергия...примерно на маркетхеалт много по добър ми се вижда сайта, ама не знам кое върви де...

Зле им е конверсията на маркетхелта па не можеш и ордер страница да си направиш, куца работа...То не е толкова важно техният сайт как изглежда ами твоя. :wink:

Не им знам каква им е идеята на CB да направят платени регистрациите ама мен лично не ми допада. Иначе конверсията им е супер за сега.
 
От: Cashburners Искат пари за регистрация

Като се регистрирах тук преди години си спомням блинки(дано не се бъркам) беше написал нещо от рода на "всички програми които искат пари за регистрация са скам". Далеч съм от мисълта че кешбърнарса затъват, но имайте едно на ум
Мда, така е. Но това не се отнася за програми, които са с минало. Кешбърнарса са си с доста силно минало. И си прав имайте едно на ум за такива програми. Специално за тези имайте друго на ум - ако сте сериозни и ви се правят пари - $50 са нищо. А и вие реално си ги връщате. Нищо не губите. Явно могат и като стимул да го използват. Защото е малко тъпо (говорейки от практиката ми с годините) от няколко стотин записали се 4-5ма да продават. Никак не са го закъсали, закъсали са го от към читави афилиейти. :)

Абе те и GenBucks ползваха някъв извратен админ панел и семпли тамплейти, но конвертираха повече от всяка друга програма. За това тези неща не са важни, важни са основните - дали модела за правене на пари работи добре, другото може и да се нагласи. Хубаво е да изглеждаш добре, спор няма. Но аз лично предпочитам за са с кофти изглед и да им се конвертират добре продуктите, отколкото с яка визия и да са с кофти, даже никаква конверсия, както ганстера даде за пример.

И на мен не ми допада идеята за платена регистрация, но първо - тези пари ти се връщат и второ - стига само със записване, трябва и малко работа.
 
От: Cashburners Искат пари за регистрация

Кои други програми са "читави" в момента?!
Списъка в Trusted Affiliate Programs е дългичък... и вероятно е хубаво да се актуализира.
 
Последно редактирано:
Re: От: Cashburners Искат пари за регистрация

Кои други програми са "читави" в момента?!
Списъка в Trusted Affiliate Programs е дългичък... и вероятно е хубаво да се актуализира.
Веднага ти отговарям. В момента доста хора залагат на:

1. CrocMint
2. Sell Health - ex. Leading Edge Cash
3. PillsMoney Affiliate Program

* Продължават да плащат и винаги са били коректни.
** Имат дати, на които са точни при преводите.
*** Са със сравнително добра конверсия.

Но като цяло много е важно какво точно търсиш. Имаме и друг проект, които разширява малко повече портфолито от програми. Проектът е: Afftips.com. Държа да кажа, че сме се допитали до големи сайтове и сме правили рисърч, като в резултат на това сме сложили само програми, на които може да се има доверие. Надявам се да оправдаят очакванията на всеки един, дръзнал да промотира някои от тях.

Това се явява нещо като актуализация на нашия списък, защото често ми се случва на лично да ме питат за нещо по-различно от това, което е шернато във форма и да си кажа истината - хората имат право. Особено тези с вече изградени нишови сайтове, на които трафика си е постоянен и търсят подходящата програма за неговата монетаризация.
 
От: Cashburners Искат пари за регистрация

Да, тези програми наистина имат добри отзиви, но аз търся нещо във финансовата сфера по-конкретно кредити (USA)...
 
От: Cashburners Искат пари за регистрация

Въвеждането на изискване за плащане на пари за регистрация го въведоха малко след като се случи една случка... Моите данни за плащане в профила бяха заменени с чужди... Надявам се, че са успели да се свържат с банката навреме за да анулират транзакцията, защото сумата беше доста сериозна (аз разбира се си получих парите). Не стана ясно дали е било кракване или бъг, но май е било първото (като гледам реакцията). Обяснението във форума им е, че не искали съмнителни лица да се регистрират...

Това, което не ни убива ни прави по-силни. Сега вече CashBurners внимават повече, направили са промени в системата за да я направят по-сигурна (вече трябва да им пишеш за да си смениш e-mail адреса на профила).

Тъй като не искам да храня банките задържам плащането докато се събере по-сериозна сума (не искам всяка седмица да храня банките с по стотина долара за транзакция, въпреки че аз реално губя само $25 на транзакция (такса на банките кореспонденти), повечето такси са за сметка на изпращача. Но все пак повече печалба за афилиейт програмата значи и по-голям шанс да направят инвестиции от тяхна страна за маркетинг материали, от което имат полза и афилиейтите. А и $25 долара са си $25 долара, кой ти ги дава.

Да получаваш всяка седмица банкови преводи (вместо веднъж месечно примерно) е все едно да хвърляш в коша ето тези банкноти всяка година (в същност по текущия курс на долара загубите са повече, картинката я слагам само за ефектна илюстрация):



Ако получавате 1 път месечно вместо 4 пъти месечно губите 3x25=75 долара по-малко на месец, което на година прави 12x75=900 долара. Ако изберете да получавате на три месеца ще спестите още 200 долара (общо 1100 долара, на картинката има по-малко левове...).
 

Горе