Не работете с @imaginary той е измамник.

uni-web

Well-Known Member
Миналата седмица потребителя @imaginary поиска от мен да му оправя скрипт и да му поставя бутон за фейсбук в него. Тъй-като беше късно вечерта му казах, че ще стане, но на другият ден на другият ден вечерта му оправих скрипта като преди това беше казал, че ще плати 10 лева за това което иска да му се направи а въпросната вечер каза, че му трябва спешно и ще плати 25 лева за услугата. Всичко беше точно до момента в който му беше изпратен готовият html фаил след което аз му дадох сметката по която да ми преведе сумата за която сме се разбрали и той каза, че на другият ден ще преведе парите. До ден днешен няма преведена сума от него и човека се покри и в скайпа и на всякъде.

Не, че толкова ми пука за това което съм му направил или за парите, но просто не обичам да ме лъжат.

Затова искам да ви предупредя да не работите с него защото ако сега са били 10 или 25 лева някой може да изгори и с 1000 - 2000 по същия начин като мен.

потребител: imaginary

Скайп: ilko.96
 
От: Не работете с @imaginary той е измамник.

Е ти кво искаш от 96 набор :D

Искай си първо кинтите или най-малкото капато и после бачкай ;)
 
От: Не работете с @imaginary той е измамник.

Е ти кво искаш от 96 набор :D

Искай си първо кинтите или най-малкото капато и после бачкай ;)

Честно казано въобще не съм поглеждал кой набор е просто не обръщам внимание на тези неща.
 
От: Не работете с @imaginary той е измамник.

Учим се от грешките, вече ще знаеш да гледаш
 
От: Не работете с @imaginary той е измамник.

Същия този потребител ме изигра за един дизайн за конвертор на клипове, само дето се покри след като получи само preview-то на дизайна. И аз направих грешката да не погледна възраста му- Наистина внимавайте на кого се доверявате и искайте в аванс.
ПС: Същия дизайн е пуснат за свободно теглене в темата ми в пазара :)
 
От: Не работете с @imaginary той е измамник.

Правило номер едно - първо парата, после работата, че да не ви е яд после. Който наистина иска да му бъде свършена работата, няма да се прави на 6 без 10 и ще ви прати парите. :)
 
От: Не работете с @imaginary той е измамник.

Ами той е писал, че е imaginary. Ти що си го взел на сериозно? :)
 
От: Не работете с @imaginary той е измамник.

Ами той е писал, че е imaginary. Ти що си го взел на сериозно? :)

Въобще не съм гледал нито ника нито съм преглеждал профила верно е, че имам вина, но поне всички да знаят да не се опари и друг. :)
 
От: Не работете с @imaginary той е измамник.

Има си едно златно правило при сделките .Тъй като всяка страна може да бъде измамена аз продцедирам така - Когато човека ,с когото върша работата е с по висок И трейд от мен не искам гаранции да се презастраховам, когато е с по малък винаги първо искам работата и после плащам за нея.Когато си коректен в форума най-често това се вижда от останалите и ти имат доверие.
За новите потребители , това доверие трябва да се заслужи затова подхождам с недоверие, но когато човека е коректен и аз съм коректен разбира се.
 
От: Не работете с @imaginary той е измамник.

За новите потребители , това доверие трябва да се заслужи затова подхождам с недоверие, но когато човека е коректен и аз съм коректен разбира се.

Значи ти си коректен, само когато и другите са коректни с теб. Това означава, че и ти си некоректен. :)
 
От: Не работете с @imaginary той е измамник.

Не съдете само по възрастта има и точни хора. Аз работя от известно време с един 16 годишен програмист от форума и човека е много точен, не сме имали проблеми :)
 
От: Не работете с @imaginary той е измамник.

Ами то красота така обяснено с Итрейдъри ама дайте да видим как е без?

Ето пример, имам официално запитване за реклама от един западен сайт и за обща работа в една част, та аз хал хабер си нямам от този къв е що е - гледам сайт добре изпипан лъскав със съдържание, не толкова колкото моя :D, всичко точно и как се процедира сега да питам, кой кого ще измами :D. Аз му казвам на пича директно даваш кинти и качвам нещата/правия ги/ ако ли не ще всичко слагам си едно капаро добро и от там, няма две пет в тези случаи винаги се взима парите - демек и двете страни да са дали нещо в тази сделка и двете страни да имат стимул. Примерно имам договор с един от DigitalPoint-a пича диреткно ми скочи с кинтите, нищо че има малък итейдър първия път имахме добра сделка и 2рия път диреткно ми прведе сумата, дето ако бяхме в БГ сигурно повечето ще искат нотариална заверка за това :D с доверие е лесно, то улеснва бизнеса - без доверие трябва няколк орестрикции .... искай те си капарото или почвайте от малки парочъки да градите и пак си искайте капарото иначе само ще има оплакване, дори да има след време поне няма сте капо :D
 

Горе