GDesigns - Innovate, Don't Imitate

LovechGuy

Active Member
Рейтинг - 100%
30   0   0
GDesigns - Innovate, Don't Imitate | лога, банери и тн.

prices-up.png

 
Последно редактирано:
От: GDesigns - Innovate, Don't Imitate

Дай да пробвам един статичен банер... отдавна не ми се е налагало да ползвам такива работи и ми е интересно какво ще се получи. Кажи какво да ти пратя?
 
От: GDesigns - Innovate, Don't Imitate

Аз желая да взема безплатната изработка на лого.
 
От: GDesigns - Innovate, Don't Imitate

Браво на човека. Веднага ми направи логото и много качествено. Браво.
Препоръчвам ви го!
 
От: GDesigns - Innovate, Don't Imitate

Честито! Писах първи за безплатното лого и кфо? КУР! Направи ми логото и ми вика 20 лева... Що? -Щот направих на LiOnIs логото и ти трябва да си го платиш... К`во се учудвам от българин? LovechGuy ще има отрицателна репутация и iTrade от мен!
 
От: GDesigns - Innovate, Don't Imitate

Безплатното лого беше едно. Лионис ми прати съобщение преди ти още да пишеш в темата и той получи логото. А ти, когато ми писа съобщение Лионис беше пуснал ревю вече:
Браво на човека. Веднага ми направи логото и много качествено. Браво.
Препоръчвам ви го!
Рейтвай ме както искаш.
Лека вечер.

ПС: Логото, което направих за VAsk0, се продава, като подлежи на корекции. Ако някой има интерес, да пише. Цена: 20 лв.
1.jpg
 
От: GDesigns - Innovate, Don't Imitate

Днес си разгледах банерите от LovechGuy и ми хареса изпълнението. По-добро впечатление ми направи, че преди това 3 пъти го връщах за корекции... къде големи, къде по-малки... Общо-взето прави всичко възможно клиента да е доволен, без да се ядосва и да прави панаири.

Тук случката с VAsk0 е малко неприятна, тъй като наистина той беше първия в темата, който поиска лого. LovechGuy, помисли си пак. Според мен трябва да се намери друго решение... 20 лева по-малко не са голям проблем, но могат много да ти занижат репутацията (като цяло, не само във форума).

P.S. Отново казвам - аз съм доволен от отношението към мен и от направените банери.
 
LovechGuy, една препоръка - като пускаш безплатни ревюта обяви, че признаваш заявки само в темата и постави изисквания (брой мнения, време от регистрацията, положителна репутация). В случая имаш дадено ревю на ЛС (естествено, че ще породи спорове кой е бил първи) и то на човек с покъртително ниска репутация. С думи прости - от такова ревю в най-добрия случай не печелиш нищо.

М др логата ти са хубави и изчистени. Успех с услугата.
 
От: GDesigns - Innovate, Don't Imitate

Благодаря и на двама ви.
Относно това кой бил първи, не очаквах, че ще стане такъв цирк във форума. Както на Васко, така и на Стойнеф, им отговорих 5мин след като са писали, че са заети и двете поръчки. А дори Лионис написа ревюто 30мин преди Васко да ми прати ЛС. Плюс това нито Васко ми е длъжен, нито нещо подобно. Можеше да се примири с това, че е взето безплатното, а не да прави детски истории. Все пак не съм Червения кръст, да раздавам на всеки безплатно.
Поздрави,
GDesigns
 
От: GDesigns - Innovate, Don't Imitate

Най-малкото можеше да кажеш кой го е взел. Аз немога да знам кой и какво ти е писал на ЛС. Нито си упоменил в темата, нито нищо...

Edit: Получих си логото.
 
От: GDesigns - Innovate, Don't Imitate

И в крайна сметка к'во се получи.
Подарявам лого, което иначе не беше безплатно;
Получавам отрицателен рейт;
Няма ревю;
Та дори няма и едно мерси..
После ми говори, че не се очудваш от българин.
Изключително неблагодано.
 
От: GDesigns - Innovate, Don't Imitate

Отрицателната репутация и iTrade ти ги дадох вчера- НЕМОГА ДА ГИ МАХНА!
Лого, което не беше безплатно- Трябваше да кажеш в темата, че не съм го спечелил! НЯМАМ КРИСТАЛНА ТОПКА!
Ревю- Какво да кажа? Всичко беше коректно ли?
Не съм казал МЕРСИ- За кое? За това, че трябваше да се ядосвам ли? Не, благодаря!
 
От: GDesigns - Innovate, Don't Imitate

Vasko ти на какъв се правиш? Имаш безплатно лого, всичко имаш и пак си недоволен. Vasko е човек който само иска, а нищо не дава.
 

Горе