3 .com's само за $9.39 godaddy

BlackFriday

Well-Known Member
aaaamd.jpg



код:

Код:
goft4005eb

МОЖЕ ДА СИ ГО ПЛАТИТЕ И ЗА 10 ГОДИНИ !!!

само кредитна карта

Успех
 
От: 3 .com's само за $9.39 godaddy

Пичове, да ви питам понеже не съм много наясно, ако закупя 3 домейна 9,39 долара ли ще ми излезе общо или за всеки от тези три ще платя по 9,39 (общо 28 долара) А примерно ако купя 6 домейна каква ще е тарифата. Адски смотано са го обяснили в сайта си, а пък може би и аз съм смотан :lol:
 
От: 3 .com's само за $9.39 godaddy

Пичове, да ви питам понеже не съм много наясно, ако закупя 3 домейна 9,39 долара ли ще ми излезе общо или за всеки от тези три ще платя по 9,39 (общо 28 долара) А примерно ако купя 6 домейна каква ще е тарифата. Адски смотано са го обяснили в сайта си, а пък може би и аз съм смотан :lol:

Еми смотан си, нали виждаш скриин шота ... тотал 9.39 ...
 
От: 3 .com's само за $9.39 godaddy

Само при мене ли не работи? :(

добавяш домейните -----> слагаш и кода -----> изтрий домейните ------>излез от акаунта-----> отиди в индекса ------>трябва да стане

пробвай така
 
От: 3 .com's само за $9.39 godaddy

стана по начина на нетсърфер... влез през гууглито и го засече веднага.
Мерси момчета, ряпа от мене ;)

3 евтини домейни.. само тва зимам от там вече..
домейни под 4$ :lol:
 
От: 3 .com's само за $9.39 godaddy

Здравейте,

Става и с двата кода, просто влезте на:

Код:
http://www.godaddy.com/?isc=goft4005eb

или на:

Код:
http://www.godaddy.com/?isc=gtnfeu11

Поздрави,
Борисов
 
От: 3 .com's само за $9.39 godaddy

а ся и ако някой намери за 3$ подновяване на .com щe go призная :)
за .com e ясен номера..подобен е на инфо.
 
От: 3 .com's само за $9.39 godaddy

Да за подновяване не мога да намеря почти никакви кодове. Някой има ли такива?

goaz2001ai 6.99$ .Com +icann fee
cjc749dom Com $7.49 (Register,Renew)
cjc749t2 7.49$ .Com domain registrations
cjctld749 $7.49 .Net .Org .Biz
 
От: 3 .com's само за $9.39 godaddy

Таткото обаче често изкача със свежи оферти. Btw някой да знае някакъв сайт, от който да гледам актууалните промо кодчета?
 
От: 3 .com's само за $9.39 godaddy

ТЪЙКТО СТЕ МНОГО ОТВОРЕНИ ДУПЕДАВЦИ ДА ВИ ПОКАЖА КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВАТЕ :
В ТАЯ ТЕМА :

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=30272 САМИЯ ТОМОВ ИМ ВИКА ДУПЕДВАЦИ


Предпочитам да дам със 7-8$ повече от колкото да ползвам услугите на тези дупедавци.
Мога да се похваля, че вече нямам нито един домейн хостван при тях.

Ряпа въпреки това, за това, че го споделяш. На други сигурно ще им е полезен :)


А ПОСЛЕ И САМИЯ ТОМОВ СЕ ПРАВИ НА ВЕЛИК В ТАЯ ТЕМА : http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=31595


ПРЕСТАНЕТЕ ДА ИМ ТРУПАТЕ НА ТИЯ ИДИОТИ ДОМЕЙНИ БЕ
СЛЕДВАЩИЯ КОЙТО ПУСНЕ ПРОМОЦИЯ КЪМ НЕЩО В GODADDY МУ БИЯ ЧЕРВЕНО АКО ЩЕ И АДМИНИСТРАТОР ДА Е.

томов е напълно прав

А ТОЯ ГЪЗОБЛИЗЕЦ МИ ДАВА ЧЕРВЕНО ЧЕ СЪМ ПУСНАЛ ТЕМА ,БАСИ СЕРИАЛА

Тема: 3 .com's само за $9.39 ...

НИЩО лично , спазвам си обещанието за нодеди темите


ГЪЗОБЛИЗЕЦ
 
Wanderer, не си ме разбрал правилно. Не съм насочвал никой към годеди. Специално тези дългосрочни кодове са полезни, защото отстъпката не е еднократна, а можеш да купиш домейн за 10 години на цена от 30 долара, а след това да го прехвърлиш в друг регистратор. Какво, не искаш да спестиш едни 70 долара ли?
Това, че годеди първоначално го регистрира, не значи, че някой ще седи при тях.

Дупедавци казах за godaddy, не съм обиждал никой друг. Репликата беше заради позицията им, когато се коментираше ACTA.
И не съм се правил на велик, просто прочети мнението ми като хората и ще разбереш, че и аз не искам да имам нещо общо с тях. Регистрираш на ниска цена -> Прехвърляш за още 10 долара и имаш домейн за 11 години на цена от 40$.

Хайде да четеш като хората преди да мяташ обвинения и епитети на ляво и дясно, ок?
Впрочем на всичките теми с промо кодове съм давал зелени репутации, включително и на теб поне 2-3 пъти. Малко не върви да наглееш по този начин, ама ти си знаеш.

За действията на AlanFort не мога да отговарям, разбирайте се с него.
 
Последно редактирано:
От: 3 .com's само за $9.39 godaddy

Народа нещо е изтрещял, раздават се тука червени точки за щяло и нещяло.
Някой като не ви е на мнението и акъла и хайде - прас , червена тока.
Хубавото на тая промоция е че може да си вземеш домейна за по дълъг период.
Ако ги хейтвате толкова татенцата, ами купете си за по няколко години домейни и после трансфер към където ви е кеф.
 
Re: От: 3 .com's само за $9.39 godaddy

Народа нещо е изтрещял, раздават се тука червени точки за щяло и нещяло.
Някой като не ви е на мнението и акъла и хайде - прас , червена тока.
Хубавото на тая промоция е че може да си вземеш домейна за по дълъг период.
Ако ги хейтвате толкова татенцата, ами купете си за по няколко години домейни и после трансфер към където ви е кеф.

Същото казвам и аз. Wanderer ако си беше направил труда да прочете, защо съм публикувал темата "в която се правя на велик", щеше да прочете това - второто ми мнение в темата.

Остави звездичките. И аз ненавиждам годеди, ама това си е оферта. Схемата по-горе я обясних.
1. Регистрираш един домейн за 3 години на стойност 9.39$ и го оставяш да отлежи
2. След 2-3 месеца като се присетиш и искаш да го ползваш вече го трансферираш към неймчип да речем на цена ot 9.69$
3. Имаш регистриран домейн за 4 години, за който си платил 19.08$ - спестяваш 20 долара ;)
 
От: 3 .com's само за $9.39 godaddy

явно си нямате работа и се занимавате с глупости

Томов моите уважения към всеки от форума,ама да те питам оня "разбирач" даде ли ти отрицателен реп?

НЕ ДАВАЙТЕ ВЛАСТ НА КОМПЛЕКСАРИ Е МОЯ СЪВЕТ,СМЕНЯ СИ ИМЕТО И НАКРАЯ И ПОЛА ЩЕ СИ СМЕНИ ДА СЕ НАПРАВИ НА ВЕЛИК
 
Отново казвам - пич, аз за AlanFort и неговите действия не мога да отговарям, мога да го правя само за моите. И не, не ми е давал, пък и да беше - все ми е тая. Не съм за репутацията. В началото когато се регистрирах и светнах червен беше от значение, от там нататък ми е все тая.

Тези кодове са полезни дори и за хората, които не търпят годеди, тъй че не виждам нещо лошо да се споделят. Кой ще остане при тях и кой ще си прехвърли домейните вече е друга бира.

Аз лично не мисля, че съм направил нещо нередно със споделянето на кода, а още по-малко съм се правил на велик. Това къде го видя така и не разбрах.
 
От: Re: 3 .com's само за $9.39 godaddy

Отново казвам - пич, аз за AlanFort и неговите действия не мога да отговарям, мога да го правя само за моите. И не, не ми е давал, пък и да беше - все ми е тая. Не съм за репутацията. В началото когато се регистрирах и светнах червен беше от значение, от там нататък ми е все тая.

Тези кодове са полезни дори и за хората, които не търпят годеди, тъй че не виждам нещо лошо да се споделят. Кой ще остане при тях и кой ще си прехвърли домейните вече е друга бира.

Аз лично не мисля, че съм направил нещо нередно със споделянето на кода, а още по-малко съм се правил на велик. Това къде го видя така и не разбрах.

разбрахме се ,Ок
ама и виж моята тема какво съм написал и мисля всичко е за добро нали ?
айде че работа трябва да се върши ,да не се занимаваме с глупости :)
 

Горе