Безплатен Събмит в Директории

Какво мислите има ли още хляб в директориите и събмитвате ли?

  • Да

    Votes: 15 88.2%
  • Не

    Votes: 0 0.0%
  • Не ги ползвам

    Votes: 2 11.8%

  • Общо гласове
    17

snux

Well-Known Member
Понеже видях, че има интерес към директориите за сайтове ще пусна 5 безплатни събмита. Какво мислите има ли още хляб в директориите и събмитвате ли?

Директориите са ЕН, за БГ не знам дали ще ги одобрят
Пращайте ми сайта, заглавие, ключови думи, категории и описание (може да е спин формат)


ПП За @antonioganchev, @wood и @Blinky има запазени пакети :)
 
Последно редактирано:
От: Безплатен Събмит в Директории

Един пакет отиде за Netsurfer

Пращайте ми сайта, заглавие, ключови думи, категории и описание (може да е спин формат)
 
Последно редактирано:
От: Безплатен Събмит в Директории

Понеже видях, че има интерес към директориите за сайтове ще пусна 5 безплатни събмита.

`ми и аз да взема - за БГ или ЕН става дума, да знам какво да ти пратя?
 
От: Безплатен Събмит в Директории

дали и аз ще се вредя ?
 
Понеже видях, че има интерес към директориите за сайтове ще пусна 5 безплатни събмита. Какво мислите има ли още хляб в директориите и събмитвате ли?

ПП За @antonioganchev, @wood и @Blinky има запазени пакети :)
Хехе, мерси много.

Определено мисля, че има смисъл, даже реално си търся читави събмити с хубави листи. Мисля, че има хляб в това, и даже аз лично не се отказвам от тях, като даже си позволявам при свободно време да правя и сам. Знам, че може да се поръчва, но да не губя тренинг. :) Обичам най-много сигурните директории, тези в DP форума, например.

За мен си остават метод за набиране на бек линкове, като го слагам за един основен. Все пак качествените и добре поддържани директории си трупат както добър PR, така и хубав SERP. Виждал съм доста от моите конкуренти там и мисля, че не са случайно там. И все си търсил събмитър, който да е на разположение, да дава готини репорти, и най-важното за мен - да си ъпдейтва листите, за да има висок апрулв рейт за всеки един събмит на сайт.

Ето и малко трикове за тези, които го практикуват:

1. Избирайте големи, добре изглеждащи директории в малко пендинг сайтове за ревю.
2. Използвайте различно мейли за всеки сайт, най-добре ако е нещо като [email protected].
3. Никога на събмитвайте 3+ в пакет, вижда се и малко се дърпат, нищо, че са различни и готини.
4. Не бързайте, винаги гледайте всичко да е добре прибавено, за да е сигурно, че няма да ви отрежат за недовиждане.
5. Сменяйте тайтъла, за да не се получи малко спам история - 200 линка с един и съм анкор и то все от дирс.
6. Ако можете, оптимизирайте и описанието, никога не се знае дали страницата няма да захапе нещо много дженерик, благодарение на вас и някой друг.

Това са основните, има и други, но знам, че тези ще свършат работа. А другите са леки детайли на тези. ;)

Не подценявайте директориите и не ги отричайте като метод.

П.П: На лично ли ще се свържеш с нас. ;)
 
От: Безплатен Събмит в Директории

`ми и аз да взема - за БГ или ЕН става дума, да знам какво да ти пратя?

Още има ли? Ако има + за мен!

дали и аз ще се вредя ?

Имате и вие, остана 1 пакет - Moko поиска да го дари на Аланфорт.


ПП Директориите са ЕН, за БГ не знам дали ще ги одобрят
 
От: Безплатен Събмит в Директории

Фарт, това е моя специален подарък за теб :lol: Това е част от моите помощи :lol:
 
От: Безплатен Събмит в Директории

Очаквам да ми пратите инфото на ЛС
 
От: Безплатен Събмит в Директории

Мерси много, утре ще ти пратя сайта, ключови думи и другите неща :)
п.п. + реп от мен :)
 
Последно редактирано:
От: Безплатен Събмит в Директории

Благодаря !

Един път да се вредя и аз !
 
От: Безплатен Събмит в Директории

@Nihat4e и @Kalos изпратих ви репорти :)
 
От: Безплатен Събмит в Директории

Експресно извършено! Много от директориите са с ПР, няма как да чекна колко от събмитите са успешни, понеже имам само адресите на основните директории, но и без това повечето изискват /понякога доста/ време до одобряване. Ако ползваш реални мейли за потвърждение/ако не- съксеса ще е нисък/, там ще се види.
Реп!
 
От: Безплатен Събмит в Директории

Имейлите са от hotmail би трябвало да останат доволни, относно одобряването си прав нама как дасе разбере. Ввсеки сайт има различен период за безплатните събмите то и заради това избягвам да го предлагам като услуга.
 
От: Безплатен Събмит в Директории

Голямата част от директориите пращат линк за потвърждение на мейла - софта върши ли автоматично потвърждение?
 

Горе