Нова "значима" артикъл директория на хоризонта.

5ROVBABY

Active Member
След около едноседмична работа изпълнена с не малко трудности, но и с желание, мисля че съм готов да ви представя новата ми директория за статии на тема бизнес. Нека първо да отбележа, че наистина ми носи удоволствие да се занимавам с нея и определено няма да се превърне в спам или пък да просъществува няколко месеца.
И така, ето я и нея - MeaningDirectory.com
Тъй като е все още нова и няма ПР, аз съ почти сигурен, че ще се запитате: "Защо ми е да избера точно тази директория?". Аз съм се подготвил с няколко довода, дано да се съгласите с мен. Те са:
-тъй като директорията е на определена тема, то вашият бизнес сайт ще получи тематичен беклик;
-всяка една статия ще бъде добавена в 15 сошъл букмарк сайта;
-всеки сайт от анкор линковете ще бъде добавен в 5 директории за сайтове;
-при сошъл букмарка аз ръчно ще спинна заглавието и описанието на статията;
-всички статии ще бъдат добавени във Фейсбук и Туитър страницата на сайта, като допълнително ще ги добавя и в Digg,Stumble,Linkedin.
Разбира се за да се получи качествена и авторитетна директория, трябва да има и строги изисквания към статиите публикувани в нея:
-приемат се само статии на бизнес тематика;
-100% уникалност, като всяка една ще бъде проверена през Copyscape;
-минимална дължина от 300 думи;
-добавяне на 1 или 2 картинки(препоръчително);
-максимум 2 анкор линка;
Всяка една статия ще бъде одобрена или не лично от мен в срок от 48часа(обикновено до няколко часа, но да се застраховам).
Надявам се идеята да ви е харесала и съвсем скоро вашата статия да бъде публикувана. С удоволствие ще отговоря на всичките ви въпроси и ще замисля върху всяка една градивна критика.
И не на последно място, бих искал да благодаря на Fozzy и Blinky за помощта, която ми оказаха.
 
От: Нова "значима" артикъл директория на хоризонта.

Директорията вече е ПР2. Хвана го със статии със сменен енкодинг, което е интереснто. Заповядайте и публикувайте.
 

Горе