Как да разбера че сайта ми е наказан?

manqga

Member
Как да разбера че сайта ми е наказан или е ял шамари от the Пингвин.
Няма го никакав в гооле а нишата е много слабо конкурентна
 
От: Как да разбера че сайта ми е наказан?

Ако имаш рязък спад на трафика към 24 по-миналия месец, значи е пингвин.
 
От: Как да разбера че сайта ми е наказан?

Ако е пингвина какво правим...... :(
 
От: Как да разбера че сайта ми е наказан?

Пълна липса в серпа-Панда
Това е моя проблем
 
От: Как да разбера че сайта ми е наказан?

Пълна липса в серпа-Панда
Това е моя проблем

В този случай си оправяш сайта и пускаш молба за преразглеждане на наказанието.
 
От: Как да разбера че сайта ми е наказан?

Пълна липса в серпа-Панда
Това е моя проблем
 
От: Как да разбера че сайта ми е наказан?

Как да разбера че сайта ми е наказан или е ял шамари от the Пингвин.
Няма го никакав в гооле а нишата е много слабо конкурентна

Тук си противоречиш сам на себе си! Хем питаш дали сайта ти е наказан, хем казваш, че никакъв го няма и не се открива? Извинявай, че се изказвам малко грубо - ама за мен това е идиотско: хем сайта ти да го няма никъде и е неоткриваем и хем да питаш дали не е наказан? Ами че ако не е наказан, тогава какво? Има само две положения - или сайта ти не е наказан и се открива или е наказан и не се открива?
Ама мислете понякога като задавате въпроси, че ставате смешни.
 
От: Как да разбера че сайта ми е наказан?

Тук си противоречиш сам на себе си! Хем питаш дали сайта ти е наказан, хем казваш, че никакъв го няма и не се открива? Извинявай, че се изказвам малко грубо - ама за мен това е идиотско: хем сайта ти да го няма никъде и е неоткриваем и хем да питаш дали не е наказан? Ами че ако не е наказан, тогава какво? Има само две положения - или сайта ти не е наказан и се открива или е наказан и не се открива?
Ама мислете понякога като задавате въпроси, че ставате смешни.

има още едно предположение: днес е пуснал сайта :D (пак може да го няма сайта ако ще и единствен да е в тази ниша)
 
От: Как да разбера че сайта ми е наказан?

Може би просто се опитва да разбере причината за наказанието , за да може да реши проблема. Не бъдете толкова нападателни.
 
От: Как да разбера че сайта ми е наказан?

Може би просто се опитва да разбере причината за наказанието , за да може да реши проблема. Не бъдете толкова нападателни.

Не съм нападателен, просто казвам кое какво е според мен. Изхождам от презумпцията, че правим сайтове и поне елементарни неща трябва да знаем.

Допълнително и съвета ми - трябва да се задават правилните въпроси, ако искаме да получим компетентна помощ, а не да следват доуточняващи въпроси: кое, как, колко... .

В конкретния въпрос лично за мен се крие и отговора, въпроса не е зададен правилно. Хем сайта му не се намира в резултатите от търсенето, хем пита дали е наказан от Гугъл или Пингвина? Щом го няма в резултатите - ясно е, че е наказан, трябва да провери къде е сгрешил и да поправи грешките си.
 
От: Как да разбера че сайта ми е наказан?

Съгласен съм с теб ,че ако сайта изчезна от серпа няма какво друго да е освен накзание.
 
От: Как да разбера че сайта ми е наказан?

Съгласен съм с теб ,че ако сайта изчезна от серпа няма какво друго да е освен накзание.

тц, май не рабирате човека :twisted:
не е казал, че сайта е Изчезнал, а го Няма (може никога да не го е имал :|в серпа)

:lol:
 
От: Как да разбера че сайта ми е наказан?

И сега да каже ,че сайта е на hit.bg
 
От: Как да разбера че сайта ми е наказан?

Не сайта никога не са е появявал в серпа и не не е от вчера на повече от месец е.Може да не се показва защото е наказан или да не се показва защото му е слабо сеото макар че не мисля така.И това е първият ми сайт не съм го правил аз. Така че........ просто искам да знам какво се случва дали му е рано още или сам прекалил с линк билдинга.
 
От: Как да разбера че сайта ми е наказан?

Не сайта никога не са е появявал в серпа и не не е от вчера на повече от месец е....

Покажи кой ти е сайта де. Така, като не го знаем кой е не можем да кажем нищо повече, само гадаем.
 
От: Как да разбера че сайта ми е наказан?

Страх ме е да не ми завидите :D :D (joke)
 
От: Как да разбера че сайта ми е наказан?

Страх ме е да не ми завидите :D :D (joke)

това тук да не ти е teenproblem?
давай урл-а ако искаш помощ, да погледнем, няма да изядем сайта

с тези постове само губиш времето на хората
 
От: Как да разбера че сайта ми е наказан?

пишеш в гугъл:

"tvoqdomain.com" tvoqdomain.com

Ако е някъде назад в резултатите е наказан.

има разлика в това да накажат беклинковете и да ти падне трафика заради тях, и да ти накажат сайта и заради това да ти падне трафика.
 
От: Как да разбера че сайта ми е наказан?

Хмм еми излиза че не е наказан..... а го няма в топ 10000000000 :)
 

Горе