Чувал ли е някой за adcash?

От: Чувал ли е някой за adcash?

Да да така ще е. И аз сега се зачетох по подробно. А относно другите рекламни платформи е позволено стига рекламите да не си приличат. Ама нещо чакам един ден няма одобрение. Май няма и да го видя защото сайта ми е за социален букмарк, ама да видим...В правилата на AdCash, четох че не одобряват сайтове препращащи към други...а моя е точно такъв :). То при такъв сайт е ясно, че клик рейта е малък поне се надявах на нещо с импресии. Иначе изглежда хубава платформата, интересното е, че е с 32 Alexa за БГ, а никой не е чувал за тях и в Google има 2 теми на кръст. Скоро ще ви пусна сайта си и тук, просто има още малко работа по него.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

сложих си сайт ундер , как работи ? моя сайт не прави много импресии.. но на колко импресии какви пари да очаквам?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

сайт ъндер дали противорече на политиката на адсенс
Ако прочетеш темата ще разбереш..
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Само Site-under ли ползвате? Там ми обновява печалбите често. Ползвам ги от 2-3 дни и съм сложил 2 обикновени банера и site-under. На банерите не ми показва никаква печалба, а импресии има. На края на месеца ли излизат, кога да очаквам да видя какво са изкарали?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Преди няколко дни си получих първия превод от тях - засега съм доволен.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

попаднах на това
Сайтовете, в които се показват реклами от Google, трябва да бъдат лесни за навигиране от потребителите. Сайтовете не трябва да променят потребителските предпочитания, да пренасочват потребителите към нежелани уебсайтове, да активират изтегляния – в това число и на зловреден софтуер, нито да съдържат изскачащи прозорци на преден или заден план, които възпрепятстват навигирането в сайта

https://support.google.com/adsense/bin/answer.py?hl=bg&hlrm=en&answer=48182
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

попаднах на това
Сайтовете, в които се показват реклами от Google, трябва да бъдат лесни за навигиране от потребителите. Сайтовете не трябва да променят потребителските предпочитания, да пренасочват потребителите към нежелани уебсайтове, да активират изтегляния – в това число и на зловреден софтуер, нито да съдържат изскачащи прозорци на преден или заден план, които възпрепятстват навигирането в сайта

https://support.google.com/adsense/bin/answer.py?hl=bg&hlrm=en&answer=48182

...които възпрепятстват навигирането в сайта. Не виждам проблем ;)
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Питам се кога обновяват статистиките за кликвания върху банери.. Виждам броя на кликвания, а приходи няма?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Само за клик, рядко плащат.
Или на импресии (но малко) или на регистрация след клик.

Не мисля че е малко. Ако правиш по 30-40к импресии на ден ще си докарваш добри доходи. Естествено с 1-2к дневни нищо не можеш да очакваш :) Всеки начин за монетизиране действа стига да имаш трафик, някой по хубави от други но без трафик и пари няма :) Иначе наистина за кликове не плащат, и за регистрациите не дават много за България. За Япония, и др. азиатски държави плащат добре.
 

Горе