Чувал ли е някой за adcash?

От: Чувал ли е някой за adcash?

Дайте по конкретна информация, например броя импресии за месец и спечелената сума
хвърляте по един скрииншот и доволен съм .... това че един е доволен не значи че друг ще е доволен

Поздрави! :)
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

За конкретна сума няма да споделя що то това си е лична работа и не искам да споделям, но сумата е над 300 евро импреси са над 301 496 за период от 1 м е това
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

От 2 дена съм ги сложил на няколко сайта и с 12 760 импресии имам 9,85 €.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

От 2 дена съм ги сложил на няколко сайта и с 12 760 импресии имам 9,85 €.

Това е много добре. Дано да изплащат на всички и да са коректни. Сподели в бъдеще отзиви :)
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Работя с тях вече 2 месеца и съм много доволен първите заработени пари вече са ми изплатени без никакви проблеми препоръчвам ги

ако имате въпроси пише на лс
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

И аз ги пробвам от няколко дни,писах си с админ по скайп и ми препоръча "сайт ъндер" за момента,каза че много скоро ще имат доста рекламодатели за БГ за сега е слабо.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Принципно нямат много реклами и могат да интегрират кода си с google adsense (примерно), но в момента имат някакви проблеми с тях и съм ги премахнал временно, че много празни импресии ще имам. Като цяло си е слабичко с баннер рекламата им, а аз не съм привърженик на сайт ъндер.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

И аз ги пробвам от няколко дни,писах си с админ по скайп и ми препоръча "сайт ъндер" за момента,каза че много скоро ще имат доста рекламодатели за БГ за сега е слабо.
Здравей, може ли скайп за контакт с този човек?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

какво представлява "сайт ъндер" рекламата
Изкачащ прозорец на рекламен сайт,който ти се отваря в браузера при първия клик в сайта ти.. Предполага се,че ще разцъкаш сайта - рекламата. Настройват го,но до колкото знам на 10 мин изкача отново.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Преди малко поставих site under и след обновяване на статистиката имам 35 импресии, и всички останали полета, включително печала е на 0

Реално се печели от самото отваряне на отделния прозорец, а не след като се кликне на отворения прозорец, нали?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Преди малко поставих site under и след обновяване на статистиката имам 35 импресии, и всички останали полета, включително печала е на 0

Реално се печели от самото отваряне на отделния прозорец, а не след като се кликне на отворения прозорец, нали?

Да, печели се от отварянето на прозореца, но не само . За да ти покаже възможните печалби ще трябва да минат около 2-3 дни за да се изчисли E-Cpm . Аз ги ползвам от 5-6 и за сега съм доволен от съотношение трафик/печалба .
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

И аз ги намерих току що. Мисля да ги пробвам, но се притеснявам за AdSense-а. По принцип до колкото съм им чел правилата май пишеше, че нямаш право да ползваш друга рекламна платформа заедно с тях. А и да ги махна се притеснявам, вчера четах някаква тема доста хора наблюдават спад в google позициите след като са махнали adsense. В ЧЗВ-то на adcash, пише че са съвместими с повечето рекламни мрежи (каквото и да означава това :) ) ама да не изгоря случайно?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Има ли значение с какво съдържание е сайта, или езика на сайта? За БГ сайт става ли?
 
От: От: Чувал ли е някой за adcash?

Ще изгориш, ако използваш pop-under, прочети правилата на adsense.
 
От: От: Чувал ли е някой за adcash?

Ще изгориш, ако използваш pop-under, прочети правилата на adsense.
Не мисля, че ще изгори.
В правила на ад сенс, доколкото не ме лъже паметта пишеше, че НЕ МОЖЕШ да слагаш АД СЕНС код в поп ъндер, а не, че не може да ползваш на друга компания такъв.
 

Горе