Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

sunshine33

Banned
Рейтинг - 50%
1   1   0
Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена. 53% от феновете са мъже на възраст 18-24 години.<br /><br /> Домейн Име | URL: http://www.facebook.com<br /><br />Приблизителна Цена: 160лв.<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 25 000<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: paypal,epay,банков път<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА<br /><br />
 
Последно редактирано:
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Може ли един линк за страницата.
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Жалко е, че тук виреят все повече пошли хорица...Ще разкажа подробно какво имам предвид:
Както може да видите, писах на скайпа на авторката на темата и проведохме разговор относно продаваната страничка ...
След като ми каза коя е страничката - https://www.facebook.com/ysmihnise ,
установих, че е същата, която пак тя - Албена предлагаше преди месец и половина в друга тема от 29-05-12 - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=33523 ! Стана ми странно защо, аджеба, е отворила нова тема за една и съща страничка, но реших да проведа разговора ни и да се опитам да преценя за себе си дали Албена може би ще е коректна и всичко ще е наред....
Направих скрийншоти от разговора ни в скайп, ще го преразкажа и тук:
По отношение начина на прехвърляне Албена каза, че държи първо да и преведа уговорената сума и след това ще ми прехвърли правата - ок, нормално е това. Попитах я мога ли все пак по някакъв начин да се уверя в коректността ѝ - отговори ми , че е продавала фб страници и е известна тук като много коректна, и има положителни отзиви за сделките си тук.
Разбира се, това го бях проверил и установих, че тя има само 1 айтрейдър тук и , че той и е даден за проведена покупко-продажба на... познайте на какво - ами страничката, за която се договаряхме в момента! И айтрейдъра и ѝ е даден точно в по-раншната тема - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=33523
За да проверя дали е коректна Албена все пак, я попитах колко сделки има тук с положителен айтрейдър и за какви сделки са те - тя ми отговори, че има 1 сделка, която е точно за продажба на фб страница с получен положителен айтрейдър. Попитах коя е продадената страница във въпросната сделка – отговорът и беше - http://www.facebook.com/AzObichamDaSeSmeia . Помолих я да ми даде линк към темата, в която е продала тази страничка...
В тази НЕЙНА тема от 29-05-12 - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=33523 –ДО ТОЗИ МОМЕНТ НА РАЗГОВОРА НИ (18:23:27 часа – вижте скрийншота от скайп) ВСЕ ОЩЕ СИ СТОЕШЕ В ОПИСАНИЕТО Ѝ ЛИНКА КЪМ https://www.facebook.com/ysmihnise.
1.jpg

След около 4 минути Албена ми дава поискания линк – познайте към коя тема беше той - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=33523 разбира се !? Вижте на скрийншота от скайп в колко часа се случва това – 18:27:34. ХАЙДЕ СЕГА ПОГЛЕДНЕТЕ И СКРИЙНШОТА ОТ СЪЩАТА Ѝ ТЕМА ТУК И ВИЖТЕ В КОЛКО ЧАСА ТЯ Е НАПРАВИЛА ПОСЛЕДНА ПРОМЯНА В ПОСТА СИ - 18:27 !!! РАЗБИРА СЕ, ЧЕ ПРОМЯНАТА БЕШЕ МАХНАТ ЛИНКА КЪМ https://www.facebook.com/ysmihnise.

predpr 1.jpg

Прочетете и как продължи разговора ни ....

2.jpg
3.jpg
4.jpg

Моля колеги, вземете отношение като кажете според вас какво е това – опит за измама ли е, или не е и Албена постъпи съвсем в реда на нещата, коректно?
Моля и админите да изразят становището си, вече им пратих репорт.
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Ами Албена да си каже и тя версията. Аз бих стоял надалече от подобна "сделка".
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Ами Албена да си каже и тя версията. Аз бих стоял надалече от подобна "сделка".

Ами всички версии ги има в скрийншотовете от разговора ни в скайп ...ето я нейната интерпретация : "....и ми омръзна всеки да се заяжда с мен за каквото се сети и за каквото вече не се сети." :lol:
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Аз или не разбрах или съм прекалено кух за да разбера с какво те е измамила въпросната дама? Като гледам не си закупил страницата и тя да не ти е предоставила правата за нея, а това, че не желае да обяснява всичко за себе си си е нейно право. Не виждам къде е проблема след като няма сделка. Виж, ако беше платил и не ти е дала правата върху страницата съм съгласен, но за това, че искаш да знаеш кой номер гащи нося за да си купиш нещо от мен си е съвсем друга работа. Така, че не вземам страна, но за мен не си прав без да си направил сделка с даден човек да го хулиш и опорочаваш в форума.
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

baydan - изключително некоректно е да споделяш лични чатове и всякакви такива информации каквито даде. Сам си преценяваш, но по-скоро бих работил с нея отколкото с тебе, че после ще ме разгласиш навсякъде...
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Некоректно било!!?? Ха-ха ;) Кое евсъщност некоректното ми?? Че разгласявам, и то натъртено, всеки и всичко гнило , та да си имате едно наум ли?
Я кажи ти точно - как протече ВЧЕРА комуникацията ни за твоята страничка – нещо да съм разгласил?? Я попитайте и rossipel за същото! Защо спред вас в дин и същи ден от комуникацията с тримата само тази с Албена разгласявам? Не е ли очевадно защо??

Опитите за лъжи и измами и хората, които ги правят, съм ги разгласявал и ще ги разгласявам винаги !!! Всички мишковци сами да си преценят дали ще работят с мене ;)
 
От: От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Аз или не разбрах или съм прекалено кух за да разбера с какво те е измамила въпросната дама? Като гледам не си закупил страницата и тя да не ти е предоставила правата за нея, а това, че не желае да обяснява всичко за себе си си е нейно право. Не виждам къде е проблема след като няма сделка. Виж, ако беше платил и не ти е дала правата върху страницата съм съгласен, но за това, че искаш да знаеш кой номер гащи нося за да си купиш нещо от мен си е съвсем друга работа. Така, че не вземам страна, но за мен не си прав без да си направил сделка с даден човек да го хулиш и опорочаваш в форума.
А къде прочете да съм казал, че има реализирана измама?? И трябва да се оставя да ме измами такъв боклук и после да рева по форума ли?? Помолих ви да изкажете мнение дали е била коректна Албена в случката и дали е имало опит за измама! И за какви гащи говориш?? За какви обяснения за нея си ?? Какво имаш предвид, разясни ми , че не схванах какво общо има?
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Какъв е този пореден сапуняк тука:).
 
От: От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

А къде прочете да съм казал, че има реализирана измама?? И трябва да се оставя да ме измами такъв боклук и после да рева по форума ли?? Помолих ви да изкажете мнение дали е била коректна Албена в случката и дали е имало опит за измама! И за какви гащи говориш?? За какви обяснения за нея си ?? Какво имаш предвид, разясни ми , че не схванах какво общо има?

Точно мнение изказах, а относно другото мисля, че сам можеш да си прецениш без да "ревеш по форумите", за това, че някой не ти е казал кой номер гащи носи. Виж можем да си говорим много, но аз не одобрявам постъпката ти и не я смятам за правилна, както казах и в предният пост, ако си закупил страницата и не ти е предоставила правата върху нея, тогава говорим за друга бира, но това, че не е разкрила всичко за себеси или е опитала да скрие някои детайли не виждам какъв е проблема. Като не ти се вижда надежден купувача или не ти хареса стоката НЕ КУПУВАШ, но няма нужда да го разгласяваш защото не ти е казал каквото искаш да знаеш.
Надявам се да съм бил ясен, и да не се налага да обяснявам пак.
 
От: От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Точно мнение изказах, а относно другото мисля, че сам можеш да си прецениш без да "ревеш по форумите", за това, че някой не ти е казал кой номер гащи носи. Виж можем да си говорим много, но аз не одобрявам постъпката ти и не я смятам за правилна, както казах и в предният пост, ако си закупил страницата и не ти е предоставила правата върху нея, тогава говорим за друга бира, но това, че не е разкрила всичко за себеси или е опитала да скрие някои детайли не виждам какъв е проблема. Като не ти се вижда надежден купувача или не ти хареса стоката НЕ КУПУВАШ, но няма нужда да го разгласяваш защото не ти е казал каквото искаш да знаеш.
Надявам се да съм бил ясен, и да не се налага да обяснявам пак.
Да, изказа мнение и го уважавам, както и на всеки друг. Но защо не изразиш мнение по въпроса, който зададох - коректно ли е поведението на Албена? Има ли лъжа от нейна страна? Дали има опит за измама от нейна страна?
Имам чувството, че си и познат или приятел и т.н. и правиш опити да я защитиш и да я изкараш света вода-ненапита, а мен - некоректен и кво ли не...мнооого несвързано говориш нещо ;) Помолих те да ми разясниш какво имаш предвид за разкриване за нея си ??? Кой и е искал да разкрива нещо за нея си ?? Какво съм искал да знам, пък не ми го била казала?? Хайде бъди конкретен и ясен де :) Ти дали погледна скрийншотите от разговора ни в скайп??
Казваш "Като не ти се вижда надежден купувача или не ти хареса стоката НЕ КУПУВАШ, но няма нужда да го разгласяваш защото не ти е казал каквото искаш да знаеш" - къде иде реч за надежност на стоката, какви ги плещиш?? Каква ненадежност на купувача?? Говоря за продавача Албена и не за ненадежност, а че очевадно ме излъга и се опита да прикрие нещо тя!
Какво ми викаш с тия големи болднати букви НЕ КУПУВАШ? Какво значи "но няма нужда да го разгласяваш защото не ти е казал каквото искаш да знаеш"?? Причината , за да не купя и разглася шумно тук не е , защото не ми била казала нещо дето искам да знам, а защото тя очевадно лъже и се опитва да мами! Хайде докажи обратното, моля :)
 
От: От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Да, изказа мнение и го уважавам, както и на всеки друг. Но защо не изразиш мнение по въпроса, който зададох - коректно ли е поведението на Албена? Има ли лъжа от нейна страна? Дали има опит за измама от нейна страна?
Имам чувството, че си и познат или приятел и т.н. и правиш опити да я защитиш и да я изкараш света вода-ненапита, а мен - некоректен и кво ли не...мнооого несвързано говориш нещо ;) Помолих те да ми разясниш какво имаш предвид за разкриване за нея си ??? Кой и е искал да разкрива нещо за нея си ?? Какво съм искал да знам, пък не ми го била казала?? Хайде бъди конкретен и ясен де :) Ти дали погледна скрийншотите от разговора ни в скайп??
Казваш "Като не ти се вижда надежден купувача или не ти хареса стоката НЕ КУПУВАШ, но няма нужда да го разгласяваш защото не ти е казал каквото искаш да знаеш" - къде иде реч за надежност на стоката, какви ги плещиш?? Каква ненадежност на купувача?? Говоря за продавача Албена и не за ненадежност, а че очевадно ме излъга и се опита да прикрие нещо тя!
Какво ми викаш с тия големи болднати букви НЕ КУПУВАШ? Какво значи "но няма нужда да го разгласяваш защото не ти е казал каквото искаш да знаеш"?? Причината , за да не купя и разглася шумно тук не е , защото не ми била казала нещо дето искам да знам, а защото тя очевадно лъже и се опитва да мами! Хайде докажи обратното, моля :)

Виж сега приятели от форума и хора които уважавам са малко и въпросното лице не е сред тях. Нямам желание да обяснявам какво точно съм имал на предвид защото мисля, че ясно съм обяснил за какво иде реч.

Аз също уважавам твоето мнение, и нека и други да се изкажат. Аз казах моето и не мисля да го коментирам, мисля бях достатъчно ясен, ако не съм бил то виж между редовете.
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Не се карайте, ами дайте на мен страничката :D
 
От: От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Виж сега приятели от форума и хора които уважавам са малко и въпросното лице не е сред тях. Нямам желание да обяснявам какво точно съм имал на предвид защото мисля, че ясно съм обяснил за какво иде реч.

Аз също уважавам твоето мнение, и нека и други да се изкажат. Аз казах моето и не мисля да го коментирам, мисля бях достатъчно ясен, ако не съм бил то виж между редовете.
Нищо ясно не си казал колега :) Говориш за гащите ѝ и , че съм искал да науча нещо за нея , което е абсолютно невярно! Предполагам не си прочел внимателно разказа ми и не си разгледал скрийншотовете от разговора ни в скайп и затова нещо си се заблудил, но не бива да ми приписваш и твърдиш нещо, без да го покажеш и докажеш де :) Аз твърдя , че Албена ме излъга и се опита да скрие нещо, което най-вероятно е било с цел да ме измами. Твърдя го и го доказвам неоспоримо :)
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Говориш за гащите ѝ и , че съм искал да науча нещо за нея
Аз твърдя , че Албена ме излъга и се опита да скрие нещо

Байдан, какви оферти си пускал на ''бизнес партньора'' си:mrgreen:
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

И аз мисля че е изключително некоректно да разгласяваш лична комуникация и чатове. За нанесените обиди в форума мисля по-скоро аз да уведомя администраторите и съотвените правни органи.
Всеки може да помисли има ли значение една тема в форума относно качеството на дадена страница в фейсбук, която се продава в съответния случай. Страницата беше препродадена два пъти и пак се озова при мен и не съм имала желание умишленно да заблуждавам никого. Все пак всеки от вас може да прецени дали има опит за измама. Но ви моля да погледнете посочения от мен скрииншот по-долу и да изкажете мнението си дали според вас в случая има опит за изнудване.
print.jpg
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Байдан ама и ти доста дърварско влизаш, спокойно можеше да размажеш/затъмниш никовете на скрийновете
 

Горе