Социална мрежа, линк директория или друго

Ако сега стартирате нов сайт какъв ще бъде той?

  • Социална мрежа

    Votes: 10 10.8%
  • Социален букмарк

    Votes: 1 1.1%
  • Линк директория

    Votes: 8 8.6%
  • Афилиейт сайт

    Votes: 26 28.0%
  • Блог

    Votes: 15 16.1%
  • Форум

    Votes: 2 2.2%
  • Друго

    Votes: 31 33.3%

  • Общо гласове
    93
Аз гласувам за афф. сайт. Защо ли? Еми защото е най лесно за правене, както и че ще даде резултати в кеш в скоро време. Но това е отговора ми ако на момента реша да стартирам нещо, но ако имам много и искам нещо друго - блог или форум - всичко се знае - каквото е необходимо в случая.
 
Малко си обърках вота... по погрешка вотнах за Социална мрежа, ама истината е че стартирам блогове... напоследък почти всяка седмица нов. Макар че имам да гоня някой колеги на принципна, нов ден, нов блог ;)
 
Ако имам някаква страхотна идея, осенила ме изведнъж - ще гледам да я осъществя, чрез нещо по-различно, може би форум, може би блог или просто някой по-разчупен сайт. До тогава работя по афф сайтове, поне за да изкарвам кеш... Така, че и аз гласувах за афф :)
 
Да кажа и аз защо пуснах темата.
Имах един домейн rizer.eu, който дълго време се чудих какво да правя. В началото беше блог, след това стана социална мрежа и сега вече последно стана линк директория. Интересно ми беше какви ще са вашите отговори :)

Между другото ако искате може да публикувате абсолючтно безплатно линковете си в новата директория. Сайта е англоезичен. За сега няма pr, но при следващия ъпдейт трябва да стане поне 3. Линковете се публикуват без nofollow атрибут.
 
От: Социална мрежа, линк директория или друго

Аз напоследък пускам блогове, на които слагам афф банери. Даже тая седмица мисля да пусна още 4-5 , че имам свободни домейни. Иначе си мисля за туристически сайт, с форум към него, ама това си е бая труд и за сега не ми се почва
 
От: Социална мрежа, линк директория или друго

Ако ще пускам нов сайт, той трябва да бъде насочен към по-пасивни доходи. Трябва да е със съдържание, което няма нужда да се обновява постоянно. Онлайн игрите са добър пример. Онлайн магазините също, но зависи за какво са.

Важно е дали има вече акули в нишата за която се пуска сайта и дали има възможност да се конкурирам с тях. Ако не мога да им окажа конкуренция, няма смисъл да пускам сайта.
 
От: Социална мрежа, линк директория или друго

"Друго", ще се борим за слава парите сами ще дойдат.
 

Горе