Актуален списък с бг социалки.

Ivan.Cekov

Active Member
Някой може ли да даде списък с бг работещи социални мрежи, защото дори linx.bg, които се водеха сериозни, явно не са си гледали списъците и направили труда да махнат неработещите.
 
От: Актуален списък с бг социалки.

Това май е трудна работа, те едни се появяват други умират и ако трябва да се грижиш за списък със социалки и то.... безплатно, забрави.
Така че не се учудвай че няма актуален списък.
 
От: Актуален списък с бг социалки.

По повод умиращите социалки, не знам защо техните собственици не ги продадат на други желаещи, вместо да ги убиват и така хиляди линкове на много коректни хора които са влизали в сайтовете им се указват без линкове и труда им отива на вятъра. Истината е че е много тъпо да публикуваш линкове в социални сейтове и накрая техният собственик без предупреждение да ги умъртви и твоя труд да отиде за оня дето ДУХА :idea::?::idea::shock:
 
От: Актуален списък с бг социалки.

И аз това се дразня, че вместо да ги продадат за 20 лева те оставят да изтече домейна и съсипва труда на хората. Отделно си е гадно като правиш ръчен събмит всеки ден да си отива по някоя социалка. Nortrant, аз хубаво махам неработещите, а от къде да намирам нови, ако въобще има такива ?
 
От: Актуален списък с бг социалки.

Е ти май си индианец :)

А направи ли си поне малко труда да потърсиш, например: цък

http://alldir.net/socialni-mreji/ този лично го проверявам от време на време :)

Даже ми се струват повечко като за бг :wink:
 
От: Актуален списък с бг социалки.

Nortrant, аз хубаво махам неработещите, а от къде да намирам нови, ако въобще има такива ?
Появат се нови от време на време, но никои няма да ти ги праща на пощата, ако ме разбираш :)
 

Горе