ФБ дава 10$ под формата на промо код!!!

Radost

Active Member
Здравейте, колеги.
Възможно е промоцийката да е само за днес, може и за следващите дни, но нищо не се знае!
Правите оферта - от днес е активна тази функция.
След това автоматично ви се зареждат 10$ във Funding Sources: bonus1.png
При мен важат до 23-ти, демек до след 2 дни.
Засега пробвах няколко пъти да пусна оферта и дава кода.
Важно - трябва да имате свързано платежно средство към акаунта, за да работи.
След това без проблеми си спирате, ако желаете, офертата(от Адс).

Възможно е да дава повече от 10 долара, когато имате огромна страница. В случая моите са под 20К човека.

Споделете и вие, ако видите нещо интересно.
 
От: ФБ дава 10$ под формата на промо код!!!

И аз пробвах нищо не стана :)
 
От: ФБ дава 10$ под формата на промо код!!!

Страницата трябва да е над определен брой.
Над 5К фена става, може и с по-малко.
 
От: ФБ дава 10$ под формата на промо код!!!

С 1000 фена - имам я тази опция.
Мислих да пиша за нея, но се отказах, защото мислих, че е стара. Да 10$ е ваучера. Но все още не съм пробвал да видя какви ще са резултатите.
 
От: ФБ дава 10$ под формата на промо код!!!

Мога ли да помоля някой, който има опцията да снима екранчето, може нещо да не намираме както трябва .....
Благодаря предварително
 
От: ФБ дава 10$ под формата на промо код!!!

Пробвах това с офертата 8 евро зареди в акаунта.

Създава се оферта в страницата. Бутона се появява в дясно от "снимки/видео". Избира се оферта прави се офертата. Преглежда се и след публикуването се предлага избор за плащане и тогава се добавят $10. Аз след това в списъка с кампании дадох на пауза офертата да не се показва ..
 
От: ФБ дава 10$ под формата на промо код!!!

Да и после може да се стопира офертата и да се ползва ваучера за друга реклама :)
Валидността на промото обаче е 2 дни, така че трябва да се ползва веднага ваучера....
 
От: ФБ дава 10$ под формата на промо код!!!

Благодаря. Отнесе една зеленееща ряпа :) Заредих 1 ваучер по този начин. На всяка страница ли можеш да вземеш или само веднъж на акаунт?
 
От: ФБ дава 10$ под формата на промо код!!!

Слагам тук снимки, защото на лични не успях да пиша:

На третия таб трябва да излезе: offer.png
След като се ориентирате как и какво, за да има наистина промоция, ще ви изпише така: paid.png

От 1 страница - по 1 път. Следващите са платени.
Пробвах и да изтрия поста, но си го отчита, че го е имало.
Аз също имам активиран ваучер, не е това проблемът.
Както виждате, важно е да ви изпише като от 2рото изображение.
Интересно е, че дори при стопирана оферта от Адс - пак достига до голям процент хора и като че не се спира, просто не се плаща.

Мога да посъветвам да пробвате страниците каква дейност са записани. Да смените напр. на "продукт".
 
От: ФБ дава 10$ под формата на промо код!!!

май е изтекла или поне при мен тези 10 са задраскани и не ми дава ? някой може ли да провери

Пробва ли докрай, да направиш оферта? Нищо, че са задраскани.

Всъщност след колко време се отразява, че е взело пари от ваучера, а не от пейпала ми примерно. Че от вчера си стои на:
Balance
10,00 $ USD
Original Balance
10,00 $ USD
 
Последно редактирано:
От: ФБ дава 10$ под формата на промо код!!!

Фесбук правят мръсни номерца. Всеки път, като съм заредил с ваучер някакъв - уж безплатно, въртят сучат и ми начисляват отгоре по няколко долара, които после си дърпат от кредитната карта. Слагам ограничения уж, следя кампанията - те най-безцеремонно си ме чарджат. Не знам само с мен ли е така.
Мръсни номерца и не знам печелят ли се клиенти така. Отделен въпрос е ефективността от кампания там, нещо не е много ползотворно, като цяло...
 
От: ФБ дава 10$ под формата на промо код!!!

На мен ми даде 25$ явно зависи от феновете и т.н
 

Горе