Хостинг за 1 лев на месец

От: Хостинг за 1 лев на месец

Че кой ще те вземе насериозно с тоя мизерен сайт и домейн?
http://bgfreee.tk/archives/134 - как така ще предлагате изработка на сайт + seo след като вашия сайт е няма такъв боклук, а откъм seo да не говоря.
http://bgfreee.tk/register я увеличи още шрифта, че не го виждам! И повече caps lock моля :lol:
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

А не, продължавам да разглеждам това подобие на сайт и направо падам - http://bgfreee.tk/obshtpregled

Лично аз никога не бих си сложил каквито и да било файлове във вашия измислен хостинг, като ви гледам нищо чудно да ръчкате и да крадете инфо и данни и какво ли още не - но това не е важно, дори и да не - само мисълта да си сложа сайт на ваш хост ме отвращава, трий си "купения домейн" - спирай сайта и се покривай надълбоко.



Раздал съм през последните 24 часа много червено и не мога да те почервеня, но утре и това ще стане.
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Да не ме почне сега няой да му обяснява ГРАДИВНО - няма смисъл, колкото и градивно да му обясниш - той тоя няма как да се поправи, освен ако не забрави за това подобие на сайт и не се занимава с нещо коренно различно от това, пък такива като ги нахраниш хубаво, че чак се усетят какви глупости правят - в повечето случаи се поправят.
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

domein.jpg Моля ти се, оправи го.
 

Прикачени файлове

  • domeini.jpg
    domeini.jpg
    17.8 KB · Преглеждания: 64
  • domein.jpg
    domein.jpg
    17.3 KB · Преглеждания: 78
От: Хостинг за 1 лев на месец

Избрал съм тази тема, така искам да ми изглежда сайтът и така ще изглежда! Избрах голям шрифт защото прочита на информацията ще е гарантиран, понеже доста спамъри се навъдиха да се регистрират и доста пропускат важните детайли и питат постоянно.

И хостинга не е мизерен! Плащам солидна сума за наема на сървърите! Сайта се обработва, извинявам се много, но не всеки има достатъчно време да отдели за всичко! Ако ми потръгне в тази област ще отделя нужното време, но за да поддържам наем на сървъри и персонал ще ми се наложи да продължа другата си работа докато вложените средсвта във хостинга не бъдат опровергани!

Господин незнам си кой, от незнам си къде и незнам си за какъв се мислиш, но по добре не ме критикувай а кажи кое да поправя или просто пожелай късмет без грубо критикуване! Не всички са всезнаещи и все можещи и велики и добре изглеждащи и т.н.
Новак съм в тази сфера има да се уча, но от таквиа като теб НЕ бих искал. Ако беше малко по-учтив с удоволствие.
Относно домейна, този беше свободен, него взех и точка по въпроса!
А от към СЕО съм се постарал да ми е достатъчно одбре сайта!

Към dimitar_ak : Благодаря за поправката.

Вярно е, че AlanFort, доста често се държи грубо, но и в много от случаите е прав и се опитва да те светне защо няма да ти потръгне бизнеса, така, че е добра идея да прочетеш това за което те критикува и да се опиташ да го оправиш.

Все пак ние като хора, които всекидневно се сблъскваме с хостинг услугите, домейни, SEO, дизайн и какво ли още не, бихме ти били доста полезни, ако имаш желание да прочетеш това което ти пишем и съответно се постараеш да приемеш нашите препоръки.
Изрази от сорта на "този домейн беше свободен, него взех и точка", едва ли ще ти помогне да скочиш едно ниво нагоре и да можеш да си позволиш да се занимаваш с сериозен бизнес, та дори да напуснеш работата си до сега.

Като евентуален клиент ще ти кажа, какво би ме накарало да не си поръчам хостинг от теб.

1) Домейна... Историята на .tk домейните е доста стара и всеки, който някога се е занимавал да си прави сайт, знае, че са безплатни и като такива, навремето бяха най-често срещаният таргет домейни, чрез които се правеха спам сайтове. По тази причина големи търсещи машини ги изолираха и смея да твърдя, че не се класират особено добре, но не това е важно... Повечето хора като чуят за сайт на .tk домейн си правят асоциация с спамерски сайт или сайт, който просто е направен ей така.. да има :)

Именно поради тази причина, ако имаш намерение, все пак някога това да ти е бизнеса от който ще печелиш, трябва и да инвестираш. Ясно ни е на всички, че оборудване и колокацията на сървърите не е евтина, но щом можеш да си го позволиш, едва ли ще ти излезе толкова скъпо да отделиш едни 10-20 лв/годишно и за домейн.

2) Сайт на услугата... След като претендираш, че предлагаш качество и наистина сериозна услуга, малко или много сайта ти трябва да вдъхва тези неща, за да може да мотивираш хората да поръчат, поне за една проба. Тук не говорим само за дизайна, като графика, но и като разположение на текста и съответно правилното му изписване. Особено неприятно е наличието на толкова много Caps Look и прекалено големият размер на шрифта.

Оправданията, че това е за да могат хората да го видят и да не питат е меко казано идиотско :)

Ти искаш да работиш с хора, като им предлагаш услуги, но искаш и ако може да не те питат какво предлагаш... ами не става :)

3)Бързина... След редица Google ъпдейти е важна бързината с която се отварят страниците и съответно при избора на хостинг услуга се интересувам и от бързината с която ще ми се отварят страниците. Твоят официален сайт на услугата ми се отваряше с значително забавяне, а мога да си представя, страниците които хоствам при теб, колко време ще се отварят.

4)Ъптайм... Казваш, че ъптайм-а е 95%... е извинявай, но когато говорим за сериозна услуга, 5% downtime си е много време, макар на цифра да е сравнително малко.

Като цяло, хостинг услугите не са най-евтиният бизнес откъм инвестиция и разходите за домейн и евентуално да поръчаш качествен уебсайт на някое дизайн студио са ти най-малките разходи.

Не се сърди за това, че ти критикуваме услугата. Правим го за да ти помогнем да я подобриш и евентуално да можеш да стъпиш на пазара, като предлагаш наистина качество и изгодни услуги.
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

За първи път виждам хостинг компания, която си е монетизирала сайта с адсенс, и грабо...
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

С удоволствие бих се включила, но не ми се рискува да гледам и следя дали бързината е ОК.
Нищо друго не ме притеснява.
Пробвай и в другите форуми да популяризираш идеята си, вярвам, че не навсякъде хората са такива.
Предполагам, че с времето ще се научиш как да правиш проектите си с по-продажбен вид :)
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Пробвай и в другите форуми да популяризираш идеята си, вярвам, че не навсякъде хората са такива.
какви да сме? Наясно с това как стават нещата?

Плащам солидна сума за наема на сървърите! Сайта се обработва, извинявам се много, но не всеки има достатъчно време да отдели за всичко! Ако ми потръгне в тази област ще отделя нужното време, но за да поддържам наем на сървъри и персонал ще ми се наложи да продължа другата си работа
Какъв персонал и сървъри имаш бе бате? Гледам те из калдата достатъчно глупости си ръсил, цитирам:

Здравейте колеги. Аз съм бъдещ емигрант. Все още не мога да събера достатъчно пауър (парички) за да излетя от БГ. Търся из нета и сума глупости изчетох, но нито едно не беше конретно за това от какво се нуждая за да кандидатвствам за студентска бригада.



Наскоро си цъках из нета. какви ли не хостинги се регистрирах то не беше 000уебхост, 10х и не знам си кви и набара един сайт с най добрите хостинги фрее (не помня името).. и Направих гениално откритие. http://x90x.net ...В началото бяха уникат само фрее хост ънлимитед на всичко и т.н Обаче след 2 месеца познаай, пространство 500 мб и 10 Гб трансфер, Но пуснаха някаква мнгоо яка хост програмка... за ДОЛАрче на месец.. и сега съм на нея .. Всичко е ънлимитед, само не знам все още имам ли ограничение на базата с данни или не. за сега имам 4 колкото обикновенно е граничението. Та разбрах че и в Бг щели да пускат нещо. Препоръчвам ви този платен хост :) има обаче една запънка искат PayPall задължително.

:lol:


Казах ти просто не пиши повече - червеното е от мен, както ти бях обещал!
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Много пропуски които отпращат хората...

1) Ако е истина, че плащаш солидни суми за персонал и сървъри, не смятам, че 20лв още на ГОДИНА за домейн .com(поне) ще са голям разход. Ако домейна ти беше от вида .com продажбите щяха да са с 50% по-големи от колкото на .tk

2) Реклами? Това да не е нова мода в хостинг сайтовете, да слагат реклами? Моят съвет - махни ги! Няма да спечелиш много от тях, а ще отпратиш повече бъдещи клиенти с тях.

3)http://bgfreee.tk/zanas тук ти си противоречиш, два души ентусиасти, а персонала ти?

4) Според Гоогле един сайт е бърз когато зарежда за не повече от 1,5сек.
Има още много което мога да ти споделя, но
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Лелеле гранде предприемачи направо закопахте човека.... Пича е направил първия си проект гордее се с него, а вместо колегиални съвети получава водопад от л......а :lol:


Е не може всеки да има 3 блога и да прави 6 $ от кликове на ден. Вие да не се родили научени и първия сайт който направихте е бил 100 % перфектен. Всеки си намира начина, обаче когато има грешки в рабоата му не е решение да ги оправи като му се обяснява колко е прост.....

Пипетко имаш +1 реп от мен за смелоста и желанеито да се занимаваш. Продължавай, развивай се, трупай опит и резултатите няма да закъснеят
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Лелеле гранде предприемачи направо закопахте човека.... Пича е направил първия си проект гордее се с него, а вместо колегиални съвети получава водопад от л......а :lol:


Е не може всеки да има 3 блога и да прави 6 $ от кликове на ден. Вие да не се родили научени и първия сайт който направихте е бил 100 % перфектен. Всеки си намира начина, обаче когато има грешки в рабоата му не е решение да ги оправи като му се обяснява колко е прост.....

Пипетко имаш +1 реп от мен за смелоста и желанеито да се занимаваш. Продължавай, развивай се, трупай опит и резултатите няма да закъснеят

Всъщност човека реши да си предлага услугата не където трябва :) А ние като добри колеги се опитваме да му обясним как да процедира, та да успее поне да стъпи в тоя бранш.
Пожелавам му успех все пак :)
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Поддръжка - разпокъсано :D
Хахахахахха това да не са господари на ефира и да се бъзикат с нас :D
Честно ли ?
fgllhth-293x300.png
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Не споря, че има за какво да бъде критукван. Обаче едва ли начина да си вземе поука или да поправи грешките си да бъде нахранен яко.
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

и аз съм на същото мнение, че не трябва да се хранят , момчето се е помъчило и показва това,което е направило , никакъв проблем не е да му бъдат дадени съвети и т.н, както някой потребители направиха, ама това с храненето и раздаването на репутации , имам чувството ,че в тоя форум това е най-важното нещо , а всъщност форума не е ли да си помагаме? ? ?
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Ами гранде клик предприемачи са така вадят 300 $ месечно от реклами и .....:lol: Всички останали сме тъпи :beer:

Един потребител в подсписа си го е казал, цитирам само последната част:... питаш в български форум и ти обясняват колко си тъп. :lol:

Мисля това изчерпва мнението ми по въпроса.....
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Ами гранде клик предприемачи са така вадят 300 $ месечно от реклами и .....:lol: Всички останали сме тъпи :beer:

Един потребител в подсписа си го е казал, цитирам само последната част:... питаш в български форум и ти обясняват колко си тъп. :lol:

Мисля това изчерпва мнението ми по въпроса.....

Определено си смешен.
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Може би, но едва ли..... ако си толкова начетен и разбиращ докажи го като даваш съвети на начинаещите вместо да се вълнуваш дори проекта на даден човек да не ти е по вкуса.
 

Горе