Конкурс за лого.

SmartBusiness

Active Member
Рейтинг - 100%
28   0   0
Сайт: namebrando dot com

Сайтът ще продава brandable домейни.

Бюджета ми е 50 лева, които ще получи победителят.

Старт на конкурса: Сега

Край на конкурса: 15 Януари 2012

Аз избирам победителя.

Моля без спам и само по темата. А именно - поствайте лога.

Лимит за всеки кандидат - по 3 предложения за лога.

Въпреки, че бюджета ми е нисък, очаквам професионално отношение и лога. Ако наградата ви се струва малка, не ми го казвайте в темата, а просто я подминете.

Пуснете си въображението. Дали ще е картинка, просто надпис, надпис + картинка.... вие решавате.

Мисля си за слоган на сайта "Making Offers You Cant Refuse" - по Кръстника и Брандо, но не е задължително да е така. Ако ви дойде нещо по- готино и запомнящо се - моля.


Мерси.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого.

Здравей,
С теб сме работили заедно и мога да гарантирам за коректността ти (най-важната част от всеки конкурс).
Ще се включа тези дни, стига да се освободя малко :)
Поздрави и успех с намирането на качествено лого !

ПП: Може ли да дадеш някаква насока откъм цветовете, тъй като сайт не виждам или да измисляме нещо, което да не се влияе от дизайна на сайта ?
 
От: Конкурс за лого.

Здрасти,

Нека е нещо, което ако може да не се влияе от дизайна. Ако пък не се върже на дизайна (като го измисля) - ще го пооправим след това (срещу заплащане разбира се).
 
От: Конкурс за лого.

Подобни сайтове не правят ли лога за всеки домейн, който продават? В такъв случай няма ли да ти е по-добре да се разбереш с 1 дизайнер, който да ти прави и останалите лога?
 
От: Конкурс за лого.

Може би точно това и ще направя ако намеря подходящият човек. Това ми беше скритата идея. :)
 
От: Конкурс за лого.

Това е моето първо предложение. Ако имаш някакви забележки ще е полезно да ги споменеш.

 
От: Конкурс за лого.

Харесва ми. Няма как да имам забележки, защото нямам представа как трябва да изглежда. Ще видим предложенията и на други дизайнери. Но това ми харесва. Ако имаш и други идеи - сподели ги.
 
От: Конкурс за лого.

Харесва ми. Няма как да имам забележки, защото нямам представа как трябва да изглежда. Ще видим предложенията и на други дизайнери. Но това ми харесва. Ако имаш и други идеи - сподели ги.

Имаш ли някакви идеи в какви цветове ще е сайта?
 
От: Конкурс за лого.

Успех на участниците в конкурса!
brando.png
 
От: Конкурс за лого.

Това r след name по погрешка ли е там или със замисъл? Иначе ми харесва доста.
 
От: Конкурс за лого.

Това r след name по погрешка ли е там или със замисъл? Иначе ми харесва доста.
Печатна грешка. Ако го избереш, ще го коригирам разбира се.. За всякакви цветове, гами и тн.. също влиза към концепцията
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого.

Това е по-изчистено...

namebrandocaligrafic.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого.

Последно от мен...ако нещо не ти харесват цветовете, могат да се променят

brandolupa.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого.

Промоционална цена за конкурса: 50 лв. включваща една цветова редакция по избор на клиента. За връзка ЛС.
5705007l.png
 

Горе