Продава се Vzeh.bg - сайт за колективко пазаруване на супер цена!

testkiwi

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Привет,

продава се сайтът за колективно пазаруване www.vzeh.bg


Малко данни: сайтът стартира на 25 юли, до днес има общо печалба 11 300 лв. Оборот над 75 000 лв.

Общо регистрирани потребители: 5000

Общо партньори с оферти: 350

Общо одерти до момента: 910

Общо поръчки: около 5000

Интегрирани всички платежни системи: easypay, epay, bpay, ebg, transcard, плащания с карти (и международни) през ФИБАНК

Сайтът е напълно автоматизиран, няма нищо общо с другите подобни - автоматично фактуриране е само една от функциите, която спестява много от времето, без да се налага да пишете каквито и да било фактури, нито да ги изпращате.
Изграден на следната система (изцяло писана от нас) - www.grouponza.com - само която струва над 1500 лв.

Работата накратко се състои в следното - Вие намирате офертите или ползвате старите ни партньори, в момента има много оферти, които са на изчакване, така че няма да имате проблеми за продължаване на работата на сайта. При продажба удържате своята, договорена комисионна.

Разходи: основно за vsichkioferti.bg (500-600 лв.) + телефони (50 лв) + хостинг (в момента си е на наш сървър, но всеки споделен хостинг ще ви свърши работа - 10 лв.)

За сайта се грижат двама души, които си делят самата печалба, която остава - около 1200-1300 лв.

Причина за продажбата: нямаме достатъчно време, което да му отделяме.

Цена: 9500 лв. с възможно договаряне. При сериозен интерес и евентуална среща, ще Ви предоставим всички фактури и финансова информация до момента.

Виж файлът Analytics vzeh.bg Audience Overview 20120625-20121231.pdf

Виж файлът Analytics vzeh.bg Audience Overview 20130101-20130121 (2).pdf

Виж файлът Analytics vzeh.bg Language 20120601-20130121.pdf


За контакт: 0884 533 205 (Георги) или на [email protected]
 
Последно редактирано:
От: Продава се Vzeh.bg - сайт за колективко пазаруване на супер цена!

Пропуснал си: разходи за счетоводител + epay / easypay/ банка
И ако го вземе някой и му трябва работник става печалбата 500 лева.
 
От: Продава се Vzeh.bg - сайт за колективко пазаруване на супер цена!

виж, нищо лично, но не са ми необходими пояснения какво остава, това ми/ни е третия подобен сайт и щом продължавам да се занимавам, значи остава повече от 500 лв :)
лека вечер
 
От: Продава се Vzeh.bg - сайт за колективко пазаруване на супер цена!

виж, нищо лично, но не са ми необходими пояснения какво остава, това ми/ни е третия подобен сайт и щом продължавам да се занимавам, значи остава повече от 500 лв :)
лека вечер


един съвет:
когато пускам оферти се старая де не я променям до края освен ако не е приключена тука в тоя форум или в друг и да отбележа "продадено" или в самата тема ---> в смисъл се знае че е продадено,но поправката в темата ти без да си обоснован ,говори според мен за чиста доза експеримент и ако някой се върже...

Вчера, 17:20 си пуснал темата

Последно променено от testkiwi : Вчера в 17:30

10 минути след това си променяш офертата която си пуснал,но няма обоснования,защо след като си пич и добър бизнесмен играещ с украинци,муджахидини,китайци,мюсюлмани и Християни и много работи явно ги разбираш,не можеш да си спретнеш оферта без да се налага да я променяш...или когато я променяш 10 мин по късно поне отбележи,че е променена заради еди кво си!
 
От: Продава се Vzeh.bg - сайт за колективко пазаруване на супер цена!

един съвет:
когато пускам оферти се старая де не я променям до края освен ако не е приключена тука в тоя форум или в друг и да отбележа "продадено" или в самата тема ---> в смисъл се знае че е продадено,но поправката в темата ти без да си обоснован ,говори според мен за чиста доза експеримент и ако някой се върже...

Вчера, 17:20 си пуснал темата

Последно променено от testkiwi : Вчера в 17:30

10 минути след това си променяш офертата която си пуснал,но няма обоснования,защо след като си пич и добър бизнесмен играещ с украинци,муджахидини,китайци,мюсюлмани и Християни и много работи явно ги разбираш,не можеш да си спретнеш оферта без да се налага да я променяш...или когато я променяш 10 мин по късно поне отбележи,че е променена заради еди кво си!

Ти сериозно ли го пишеш това? Пример :
Промених си мнението, заради правописна грешка?
аахахахахахахаха

Благодаря за репутацията. :lol:
 
Последно редактирано:
От: Продава се Vzeh.bg - сайт за колективко пазаруване на супер цена!

виж, нищо лично, но не са ми необходими пояснения какво остава, това ми/ни е третия подобен сайт и щом продължавам да се занимавам, значи остава повече от 500 лв :)
лека вечер

Питам те - на счетоводител не се ли плаща? На epay, easypay, банка не се ли плаща? Или си намерил схема и това ти е безплатно? Тези неща са ти един разход от поне 500 лева на месец който не си сметнал. И пак те питам, колко остава на човек - 500-600 лева без тези разходи? Двама души си делите 1200 лева, стават по 600 на човек или бъркам?
 
От: Продава се Vzeh.bg - сайт за колективко пазаруване на супер цена!

Първо, който спомена за променяне - добавих три файла за аналитикса, кавко искаш да ти напиша всеки път какво съм променил ли? някоя грешка правописна и да пиша "изпуснал съм Ъ" и за какво?

Знаете кой друг сайт продадох тук и за колко пари, тогава пак имаше подобни коментари, от същия род горе-долу, как какво оставало, как не съм бил сметнал разходите, как е непродаваемо за тия пари ала бала глупости на търкалета. Като казах цената и се уплашиха несериозните, които очакват да им подаря нещо, коледа мина - подаръци не правя вече. Аз не крия нищо и няма кой да се връзва и за какво, не продавам автомобил дето може и да не довидиш нещо. Нали го продадох стария за точно толкова пари, колкото исках и хората си работят и са доволни, даже съвсем скоро им пускаме новата версия на сайта, и цената никак не е била твърде висока се оказа щом имаше кой да я плати и да остане доволен вече толкова време, така и ще продадем и този, който има интерес не ми пише в темата, за да си уплътнява времето и да гледа сеир, а ми се обажда, виждаме се, вижда нещата както са и се договаряме ако има парите и желание. Ако не - здраве да е, сайтове има за всеки вкус и джоб.

Процентите на банките са от 0,8 % до 1,2%. Изипей имат някакъв процент, който зависи от оборота, който има интерес ще му дам фактурите, нали съм написал. Счетоводител - кой както се уреди, в момента нямам такъв разход, защото счетоводството се води за цялата фирма, която не се занимава само с този сайт, всеки може да сравни колко ще му струва счетоводството месечно, ако иска да прави по 2 фирми на година и да не е по ддс - негова воля, ако иска да си плаща ддс и да си води счетоводство по ддс - да си води. Фирмата не се продава заедно със сайта, освен това е по ддс, за това и не съм сметнал за нужно да обяснявам. Който го купи така или иначе започва с нова фирма - фактурите са автоматични, на там кой март беше си ги събира и някой му прави приключването и готово, не е голяма философия. Ако много се разработи и има голям оборот, надали ще го бърка счетоводното обслужване по месеци.

Нетсърфър - конкретно за теб, супер печен си и не мисля, че си просто заядлив, ама защо си правиш просто лаф моабет, след като още за оня сайт каза, че нямаш интерес от подобни сайтове :D Това е сайт, който не носи пасивен доход ако го оставиш на самотек. Всеки да знае просто.

Поздрави и лек ден :)


Ето промених си мнението - имах правописна грешка...
 
От: Продава се Vzeh.bg - сайт за колективко пазаруване на супер цена!

написал съм това по горе защото,такива сериозни оферти се пускат смислено подредено и не на последно място без правописни грешки,а това че офертата изглежда несериозно си е твой проблем и щом си променяш темата за пореден път значи нищо не е обмислено.аз оставам с това вчипетление...
едно е оферта да пуснеш от 1-100 лева и да направиш промени ,но да искаш близо 10 к за нещо поне трябваше да е подредено преди всичко ако сериозно се мисли ,а не след като обявата е пусната
обявата ми прозвуча несериозно и за това се обадих в темата..
иначе успех с продажбата и новия собственик дано успее да го дръпне х 10 отгоре
Първо, който спомена за променяне - добавих три файла за аналитикса, какво искаш да ти напиша всеки път какво съм променил ли? някоя грешка правописна и да пиша "изпуснал съм Ъ" и за какво?



теб не разбрах ама да върви решил/а нещо да напишеш ,то доста често се среща в пазара като се бърка раздела с оффтопика...
Ти сериозно ли го пишеш това? Пример :
Промених си мнението, заради правописна грешка?
аахахахахахахаха

Благодаря за репутацията. :lol:
 
От: Продава се Vzeh.bg - сайт за колективко пазаруване на супер цена!

Добре, приемам забележката.

Едит - от когато е пусната темата има оборот около 2000 лв., което мисля, че не е зле. Всеки може да сметне ако увеличи потребителите колко може да бъде. При средна печалба 15%-20%

За да не бъда голословен прилагам скриншот от epay (има и малко пари постъпили по банка и другите методи, но са по-малко)

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2939/114161592612456618691359048966BuVKEnvLo1gCI49omFcg.PNG

Благодаря за интереса, който някои проявиха, за момента сайтът все още се продава. Договаряне за цената не по мейла, а на живо.

Лека вечер.
 
От: Продава се Vzeh.bg - сайт за колективко пазаруване на супер цена!

Все още сайтът си търси нов собственик.
Прилагам извлечение по фактури направо от базата:

http://i.imgur.com/c2rWWCm.png

за декември-януари и втория за януари

Цената ще се коментира на живо.
 
От: Продава се Vzeh.bg - сайт за колективко пазаруване на супер цена!

Аз разбирам ,че Вие се занимавате и с изработка на други подобни саитове освен ,че продавате този ? Саита с фирма ли се продава заедно или по някакъв начин се прехвърлят права на собственост/интегрирани системи за разплащане и т.нт

Извини ми ако нещо не съм разбрал, нов съм във форума.
 
От: Продава се Vzeh.bg - сайт за колективко пазаруване на супер цена!

Колега го е писал по-горе, че сайта се продава с интегрираните системи за плащане. Даже и % комисионна е написал.
Точно 4 мнения над твоето е заявено, че фирмата се занимава и с други неща, така че това предполага, че не е се продава тя.

Ако нещо грешно съм разбрал или поднесъл информацията, kiwi да ме прощаваш :)
 
От: Продава се Vzeh.bg - сайт за колективко пазаруване на супер цена!

Да, колега прочетох го това ,че са интегрирани системите.

Въпроса ми беше има ли някакво прехвлърляне на тези системи от едно физически/юридич. лице на друго , както и други особености чисто юридически които трябва да се знаят при покупко-продажба на такът тип стока/услуга.

Тука въпроса ми е по скоро от инвеститорска гледна точка, отколкото от Уебмастърска, аз имам беисик ИТ познания не съм про.

Поздрави


Колега го е писал по-горе, че сайта се продава с интегрираните системи за плащане. Даже и % комисионна е написал.
Точно 4 мнения над твоето е заявено, че фирмата се занимава и с други неща, така че това предполага, че не е се продава тя.

Ако нещо грешно съм разбрал или поднесъл информацията, kiwi да ме прощаваш :)
 
От: Продава се Vzeh.bg - сайт за колективко пазаруване на супер цена!

Привет, да, правим и други подобни сайтове,
фирмата не се продава. Но това няма да е голям проблем, ако имате друга вече регистрирана сключвате договори с желаните разплащателни системи и те Ви дават ключ и парола, които само се поставят в админ панела и това е, плащанията се прехвърлят в акаунта на новата фирма в тези платежни системи. Това няма да отнеме техническо време и сайта няма да има нужда да е спрян.
При фибанк е възможно забавяне, защото са си по принцип бавни.
 
Последно редактирано:
От: Продава се Vzeh.bg - сайт за колективко пазаруване на супер цена!

Колеги, сайтът е договорен. Тези дни сделката ще бъде финализирана.

Сайтът се спира от продажба.

След 5 месеца чакайте нов за продажба, събирайте пари до тогава :D
 
От: Продава се Vzeh.bg - сайт за колективко пазаруване на супер цена!

сайтът е продаден, бих помолил да затворите темата.
Благодаря предварително
 

Горе