Clickbank работи вече и с българи

От: Clickbank работи вече и с българи

Евалата, само така. Сега ще им кажеме, кои са истинските мастъри на мрежата.:) Еми да ни е честито. :)

Да с Clickbank сега ще се появят милионерите във форума!Няма начин!Честито!
 
Последно редактирано:
От: Clickbank работи вече и с българи

Имам 3 продажби за няколко месеца. Слаба конверсия, като се има предвид колко импресии имам на техните продукти. С генбукс е опредлено е по-добре.
 
От: Clickbank работи вече и с българи

Имам 3 продажби за няколко месеца. Слаба конверсия, като се има предвид колко импресии имам на техните продукти. С генбукс е опредлено е по-добре.
Да, определено разлика има.:) И аз не мога да повчрвам, че има програми с толкова слаба конверсия, но както се вижда някои изпъкват пред други и това ги прави лидери сред webmaster средите.:) И така, готините програми трудно ще изчезнат, независимо колко гадост ще поемат от мрежата, важното е да са си # 1.:)
 
От: Clickbank работи вече и с българи

Това за генбъкса за сайтове ли говорите или за платена реклама, че конвертирал добре и аз ще ги пробвам скоро.
 
От: Clickbank работи вече и с българи

Това за генбъкса за сайтове ли говорите или за платена реклама, че конвертирал добре и аз ще ги пробвам скоро.
Да, за тях става дума - конверсията там е повече от доволна. Рядкост са афилиейт програми с толкова добра конверсия и комисионни. Имай напредвид, че при пипането на Sales-Copy-то стават чудеса. Това го знам от личен опит. :wink:

Регни се разгледай ги, разцъкай ги, порекламиряй ги и ще разбереш за какво говорят повечето членове занимаващи се с нея във форума. И другите програми не са лоши, но определено GB са направени за тези, които са се трошили с други програми - това при таргетиран трафик само. Но е имало (има) случаи и с такъв от други места, като директорий, блог постове и най-вече артикъли от такива сайтове.

Успехи.:)
 
От: Clickbank работи вече и с българи

Аз пробвах преди време ClickBank. Потроших сума ти долари за реклама на техните продукти в AdWords, но уви - само загубих. За 2 месеца не направих нито една конверсия. Отказах се от тях.
 
От: От: Clickbank работи вече и с българи

Блинки благодаря за съвета ще пробвам

Аз пробвах преди време Clickbank. Потроших сума ти долари за реклама на техните продукти в Adwords, но уви - само загубих. За 2 месеца не направих нито една конверсия. Отказах се от тях.

Колко клика направи горе долу, и от таргетиран трафик ли?
 
От: Clickbank работи вече и с българи

123 клика - високо таргетирани кликя и нито една продажба. Продукта беше сайт за продажба на конфискувани цени на безценица.


Малко са :)

Още трябва да поработиш или да смениш продукта или думите.
 
От: Re: Clickbank работи вече и с българи

Никой не се е похвалил да продава нещо с Clickbank. Толкова ли никой не ги пробва?
Имат продукти, които по принцип трябва да конвертират добре.

Тази седмица направих първата продажба (средната цена на клик идва 17 цента):




>>>>> Връзка за регистрация (реф.) <<<<<<<
 

Горе