Мода за последен блог пост беше добавен

От: Мода за последен блог пост беше добавен

не стана без пробеми които болзва блогър и има ато феед да добави към фиид урлто ?alt=rss и ще тръгне


имаме проблем и с кирилицата :( явно ще се мъ
 
Това е една от най-полезните функции!
Възползвам се веднага :)

P.S.: по ме скромно мнение има някакъв проблем с кирилицата :mrgreen:

P.S.2: ако проблема с кирилицата не е достатъчен, откакто използвам "последен блог пост", при публикуване на мнение ми изписва, че трябва да изчакам 29 секунди. Мнението е публикувано, но не знам защо си мисли, че два пъти поствам.

P.S.3. и като си редактирам поста, той изчезва временно. Като заредя пак темата се появява.
This forum requires that you wait 30 seconds between posts. Please try again in 29 seconds.
 
Последно редактирано:
От: Мода за последен блог пост беше добавен

Ssh аз имам точно същия проблем пише че трябва да изчакам а аз вече съм го постнал...
 
От: Мода за последен блог пост беше добавен

Махнах мода явно няма да се разберем с него отново скорео ще ъпреидваме версията така че да видим как ще е с новата версия
 
От: Мода за последен блог пост беше добавен

дано няма проблеми...
 
От: Мода за последен блог пост беше добавен

Я да го тестваме :)
Нещо не работи обаче
 
От: Мода за последен блог пост беше добавен

е аз го махнах защото правеше проблем с постването и кирилицата .... другата седмица ще отделя време пак да пробвам да го наглася :)
 
От: Мода за последен блог пост беше добавен

е аз го махнах защото правеше проблем с постването и кирилицата .... другата седмица ще отделя време пак да пробвам да го наглася :)

Яко ще е :) Мен много ме кефи тоя мод и редовно си цъкам по хорските постове ;)
 
От: Мода за последен блог пост беше добавен

Нещо стана с външния вид на форума - логото не е на мястото, на което беше преди. Не разбирам от дизайн, но личното ми мнение е, че преди изглеждаше по-добре :(

В webmasterbg.org също е станало някакво мазало :(
 
От: Мода за последен блог пост беше добавен

Нещо стана с външния вид на форума - логото не е на мястото, на което беше преди. Не разбирам от дизайн, но личното ми мнение е, че преди изглеждаше по-добре :(

В webmasterbg.org също е станало някакво мазало :(
Това е временно. Скоро ще се сдобиеме с нещо по-добро и уникално.
Според мен форум за маркетинг трябва да изглежда симпатично, а отделно трябва да се знае че времените експерименти са част от това да се стиген до изтината.:) Само малко търпение.:wink:
 
От: От: Мода за последен блог пост беше добавен

Ново лого си имаме :) Да ни е честито !!!
 

Горе