Скрипт за харесване на 3 страници + АДМИН панел + опции за таргетиране

Petko Voivoda

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте в старата тема имаше проблем със скрипта оказа се, че той е на човек и той не иска да го продава затова трябваше да я изтрия, но този път скрипта е чисто нов направен е вчера.
Скрипта съдържа админ панел от който се редактират 3-те страници избирате снимка която да излиза в ФБ при публикуване на линка и заглавие. В админ панела има опция да пренасочва потребителя след като е харесал и 3те страници към линк който Вие зададете от админ панела.
Цената на скрипта + админ панела и безплатна инсталация е 120лв (Без таргетиране по държави и градове)

Опция за таргетиране по държави. В админ панела има опция да избирате от коя държава да са харесванията за 3 те страници. Ако изберете за държава България харесванията ще са само от България.
Цената на скрипта + админ панел и безплатна инсталация + таргетиране по държави е 170лв

Опция за таргетиране по градове важи само за България някой градове все още не се поддържат.
В админ панела има опция да избирате от кой град да са харесванията за 3те страници. Ако изберете град София харесванията ще са само от град София.
Не се поддържат всички градове за сега градовете са София, Варна, Бургас, Русе
Има възможност за добавяне на още градове
Цената на скрипта + админ панел и безплатна инсталация + таргетиране по градове е 260лв

Начин на плащане по договаряне. За предпочитане пейпал
Възможен е лек коментар по цените на ЛС само за сериозни купувачи
 
От: Скрипт за харесване на 3 страници + АДМИН панел + опции за таргетиране

За да не ти пишат още 10 човека освен мен - покажи скрийншотове на туй чудо :)
 
От: Скрипт за харесване на 3 страници + АДМИН панел + опции за таргетиране

Пак ли ще продаваш нещо безплатно???? А бе Петко? И къде е Милойко да каже че си точен и не мамиш???
 
От: Скрипт за харесване на 3 страници + АДМИН панел + опции за таргетиране

Защо спамиш в темата кое е безплатно като е безплатно дай линк ? Пак говориш глупости без да знаеш твоя работа ли е да се месиш? Като е безплатно няма да купят след малко ще дам снимки
 
От: Скрипт за харесване на 3 страници + АДМИН панел + опции за таргетиране

Само туй ли е :lol:
 
От: Скрипт за харесване на 3 страници + АДМИН панел + опции за таргетиране

Мали кат видех скриншотут и направо се отказах да го купувам,определено не вдъхва доверие:)
Прилича на творение на ученик в час по програмиране,сори,но тва ми е първата асоциация
 
За 120лв.
За 160лв.
За 260лв.

Можеше поне мааалко да се постарете за дизайна :lol:
 
От: Скрипт за харесване на 3 страници + АДМИН панел + опции за таргетиране

Пак ли ще продаваш нещо безплатно???? А бе Петко? И къде е Милойко да каже че си точен и не мамиш???

Извинявай, но няма как да кажа, че е точен :) Ако може повече не ме замесвай в такива теми, където нямам нищо общо...
 
От: Скрипт за харесване на 3 страници + АДМИН панел + опции за таргетиране

Аз продавам скрипт какъв дизайн очаквате всеки си го наглася както му е удобно ...
 
От: Скрипт за харесване на 3 страници + АДМИН панел + опции за таргетиране

за какво ви е дизайн :D

п.п. аз не разбрах за какво е този скрипт и как се използва
има ФБ бутон във сайта ми и някой като хареса него - харесва още две? така ли?
 
От: Скрипт за харесване на 3 страници + АДМИН панел + опции за таргетиране

Не, когато някой влезе той преминава през 3 стъпки 1-вата стъпка харесва първата страница 2рата стъпка харесва 2рата страница и 3тата стъпка харесва 3тата страница
Да кажа за таргетирането, когато потребителя посети страницата със скрипта той взима IP-то му и проверява от коя държава е или от кой град и ако е от дадената държава/град излизат страниците ако излиза съобщение каквото вие сложите
обмислям вариант да го направя ако не е от даденият град/държава да излизат други страници
Промоция за първият закупил скрипта 40%

Също така да допълня, че скрипта може би ще използва много процесорни минути, защото се използва file_get_contents за проверката на IP-то
 
От: Скрипт за харесване на 3 страници + АДМИН панел + опции за таргетиране

И ко ? В момента ли правите "админ панела" че има само една снимка?
 
От: Скрипт за харесване на 3 страници + АДМИН панел + опции за таргетиране

Може ли онлайн демо на скрипта? :)
 
От: Скрипт за харесване на 3 страници + АДМИН панел + опции за таргетиране

За мнения ли ми пишеш в темата? Знам, че точно ти няма да го вземеш, но ако толкова се интересуваш ми пиши в скайпа ...
 

Горе