tophost

9teen8t9

New Member
здравейте съфорумници

от www tophost.bg ме съблазняват. бих искал да попитам дали някой от вас е бил на този хост и дали е доволен.(План Бронз)


сайта е за лично ползване. ще има портфолио , малка галериика , и малко форумче.

за в бъдеще имам проект за голям сайт , които съм решил да кача върху ICN ,но до тогава мисля да развия моите способности на горе посочения.
 
От: tophost

Ами аз съм им ползвал услугите и за НИЩО НА СВЕТА не бих се върнал при тях!!! Бях си купил домейн от тях и имах право да ползвам три месеца безплатен хост - план бронз. За първите два месеца сигурно се събират около три седмици през които сайта ми беше офлайн. На третия месец не ги изтраях и се преместих в icn.
 
От: tophost

И аз не съм очарован през изминалия месец регистрираха доста downtime което просто ад за набиращ скорост проект
 
От: tophost

Добре дошли на новите ни членове на форума: 9teen8t9 & Makena
Както и да кажа - абе тези защо са се дънили толкова много, аз не видях едно полужително мненеия за тях, май ще са от поредните хостинг фирми с бърз край.
 
От: tophost

Да се ориентират към продажба на бизнеса докато не са фалирали
 
Топ хост са отвратителна компания ( сбирщина ) - имат много лош ъптайм, видимост и винаги проблеми с всичко. Имах няколко сайта при тях и ги преместих в ИЦН на един план и колко проблеми ми правиха с домейните тези от Топ Хост... / и при купуване и при местенето...
Изобщо неразбират от работата си, а за любезност няма нужда да говорим...
Ако те съблазнява цената мога да ти кажа други с подобни цени, но нива над тях!

Поздрави, Александър
 
От: tophost

Аз също бях за малко клиент и мога да потвърдя, че tophost са пълна скръб. Толкова тъп support не съм виждал никъде. Поръчах си статично IP и след като две седмици не си го получих започнах да се оплаквам на ляво и на дясно. Единственото, което се случи е, че още две седмици си пилих нервите със съпорта, като до последно се чудех какво се случва и защо са толкова неадекватни. Най - накрая не си получих статичното IP, не ми върнаха и парите, а ми казаха, че ми удължават хотсинг-а с още няколко месеца, което изобщо не ме толеше, защото вече нямах никакво желание да съм клиент. Направо се побърках и мога да кажа на всеки съфорумници, да не се занимават с такива крадци и обирджийници. :mad:
 
От: tophost

Както и да кажа - абе тези защо са се дънили толкова много, аз не видях едно полужително мненеия за тях, май ще са от поредните хостинг фирми с бърз край.
Ами всъщност, едва ли ще е много бърз край. Фирмата е от доста време и сигурно ще я има още доста време. Просто винаги ще има хляб за тях. Съблазняват с ниските цени и много хора които са решили да преминат на платен хостинг минават първо през тях заради ниските цени. Така бях направил и аз на времето, но както споменах по-горе за нищо на света не бих ползвал услугите им отново ... ако ще и те да ми плащат!
 
От: tophost

powerhost.bg Изобщо не постъпваш добре, като пишеш безсмислени мнения... Тука всички сме професионалисти и повечето като погледнат цените и сайта ти се отказват... Тук имаш един конкурент fcolor.bg, който пише смислени мнения и помага винаги и не гледа как да ни излъже. Ако избирах между теб и него, бих избрал него!
 
От: tophost

Sammy разбира се, че можеш да ползваш мнението...
Хубаво е хората да знаят кой какъв е.

Поздрави, Александър
 

Горе