Пиша статии

traiki

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
36   0   0
Здравейте, отново предлагам услугите си в сферата на писането на статии.
Отвори ми се малко свободно време и бих могъл да захвана с извършването на няколко поръчки или дори с поддържането на сайт(т.е всекидневно писане и публикуване на статии + събмит в бг социални мрежи, ако е необходимо).
Стандартните цени, по които работя са 1 лев на 100 думи, но може да бъде и по-висока спрямо тематиката на статиите и изискванията към тях. Държа да подчертая, че в зависимост от количеството на поръчаните статии, е възможно да се договорим и за по-ниска цена. Пиша само на български език. Най-силен съм в писането на статии на спортна тематика и най-вече в областта на футбола, но това не означава, че не бих могъл да се справя с писането на статии на друга тематика. Писал съм на всякакви теми - от боя за коса до хамалски услуги. За заинтересованите бих могъл да им покажа някой вече публикуван материал, близък до търсената от тях тема.
Коректен съм и спазвам срокове. За потвърждение може да погледнете старата ми тема във форума. Приемам плащания само в epay или по банков път.
За контакти може да ми пишете тук или на мейла [email protected]
 
Последно редактирано:
Искам да изразя благодарности към професионализма и точността на този потребител. Статиите, които написа за мен са наистина са уникално добри и изпитани. Искам да кажа, че често ми се налага да преглеждам контент преди каквато и да е негова публикация, защото нали се сещате какво следва, ако е нещо junk?

В този ред на мисли, смятам, че услугите на потребителя @traiki си заслужава парите. Силно го препоръчвам и се надявам все така професионално и в срокове да си върши задачите. Определено ще работя с него и в бъдеще.
 
От: Пиша статии

Поръчах си 3 статии, които статии бяха бързо написани и добре изпипани. Силно препоръчвам услугите на @traiki. Точен предприемач.
 
От: Пиша статии

Вдигам темата. В следващите 2-3 седмици ще имам малко повече време и ще мога да поема някоя поръчка. Пиша статии на почти всякакви теми, както и ревюта на продукти. За контакти - вижте първия пост!
 
От: Пиша статии

Пфуу не ми дава да ти пиша на лични защото съм нямала брой постове, що за глупост. Можеш ли да ми пратиш на лични мейла си?
 
От: Пиша статии

Здравейте, отново съм свободен за поръчки. Честно казано търся човек, с който да работи дългосрочно, но бих изпълнил и някоя по-малка заявка.
 
От: Пиша статии

За статия от 300 думи каква е цената ?
 
От: Пиша статии

Вече няколко месеца работим с @traiki и съм много доволен от него, като се има предвид, че го ангажирам ежедневно :) Препоръчвам го!
 
От: Пиша статии

Здрасти, имам нужда от писане на статии за туристически сайт (блог) средно около 3 статии седмично по 300/400 думи, което ме навежда на мисълта, че мога да се възползвам от малкия пакет. Ако имаш интерес пиши ЛС
 
От: Пиша статии

Ако някой има нужда от статии - да пише. ПРОМО ОФЕРТАТА С ПАКЕТИТЕ ЗА МОМЕНТА НЕ ВАЖИ. Дългосрочните проекти са с предимство.
 

Горе