БОРИКА се срина!! Някой има ли повече информация?

От: БОРИКА се срина!! Някой има ли повече информация?

Дублирано съдържание
 
От: БОРИКА се срина!! Някой има ли повече информация?

Напълно подкрепям изказването на happysucker, че не требва си държим парите в банка ->http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=46655&p=485409#post485409
Аз например съм си напълнил един тюфлек с мангизи и си спя на него, малии кви мангизлийски сънища сънувам :lol:

Ти си дебил, споменавал ли съм ти?
Ти си толкова гнусно същество, че ми се повдига само като ти чета гнойните изказвания.
Бил напълнил тюфлек? От коя кофа го извади тоя тюфлек? колко баби са умрели на него?
Или имаш в предвид себе си?
Зашил бил пари какви пари имаш ти бе ?
Откъде да ги имаш?
Да не си получил дивиденти а?
или някой ти е пуснал в презерватив жълти стотинки бонус?
Нямаш пари в джоба си да сложиш, зашивал в тюфлеци... си зашиеш, възелин в задника там да ти е под ръка и две китки лавандула, щото не се къпеш.

Аз пък си държа милионите по банки и пак спя спокойно ти ако завъртиш 2 -3 лева, ако искаш ги закопай и под външния си кенеф...

тюфлек
 
От: От: БОРИКА се серина!! Някой има ли повече информация?

И що? Обясни на простите люде, ама не с картинки на олигофрени
Между другото, нали знаете, че не е добра идея да си държите всичките пари и валути в банка?

 
От: От: БОРИКА се серина!! Някой има ли повече информация?

И що? Обясни на простите люде, ама не с картинки на олигофрени

Само ако знаеш колко такива "олигофрени" станаха биткойн милионери в последните месеци :)
 
От: От: От: БОРИКА се серина!! Някой има ли повече информация?

Нищо не каза, стига с тея догадки бе
Само ако знаеш колко такива "олигофрени" станаха биткойн милионери в последните месеци :)
 
От: БОРИКА се срина!! Някой има ли повече информация?

Ти си дебил, споменавал ли съм ти?
Ти си толкова гнусно същество, че ми се повдига само като ти чета гнойните изказвания.
Бил напълнил тюфлек? От коя кофа го извади тоя тюфлек? колко баби са умрели на него?
Или имаш в предвид себе си?
Зашил бил пари какви пари имаш ти бе ?
Откъде да ги имаш?
Да не си получил дивиденти а?
или някой ти е пуснал в презерватив жълти стотинки бонус?
Нямаш пари в джоба си да сложиш, зашивал в тюфлеци... си зашиеш, възелин в задника там да ти е под ръка и две китки лавандула, щото не се къпеш.

Аз пък си държа милионите по банки и пак спя спокойно ти ако завъртиш 2 -3 лева, ако искаш ги закопай и под външния си кенеф...

тюфлек
Еми, то тънкия хумор, не е за дебели дебили, деба сляпото попово прасе, деба
 
От: От: БОРИКА се серина!! Някой има ли повече информация?

Някои хора нямат чувство за хумор...

И що? Обясни на простите люде, ама не с картинки на олигофрени

Има риск да си държите всички пари и валути в банка. Разбира се да не ползвате банки е глупаво, такова нещо не предлагам (например аз редовно си ползвам електронното банкиране за да подарявам пари на държавата*, даже наскоро подарих пари и на две благотворителни организации; понякога си купувам и компютърни компоненти като плащам с електронното банкиране, защото е по-евтино от наложен платеж).

* Да си плащаш данъците и осигуровките е почти дарение - даваш нещо и не е ясно какво получаваш в замяна.

Съществуват един куп причини да не можете да осъществите достъп до парите си в банка.

1) Срив в системата поради всевъзможни причини - повреда на сървър, скъсан оптичен кабел и т.н.

2) Кражба на самоличност. Ако някой е теглил кредит от ваше име може да се окажете със запорирани банкови сметки. Ако нямате пари извън банковата система ще ви бъде трудно да си купите храна (няма да ви дават заеми, защото в кредитния регистър пише, че сте длъжник). Ще трябва да молите приятели и роднини за заем или да ползвате услугите на нелегален лихвар.

3) Банкова криза подобна на тази в Кипър.

4) Природно бедствие.

5) Непредвидени разходи когато банките имат почивен ден, а дебитната ви карта е глътната от банкомат, повредена или изгубена (вж. коментара по-горе).

Представете си какво ще се случи ако в комбинация с някое от горните събития си изгубите личната карта.
 

Горе