Za naduhvane izgleidaite zadalje

От: Za naduhvane izgleidaite zadalje

zamunda - има повече сийдъри ;) Като го изтегля и аз ще сийдвам :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Za naduhvane izgleidaite zadalje

Брутален филм, любимия ми - Boiler Room.:) Препоръчвам го горещо на всики, които искат да видят какви машини за пари има и могат да се създадат. :) Искам да помислиме всички върху това, което казва Бен Афлек - не сме тук за да се гъбаркаме, а за да правиме кеш и да работиме като машина. Звуча, може би, материялно и изтрещяло, но като се качите на новите си коли ще разберете за какво бая тук. Успехи в бизнеса и много продажби на всички.;)
 
Последно редактирано:
От: Za naduhvane izgleidaite zadalje

сега го свалих и го пускам :)
 
От: Za naduhvane izgleidaite zadalje

хубав е филма само дето очаквах тоя да стане милионер ама на... все едно да продаваме за ГБ а те на пращат продуктите :lol:
 
От: От: Za naduhvane izgleidaite zadalje

хубав е филма само дето очаквах тоя да стане милионер ама на... все едно да продаваме за ГБ а те на пращат продуктите :lol:
Идеята на филма е доста добре, комбинация от упоритост, безкруполност, жажда за пари и само усъвършенстване дават несравним резултат. Това е за да се надъхаме допълнително, а и да го играеме hard. Ако си добър няма начин да не стане.:)
 
От: От: От: Za naduhvane izgleidaite zadalje

Идеята на филма е доста добре, комбинация от упоритост, безкруполност, жажда за пари и само усъвършенстване дават несравним резултат. Това е за да се надъхаме допълнително, а и да го играеме hard. Ако си добър няма начин да не стане.:)

И се събуждаш на 40 и установяваш че нямаш личен живот ;)
Иначе с упоритост и малко акъл всичко става... а ако имаш и малко късмет... направо си ставаш милионер... чувал съм че не е трудно, ама аз съм яко мързелив и не стават нещата при мен ;)

Късмет ;)
 
От: От: От: От: Za naduhvane izgleidaite zadalje

И се събуждаш на 40 и установяваш че нямаш личен живот ;) Късмет ;)

Бате и това ще си го купиш - спри с едно s500 в Студентски град и ти гарантирам, че ще си оправиш личния живот за отрицателно време.:) Питай ги тия крадльовци с еврофондовете:) А и с такава кола всеки ти е приятел - не истинските си ги държиш винаги - без да се отклоняваш от главната цел за трупане на милиони.:)

Яка тема ще се получи...;)
 
От: Za naduhvane izgleidaite zadalje

Филма не е лош изобщо, показва как се правят машини за пари... макари и парите да идват по незаконен начин :)
 
От: От: От: От: От: Za naduhvane izgleidaite zadalje

Бате и това ще си го купиш - спри с едно s500 в Студентски град и ти гарантирам, че ще си оправиш личния живот за отрицателно време.:) Питай ги тия крадльовци с еврофондовете:) А и с такава кола всеки ти е приятел - не истинските си ги държиш винаги - без да се отклоняваш от главната цел за трупане на милиони.:)

Яка тема ще се получи...;)

Блинки, когато някой боклук се вози в скъпа кола тъмните стъкла не могат да прикрият вонята му. Гъзарията е присъща за много елементарни хора които се опитват да впечатлят други елементарни хора с парите си, но едва ли на някой нормален човек който се занимава сериозно с наука или изкуство ще му пука. Тия типове нямат никакви идеали и единствената им цел е трупането на пари, не са полезни на никой и даже често пречат на останалите. Със скъпата кола ще събереш само лицемери около себе си, а не приятели, под никаква форма няма да бъдеш свободен и ще бъдеш жертва. С кинти можеш да си купиш и яка мацка, ама тя няма да е твоя и няма да е с теб заради самия теб, и след време някой просто може да я спечели само с една единствена роза. Да видим тогава как ще си оправиш личния живот с пари.
 
От: Za naduhvane izgleidaite zadalje

Абе всичко опира до "приоритета" в момента - дали искаш да понатрупаш малко парички и след някоя-друга година да си хванеш някоя (ама не по метода на Блинки, щото наистина няма да се задържи дълго при теб).... абе много може да се разисква това, но си зависи от всеки един човек какво иска в момента и от живота като цяло.
п.п. - бате кулис, къде ти е изчезнала кирилицата бре?
 
От: Za naduhvane izgleidaite zadalje

@AxCx, прав си. Но е по-леко ако си добре финансово, отколкото да живееш с мисълта как да избуташ следващия месец. Мисля че ще се съгласиш с това, а и на всеки тук му се кара Ферари - и на това мога да сложа пари.:)

Малко трудно ми е да повярвам, че парите не помагат - те са средство, но определено са и цел. А личния живот - какво да ти кажа, може да имаш кинти и пак да си добре в личен аспект, въпрос на личност е тук. А и тя жената, няма да се зариби с някой асистент в университет на 350 лева заплата, мисля че ще избере някой с бизнесче и приходи много над тези 350. Всяка жена гледа да се обвърже с добра оферта. :)
 
От: Za naduhvane izgleidaite zadalje

Няма лошо човек да е финансово задоволен, лошо е когато го отпере гъзарията. Нима вярваш че ще спечелиш уважение за това че караш Ферари, за това че си продавач номер едно в genbucks и си спечелил един милион от продажба на билкова дрога ? От кого ? От децата и от феновете на чалга-културата (нямам предвид музиката). А пък асистента може цял живот да се опитва да докаже теоремата на Ферма, и дори да не успее, пак печели уважението на много хора, от него винаги ще има какво да се научи и няма да бъде само компания за маса, така около него ще има много приятели, а не лицемери които му надничат в джоба, и разумните жени ще го оценят, на него не му пука за перхидролени блондинки или селяндурки. Човека ще спи спокойно и няма да има угризения дали жена му не е с него само заради парите му, ще е щастлив и удолвлетворен от работата си защото се опитва да направи нещо полезно за всички, а не само за себе си.
 
От: Za naduhvane izgleidaite zadalje

Парите дават спокойствие и начин да реализираш някоя мечта. Дават и свободата да си гледаш личния живот, но не ти дават личен живот.
Всичко друго за което можем да ги използваме... ако теглим чертата ще видим че има обратен ефект.
 
Последно редактирано:
От: Za naduhvane izgleidaite zadalje

Съгласен съм с Bricksn, така е. Дават конфорт - това е идеята.:) И те прави по-добре в личен аспект - да не осещаш че нещо не ти е по силите.

@AxCx, мисля че спечелване на уважение е на база постигнати успехи и ти си прав, но и добрите пари са добре постигнати успехи - все пак си блъскал за тях. А жени всякакви - но аз лично съм виждал какво ли не на пазара.:) От кефещи се на пълен гардероб с обувки до такива, които си падат по залеза.:)
 
От: Za naduhvane izgleidaite zadalje

Аз мога да ида в някой скъп бар и да пия отлежало уиски, ама оня с Ферарито може ли да седне на пейка пред блока с приятели и да пие бири ? :lol:
 
От: От: Za naduhvane izgleidaite zadalje

Аз мога да ида в някой скъп бар и да пия отлежало уиски, ама оня с Ферарито може ли да седне на пейка пред блока с приятели и да пие бири ? :lol:

МОЖЕ.всичко си е до човека.В интерес на истината преди като по-нямах кинти по-лесно се отпусках и си купонясвах но това беше от възраста а не от кинтите(не че сега съм се заринал - даже по не ми стигат).И все пак миналата седмица изкарах 5 дена на една яхта в Гърция с един приятел и 5 негови служителки така както не си бях купонясвал от 10 години.А това нямаше как да стане без никакви кинти,но не ни трябваха и милиони де.Обаче и познавам доста хора дето кинтите направо ги сринаха като личен живот и готино прекарване.
 

Горе