Съвети за начинаещи и идеи за уебсайтове, които почти винаги са успешни

ReminD

Well-Known Member
Понеже много хора започват да се занимават с някакви ЕН проекти, които след 2-3 месеца просто се оставят на автопилот и се провалят, ето ви една идея, която почти винаги е съксес с минимални усилия, подходящи за начинаещи - тук нали - говорим си за EN


> сайт за автомобилни снимки - симпъл wp > тук има малък трик - от htaccess редиректвате снимките да от гугъл имаджес да редиректват към вашият сайт и си добавяте всякакви коли предимно следите трендовете в колите и нови модели и с малко публикации в reddit / digg - нещата стават, стига да сте запознати с on page seo под wp - linkbuilding освен дигг/ реддит / и още 2 социални буукмарк мрежи не ви трябват - дори избягвайте директ линкинг - а най-добре да ползвате домейн с тежест / не нов /. Всичко това се монетизира както пожелаете, има доста рекламни мрежи - адсенс най-добре.

Допълвайте темата, ниши има за всички, пускам такава тема, защото много хора четат за афилейт маркетинг и веднага се впускат във всякакви измислени блогове / сайтове за отслабване и т.н. - нещо от което не разбират и не е особено интересно за тях и разбира се се провалят.

Аз засега тази идея пускам, да видим вие какво можете да допълвате към темата. Ако може само на база личен опит да е темата.
 
От: Съвети за начинаещи и идеи за уебсайтове, които почти винаги са успешни

Идеята не е зле за начинаещи, но сайт само с картинки не е 100% сейф за адсенс. Допълвам, че ако някой се пробва с по-горната стратегия е добре да добавя и 100-200 думи описание към картинката.
 
От: Съвети за начинаещи и идеи за уебсайтове, които почти винаги са успешни

Идеята е супер :)
Ако има някой който може да направи самият блог / сайт аз мога да пиша описанията и да качвам картинките.
Вече имам 7 месеца опит с подобно начинание точно в тази нисша.
 
От: Съвети за начинаещи и идеи за уебсайтове, които почти винаги са успешни

Идеята е супер :)
Ако има някой който може да направи самият блог / сайт аз мога да пиша описанията и да качвам картинките.
Вече имам 7 месеца опит с подобно начинание точно в тази нисша.

пишеш free wordpress themes best в гугъл - излизат стотици блогове с фрее теми където са постнати най-добрите - избираш си и я слагаш - най-обикновенна тема ще свърши работа - те хората влизат да гледат снимките, а не дизайна
 
От: Съвети за начинаещи и идеи за уебсайтове, които почти винаги са успешни

Това с намирането на темата знам как става, но ми се губи всичко друго около това как да я " инсталирам , настроя и етц " аз съм свикнал да намеря информацията / снимките който ми трябват и да вляза в панела за събмит където да си подредя нещата и да ги публикувам, а всичко което ми е нужно да напиша на черната дъска и да ми го добавят :)
Надявам се ме разбираш
 
От: Съвети за начинаещи и идеи за уебсайтове, които почти винаги са успешни

wp - не става ли това и с обикновен блог в блогър, като логиката би трябвало да е по доброто индексиране като отроче на гугъл, една проста галерия със адсенс под всяка снимка или друг афф продукт
 
От: Съвети за начинаещи и идеи за уебсайтове, които почти винаги са успешни

Пепо трябва да си прав защото до колкото знам блогър се котира бая по-добре * ясно е че стимулират употрбата техните продукти * но пак си трябва : on page seo и linkbuilding
 
От: Съвети за начинаещи и идеи за уебсайтове, които почти винаги са успешни

автора на темата ще каже дали става, на мен нещо такова ми се върти в главата b-s-c-p.blogspot.com
 
Последно редактирано:
От: Съвети за начинаещи и идеи за уебсайтове, които почти винаги са успешни

Aбе то става, но с wp по-лесно се намират плъгини за субскрайб, за адсенс, за други глезотийки и така нататък + това винаги е хубаво блога да си е на твой домейн и хоста по-точно имам предвид да не е на блогър, че не ги знаеш да не решат по някое време да спрат блога по незнайни причини. А Кое не ти е ясно за инсталацията - прочети в гугъл 1 час ще четеш и за още един ще инсталираш wp и тема.
 
От: Съвети за начинаещи и идеи за уебсайтове, които почти винаги са успешни

Вземи научи малко български и после давай предложение кретен.
 
Re: От: Съвети за начинаещи и идеи за уебсайтове, които почти винаги са успешни

Вземи научи малко български и после давай предложение кретен.

:lol::lol::lol:... :)
 
От: Съвети за начинаещи и идеи за уебсайтове, които почти винаги са успешни

OFF
Вземи научи малко български и после давай предложение кретен.

Опа, кой тука при шамарите/репите, де :shock::lol::evil:
П.П. Има една почти нова /поне за мен/ икона в Скайп, с която май /аз за моите чувства съм сигурен 8) / се залюбихме от пръв поглед и горе долу компилира тези, които съм нацъкал!
 
От: Съвети за начинаещи и идеи за уебсайтове, които почти винаги са успешни

Мога да Ви кажа, много по-печеливша идея и то само от реклами, всичко, което Ви трябва е хост в страна като Швеция :)
 
От: Съвети за начинаещи и идеи за уебсайтове, които почти винаги са успешни

и идеята е ?
 
От: Съвети за начинаещи и идеи за уебсайтове, които почти винаги са успешни

Помислете малко, защо трябва да бъде в тази държава?
Еми можете да се занимавате с безплатно качване на снимки, ще Ви трябва ресурс, но най-печелившо е сега от торентите в чужбина.
Особено сайтове за торенти :)
 
От: Съвети за начинаещи и идеи за уебсайтове, които почти винаги са успешни

Ти обаче наистина си квалитетен..
 
малко като рекламиотгогле ли беше ника на другия професионалист?
 
От: Съвети за начинаещи и идеи за уебсайтове, които почти винаги са успешни

Да не е и същият..преснимаш ли още книги и вестници от 64 година бе чичка ? :D
 
От: Съвети за начинаещи и идеи за уебсайтове, които почти винаги са успешни

и идеята е ?

Ооо, Мурад, баннаха ти единия ник, и ти пишеш с другия? Тарикатско!
 
Re: От: Съвети за начинаещи и идеи за уебсайтове, които почти винаги са успешни

Ооо, Мурад, баннаха ти единия ник, и ти пишеш с другия? Тарикатско!

Ейй супер че го забеляза гадината...
 

Горе