Купон 100$ (сто долара) безплатна реклама във Facebook

Carnation

Member
Потърсих из форума ама не забелязах никъде да се споменава за това. Разбрах, че рекламата там е скъпа и май не се ползва много, ама сега е безплатно :) Лично аз никога не съм имал профил във facebook, и въобще не го знам тоя сайт за какво е, ама заради авантата...

The Visa Business Network дава 100$ купон за реклама в мрежата на Facebook. Как става?

Правите си акаунт във facebook, след това се записвате да рекламирате през Ad Manager или оттук: http://www.facebook.com/home.php#/business/dashboard/?ref=sb

Следващата стъпка е да се запишете за Visa Business Network оттук: http://www.facebook.com/apps/application.php?id=24249628048
(скролвате до дъното на страницата)

По някое време по време на регистрацията ще ви известят, че купона ви е пратен на и-мейла.

Копирате купона, отивате на Account » Billing Summary» Funding Sources >> Enter Coupon Code (долу вдясно) и paste купона.

После си правите реклама и чакате 100$ купон да се превърне в 100$ в сметката ви.
И това ако не е купон!

П.С. Забелязах, че из мрежата циркулират и разни други купони, които обаче не успях да адна понеже са много използвани или изтекли. Ако на някой му попадне нещо работещо да го поства безсрамно.

П.П.С. Скъсаха ме да не ми одобряват рекламата.
 
Последно редактирано:
От: Купон 100$ (сто долара) безплатна реклама във Facebook

Имам там профил от няколко месеца, бтв адс мениджмънта им е много добър, можеш да си регулираш абсолютно всичко, цена на клик или на вижания, банери и всички други подробности, това за купона не съм го забелязал, трябва да проверя.
 
От: Купон 100$ (сто долара) безплатна реклама във Facebook

Дам...
Всеки продукт от Генбъкс може да се конвертира от там!
Повечето във ФБ са с някакъв проблем като малък кU9, ЦNЦN или нос :lol:
Като се върна от уикенд, ще се пробва!
 
От: Купон 100$ (сто долара) безплатна реклама във Facebook

Копирате купона, отивате на account » billing summary» funding sources >> enter coupon code (долу вдясно) и paste купона.
Само да кажа, че без въвеждане на карта не става. Т.е. не приема купона, ако не си въвел карта. И да не забравите да ограничите рекламата в рамките на $100 ;).
 
От: Купон 100$ (сто долара) безплатна реклама във Facebook

взех си купона, има ли смисъл да рекламирам БГ сайт а адсенс? или английски с ГБ е по удачно?
а защо на експирайшън ми е стара дата та той да не му е минал срока?

Balance Expiration Date Created Date Last Updated
$100.00 11/04/2008 08/07/2008 08/07/2008
 
Последно редактирано:
От: Купон 100$ (сто долара) безплатна реклама във Facebook

а ще ми вземат ли някакви такси като въведа картата? или си излиза безплатно? и става ли картата от епасс там?
 
От: Купон 100$ (сто долара) безплатна реклама във Facebook

а ще ми вземат ли някакви такси като въведа картата? или си излиза безплатно? и става ли картата от епасс там?

ми за да ми се появи купона си въведох една карта дето има 0$, като искат да взимат :p
 
От: Купон 100$ (сто долара) безплатна реклама във Facebook

11/04/2008 означава 11 ноември :)

Точно карта на епасс сложих.


ох защо си слагат месеца отпред тия хора :)
 
От: Купон 100$ (сто долара) безплатна реклама във Facebook

Абе честно казано тия от fb ми скъсаха нервите, на всичкото отгоре не разрешават да се рекламира хербал продукти. И много други неща не разрешават.... 20 реклами ми отказах заради някакви смешни причини. Нищо чудно, че дават такъв купон.
 
От: Купон 100$ (сто долара) безплатна реклама във Facebook

Абе честно казано тия от fb ми скъсаха нервите, на всичкото отгоре не разрешават да се рекламира хербал продукти. И много други неща не разрешават.... 20 реклами ми отказах заради някакви смешни причини. Нищо чудно, че дават такъв купон.
Сещам се за една история. Един приятел си дойде от Германия и се видяхме,след бъбрене и т.н ме попита да си дам fb адреса (или там какъвто е шита), и аз му казах че няма (въпреки че се занимавам с онлайн маркетинг) и той ми каза, че съм бил много назад с материала. :)

Не знам баце ама те са май назад с материала, сори за офтопика ама яко са ми смешни тези, даже нямам логично обяснение как станаха толкова популярни.:)

Пробвай нещо с лигавничета, дранкулки, нещо да ги забавлява докато точат лиги на даден fb профил:)
 
От: Купон 100$ (сто долара) безплатна реклама във Facebook

Точно това смятам да направя, ама ми закриха акаунта, понеже упорито настоявах да си писна рекламата за худиа :) Ще си правя друг акаунт...
 
От: Купон 100$ (сто долара) безплатна реклама във Facebook

Това е интересено.Ся ша го проам
 
От: Купон 100$ (сто долара) безплатна реклама във Facebook

Само да споделя, че ако не изхарчите парите в определен срок (три месеца май), каквото не сте похарчили се губи.
 
От: Купон 100$ (сто долара) безплатна реклама във Facebook

днес се опитах да направя реклама..въвдох 100$ купона и ми даде тази грешка:

There was an error with your payment information. Please correct the following:

* We require you to enter your credit card information so that we have a funding source to charge if your Facebook Ads continue to run after your advertising credits have been fully redeemed.

* Sorry, we were unable to process your order at this time.

не можели да приемат моя ордер засега.,.което незнам какво ще рече. картата ми в visa electron от Райфаизен. някои да знае защо така се получава?>между другото в картата имам 10 цента но не вярвам в това да е проблема..все пак за какво е този купон..
 

Горе