Dropshipping

G_Dropshipping

New Member
Здравейте

Нов съм във форума не знам да ли е правилното място на темата ,ако не е се извинявам може да я преместите.
Искам да попитам няколко въпроса относно dropshipping ,какво се изисква за старт какъв бюджет подробно ако може решил съм да се занимавам и искам да знам доста неща за него преди да почна да инвестирам и полагам усилия и търпение.
 
От: Dropshipping

Като за начало се изисква инвестиране във време – часове, дни и седмици. Било в търсене из форума тук, както и из чуждестранните форуми. Ето последната създадена тема по въпроса.

Останалите пак във форума в търсене, както и с използването на тази дума от заглавието на темата в някоя от непопулярните търсачки.
 
Здравейте

Нов съм във форума не знам да ли е правилното място на темата ,ако не е се извинявам може да я преместите.
Искам да попитам няколко въпроса относно dropshipping ,какво се изисква за старт какъв бюджет подробно ако може решил съм да се занимавам и искам да знам доста неща за него преди да почна да инвестирам и полагам усилия и търпение.

Здравей и добре дошъл. Да, колегата е прав. Иска се да се отдели малко повече време от това, което в първоначален план всеки има на предвид. ;)

За да можем да кажем какво се изисква, трябва да ни кажеш къде ще оперираш като начало. Тук или на чуждестранния пазар?

Но като цяло в началото са:

- Регистрация на фирма - тук зависи къде ще оперираш;
- Създаване на уеб сайт;
- Търсене на дропшипъри;
- Свързване с тях и селектиране на най-изгодните за целта;
- Качване на продукти;
- Промотиране;

Това е груб лист, всяка точна има много разбивки. И това е в случай, че имаш вече идея, в която ниша искаш да си. Ако нямаш - в началото имаш "Проучване и намиране на подходяща ниша". Винаги се започва с проучване, за да се минимизира риска.
 

Горе