Помощ за сериозен проблем с PAYPAL

venko

New Member
Здравейте колеги,
Моля,за вашата компетентна помощ за странен проблем,който имам с paypal.Използвам системата повече от 5 години,но на единия ми акаунт не бях съобразил,че бях закрил сметката и картата и бях забравил да добавя новата карта към друга банка издател.
Направих прехвърляне на 600 USD към вече закритата сметка и се сетих затова чак след това,писах на paypal за този случай веднага и докато ми отговорят видях,че статуса на транзакцията е завършен.
От тук започнаха мъките ми.Ходих до банката но от там ме увериха,че няма как да се получи превод по закрита сметка и paypal ще ми върнат парите.
Започна една безкрайна кореспонденция с тях,изпращах най-различни документи за да започнат разследване и техните служители като малоумни искат все едни и същи неща,които вече съм изпратил.
Днес отново ми писаха че искат банково извлечение за тази карта за месец юни-как да дам такова като сметката и картата са закрити преди 6 месеца.
Не мога да разбера как сериозна организация като тях позволява да се извърши транзакция при закрита или невалидна карта.
Многократно ме увериха,че като намерят къде е отказа на сумата тя ще ми бъде върната но досега само безмислена кореспонденция.
Сега парите ми не са нито в банката нито в акаунта и никой не знае къде,което ми се вижда доста странно.
Моля,ако някой е имал такъв или подобен проблем за съвет как да се справя със ситуацията.
Вече започнах да се съмнявам в тази институция paypal.

С уважение:Василев
 
От: Помощ за сериозен проблем с PAYPAL

До колкото знам,ще си промени статуса на reversed след около седмица-10 дни и парите ще ти се появят обратно в баланса,не ми се е случвало но съм срещал преди мнения за наредени преводи към закрита банкова сметка в Щатите.Не се паникьосвай,няма къде да ти отидат парите ти. :)
 
От: Помощ за сериозен проблем с PAYPAL

Спокойно, парите няма да ти изчезнат. Пропуснал си да отбележиш че това е станало вчера и очакваш днес парите да са ти обратно в сметката. Просто работят по бавничко в такива случаи но парите ще ти се върнат не се притеснявай.
 
От: Помощ за сериозен проблем с PAYPAL

€11.25/$10 Withdraw Return Fee.

За 5г. би следвало да са изчетени всички PP FAQ страници, купища форуми интернационални и пр. И постването на тази тема да е последното нещо на света, която може да стане. Също и с вписването на това, че искали постоянно едни и същи документи, което е и обичайна (retard) практика.
 

Горе