Търся човек за 3 статии тип ревю на хостинг фирма

Sky

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Статиите които търся ще са тип ревю на предлаганите от хостинг фирмата услуги (2 на брой) и една общо ревю на предлаганите услуги.

Статиите трябва да са поне 700 думи или максимум 1000 + картинки(ако има нужда аз ще ги предоставя). Плюс ще е ако се включат и графики и подобни грабващи елементи. Като трябва да има поне 2/3 картинки за статия.

Статиите трябва да са написани за ХОРА тип афилейт. Също да са професионално написани с всичките му термини и понятия. Вие си избирате кои 2 услуги да представите в отделно ревю.

Статиите ще са на Български език.
С човека справил се със задачата ще работим и занапред.

Изпращайте порт фолио + цена за 1 статия и за пакета от 3 статии тук в темата или на ЛС.
Задължително да сте писали и преди на подобна тема и да сте наясно с тематиката!

Хора с които съм работил и преди са с предимство.

Ако има нещо неясно питайте в темата а не ЛС.
 
От: Търся човек за 3 статии тип ревю на хостинг фирма

Да не се уплашихте бе?
Една камара писачи уж има из форума а цял ден и запитване няма?
 
Еми темата май ги е изплашила нещо. Не е лесно да се пиша за това бате. ;) Особено и ревю. Успехи с намирането. Ако питаш мен, най-добре се пишат от хора, които си разбират от бизнеса, а не от хора, които не правят разлика между CPU и RAM. :)
 
От: Re: Търся човек за 3 статии тип ревю на хостинг фирма

Еми темата май ги е изплашила нещо. Не е лесно да се пиша за това бате. ;) Особено и ревю. Успехи с намирането. Ако питаш мен, най-добре се пишат от хора, които си разбират от бизнеса, а не от хора, които не правят разлика между CPU и RAM. :)
Затова и не съм писал цена или, че най-евтината оферта печели.
Точно защото темата е доста специфична няма как да поставя и таван за цена(това не означава сега да искате двойно и тройно). А щом не се търси статия за 4/5 лева си струва да си размърдаш малко мозъка, ама еле няма желаещи май.
А и повечето писатели тук са се сблъсквали директно с темата на заданието и мисля няма да е проблем да се драснат 3 статии.
Не се иска кой знае колко.
 
От: Търся човек за 3 статии тип ревю на хостинг фирма

Темата не е пусната и в правилния раздел и може би затова няма кандидати. Ако я пуснеш тук: http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=30, сигурно ще се види от повече копирайтъри.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Търся човек за 3 статии тип ревю на хостинг фирма

Жив и здрав. Сега пуснах доклад да я преместят.
Темата не е пусната и в правилния раздел и може би затова няма кандидати. Ако я пуснеш тук: http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=30, сигурно ще се види от повече копирайтъри.
 
От: Търся човек за 3 статии тип ревю на хостинг фирма

Изпращайте порт фолио + цена за 1 статия и за пакета от 3 статии тук в темата или на ЛС.
Задължително да сте писали и преди на подобна тема и да сте наясно с тематиката!

Ако има нещо неясно питайте в темата а не ЛС.
Да се самоцитирам, че явно някои са пропуснали написаното от мен или са чели между редовете.
От всички запитвания отговорих само на една дама. По сериозно моля ви!
Нито вие имате време за губене нито аз за да си разменяме ЛС до безкрай след като всичко е написано в първия пост.

Очаквам още оферти.
 
От: Търся човек за 3 статии тип ревю на хостинг фирма

Само да съм ви видял пак да ревете, че пишете статии без пари.
За 4 дена получих само една оферта (другите ги е домързяло да прочетат темата даже а тръгнали да ми пишат ЛС).
Ама това не е като да пренапишете нещо а? Друго си е да ревете за пари, не е като да си стегнеш задника и да свършиш малко работа.
 
От: Търся човек за 3 статии тип ревю на хостинг фирма

Може би проблема е, че малко хора са писали за хостинг услуги и подобни неща.
 
Re: От: Търся човек за 3 статии тип ревю на хостинг фирма

Може би проблема е, че малко хора са писали за хостинг услуги и подобни неща.

Тематиката е малко тегава и да се намери човек, който да изстреля няколко статии / ревюта за няколко дни, си е трудна работа. Но все има някой, който ще се справи. От тук както се вика може да му тръгне кариерата. :) Но си е нужно малко повече четене, за да не се получи не добро, а смешно ревю. :) Все пак ще мине и редакция де. :)
 
От: Re: От: Търся човек за 3 статии тип ревю на хостинг фирма

Само една дама се вписа в част от критериите, но темата си е малко кофти и няма смисъл да я мъча.
Темата вече не е актуална.
Тематиката е малко тегава и да се намери човек, който да изстреля няколко статии / ревюта за няколко дни, си е трудна работа. Но все има някой, който ще се справи. От тук както се вика може да му тръгне кариерата. :) Но си е нужно малко повече четене, за да не се получи не добро, а смешно ревю. :) Все пак ще мине и редакция де. :)
 
От: Търся човек за 3 статии тип ревю на хостинг фирма

Писал си цена за 1 статия и цена за 3 - че то 3 статии не е нещо голямо като количество, че цената да е различна... Иначе, да - трудно се пише на такава тематика.
 
От: Търся човек за 3 статии тип ревю на хостинг фирма

Вдигам темата отново. Търси се човек за 1/2 статии на седмица (ако има време не е задължително).
Като за начало трябва да се драснат 3-те статии описани по-горе.
Срок няма, стига да е в разумни граници.
 

Горе