Откога се трият заслужени отрицателни itrade?

защото итрейда е само за измама като няма измама давате неутралния пак смъква общото

Предцених че давамата сте се ядосали един на други и ви ги махнах и на двамата
 
не е така братле неутрален да разменят... като са получили по нещо ама е драма

той и слага отрицателен задето не му харесва това което е получил тогава и тя има право да му сложи отрицателен че е клиент с който се комуникира трудно и се обезмисля съвсем средната функция имаме само черно и бяло

Аз трих след репорт на Ъпхеро понеже той беше сложиш червен и тя беше върнала червено...
 
Не знаех, нищо лично, но като видях изблиците в темата на жената, ми дойде ту мъч. Сигурно е голям проблем, но съм и сигурен, че има по-умен начин за решаването му, особено където целия форум да не е свидетел. :) Ако така си решавате проблемите, ЕВАЛАТА. :)

П.П: Спирам да коментирам, само си извадих извод за случа. :)
 
От: Откога се трият заслужени отрицателни itrade?

Е беше писала, че съм некоректен... Кое ми е некоректното? Че ми загуби времето и платих за нещо което няма нищо общо със поисканото?
И значи за това, че съм доволен от свършената работа мога да дам трейд, а когато не съм доволен (и то с основание) не мога така ли?
 
има среден избор за итрейда (син) не само червен и зелен... такъв се дава като си недоволен и тя също трябва да ти даде такъв а не червено затова ви ги изтрих и двамата... червеното е за измама

статията е униклана и ще се ранкне за киурдите, ако искаш да продава трябва малко да я барнеш

http://copyscape.com/?q=http://uphero.biz/uslugi2/


а колкото до копираитърите този текст струваше 20 или 30 долара https://coolicehost.com/server-management.html и пак трябваше да се барне тук че даже му добавих малко там понеже коираитъра не е сисадмин (отделно таблиците сме си ги правили)
 
Re: От: Откога се трият заслужени отрицателни itrade?

Е беше писала, че съм некоректен... Кое ми е некоректното? Че ми загуби времето и платих за нещо което няма нищо общо със поисканото?
И значи за това, че съм доволен от свършената работа мога да дам трейд, а когато не съм доволен (и то с основание) не мога така ли?

Всички бате в бизнеса с нови хора сме на проба-грешка. Колкото по-бързо свискнеш с този факт, толкова по-малко нерви ще хабиш в бъдеще. Знам как се чувстваш, изпитвал съм го хиляди пъти, но много кофти се злепоставяте така пред всички. Знам, че си с по-добър рейтинг и везните ще наклонят в ситуацията за теб, но много хора ще си направят кофти заключение от това как се работи с теб и т.н. Иначе по един негатвен рейтинг. Ако не се лъжа и аз имам даже, не знам кой беше ми дал, но явно има защо. Беше от харокан и май и още някой беше ми дал. :)
 
От: Re: Откога се трият заслужени отрицателни itrade?

Че това не е ли измама? Платих а получих половината работа насреща.

И не мисля нищи да барам, нали затова и плащам тя да свърши работата вместо мен.

А това с цената съм го казал и в темата, парите тя ги определи не аз. Бях готов да платя ако ми поискат и х5.

Моя грешка е цялата работа. Първо един колега се зае, той също написа едни статии... Още чакам да ми даде начин плащане и цена да му платя статиите. После ми препоръчаха едно момиче, но съм се объркал - търсех @lili а попаднах на въпросната дама.

И най-важното е: ако не можете да се справите с работата не се захващайте!!!


има средно положение такъв се дава като си недоволен и тя също трябва да ти даде такъв... червено за измама

статията е униклана и ще се ранкне за киурдите, ако искаш да продава трябва малко да я барнеш

http://copyscape.com/?q=http://uphero.biz/uslugi2/


а колкото до копираитърите този текст струваше 20 или 30 долара https://coolicehost.com/server-management.html и пак трябваше да се барне тук че даже му добавих малко там понеже коираитъра не е сисадмин (отделно таблиците сме си ги правили)
 
От: Re: Откога се трият заслужени отрицателни itrade?

има среден избор за итрейда (син) не само червен и зелен... такъв се дава като си недоволен и тя също трябва да ти даде такъв а не червено затова ви ги изтрих и двамата... червеното е за измама

статията е униклана и ще се ранкне за киурдите, ако искаш да продава трябва малко да я барнеш

http://copyscape.com/?q=http://uphero.biz/uslugi2/


а колкото до копираитърите този текст струваше 20 или 30 долара https://coolicehost.com/server-management.html и пак трябваше да се барне тук че даже му добавих малко там понеже коираитъра не е сисадмин (отделно таблиците сме си ги правили)

Не знам за какви статии става въпрос, но забелязвам много ниска култура в хора, които се занимават с различни проекти, администратори и подобни (не визирам Uphero, защото той си знае какво прави). Ако се пишат SEO статии означава, че се пише смислена статия по темата, която включва няколко пъти фразата или думата, за която трябва да се класира и самия текст. Тези статии се използват за ранкване на определени сайтове или страници от тях по ключовата дума/фраза, те не са текстове, които може да се очаква да продават определен продукт или пък да са супер интересни по темата. SEO статии се продават обикновено на цена 1лев на 100 думи за български език. Нормална статия, която има за цел да продаде продукт или пък да е сериозно проучена тема е с цена поне пет пъти по-висока :) пак повтарям, че не знам за какъв спор става въпрос, но бях длъжен да уточня разликите в поръчките за един текст.
 
От: Re: От: Откога се трият заслужени отрицателни itrade?

С доста хора във форума съм работел, но никога не съм виждал таквоз чудо. Цялата работа е, че изобщо не е прочела какво се иска и след редакцията същото. В случая и 2-та губим, но нямаше как да си замълча.


Всички бате в бизнеса с нови хора сме на проба-грешка. Колкото по-бързо свискнеш с този факт, толкова по-малко нерви ще хабиш в бъдеще. Знам как се чувстваш, изпитвал съм го хиляди пъти, но много кофти се злепоставяте така пред всички. Знам, че си с по-добър рейтинг и везните ще наклонят в ситуацията за теб, но много хора ще си направят кофти заключение от това как се работи с теб и т.н. Иначе по един негатвен рейтинг. Ако не се лъжа и аз имам даже, не знам кой беше ми дал, но явно има защо. Беше от харокан и май и още някой беше ми дал. :)
 
Re: От: Re: Откога се трият заслужени отрицателни itrade?

И най-важното е: ако не можете да се справите с работата не се захващайте!!!

Не защитавам никой, но това е твоята гледна точка. Има я и тази "Справила съм се добре, но този иска нещо, което дори и той не знае какво".

Аз чакам една статия от един пич от форума, който ми обеща, но още нямам и си знам, че скоро няма да има такава да не кажа никога, но какво да правя. :) Просто има хора и хора. Точно такива хора и случки те карат да си предвидлив и в много случаи да предвиждаш нещата. Като някой ми каже, че нещо ще ми направи и след 3 дни ми се включи, за да ми каже, че пак още малко и ще ги прати..... еее, още чакам, но съм загубил вяра. :)
 
Re: От: Re: От: Откога се трият заслужени отрицателни itrade?

С доста хора във форума съм работел, но никога не съм виждал таквоз чудо. Цялата работа е, че изобщо не е прочела какво се иска и след редакцията същото. В случая и 2-та губим, но нямаше как да си замълча.

Защо не я нахока в една тема, като предадеш какво е написала. Ако е това. Но пак е грозно. Не знам какъв компромисен вариант има. Но вече искай пробни бате. Или някакво портфолио нещо. Не знам. Сега искам една хамерканка тук да ми пише статии на ен, но нещо не може да покаже портфолио и малко вече ме съмнява, но все в една статия може да се прецени. :)
 
От: Re: От: Re: Откога се трият заслужени отрицателни itrade?

Понякога като дадеш срок и третя страна те забави е голям резил. Аз също чакам отговор от неволята вече 2-ри ден иа клиента чака мен... За срока разбирам, ама не и за качеството. Както и да е, трябва да сме по-добри.
Здраве да е, другото е само загубено време. няма смисъл да губя повече моето и вашето време с идиотизми. Вади големия парцал зачиствай всичко което сметнеш за ненужно и да приключваме с темата.
Не защитавам никой, но това е твоята гледна точка. Има я и тази "Справила съм се добре, но този иска нещо, което дори и той не знае какво".

Аз чакам една статия от един пич от форума, който ми обеща, но още нямам и си знам, че скоро няма да има такава да не кажа никога, но какво да правя. :) Просто има хора и хора. Точно такива хора и случки те карат да си предвидлив и в много случаи да предвиждаш нещата. Като някой ми каже, че нещо ще ми направи и след 3 дни ми се включи, за да ми каже, че пак още малко и ще ги прати..... еее, още чакам, но съм загубил вяра. :)
 
и доколкото гледах темата като трих ти беше предложила да ти върне парите после половината пари по твой думи понеже толкова заслужаваше ти се ядосваше и не искаше... както сега държиш да е чевен итрейда а не син ...

[16:15:21] КопиРайтър: ако толкова искахте да оправим нещата колегиално, можехте да кажете и да ви върна парите, а не по такъв начин да "изтерясвате"
от които сам казвате 10,00 са за "заслужената" част от работата, то моля дайте сметката си, за да ви ги върна.

Ако всичко под 100% качество е измама се обезмисля средната опция и си седите и двамата червени...




Просто да си знаеш ако автора не е девелопър никога няма да е написана като от девелопър... като автора не е маркетър няма да ги има маркетинговите заигравки да те подтикват да купуваш и тнт сисадмин...
 
От: Re: Откога се трият заслужени отрицателни itrade?

Аз си поисках загубеното време, парите не ми трябват. И пак да кажа, статията е пълен боклук. Дадох демо на темата на блога ми какви елеметни поддържа, тя го набухала като студио "линка". Явно толкова е и прочела какво искам. Като не е сигурна да пита.
и доколкото гледах темата като трих ти беше предложила да ти върне парите после половината пари по твой думи понеже толкова заслужаваше ти се ядосваше и не искаше... както сега държиш да е чевен итрейда а не син ...




Ако всичко под 100% качество е измама се обезмисля средната опция и си седите и двамата червени...




Просто да си знаеш ако автора не е девелопър никога няма да е написана като от девелопър... като автора не е маркетър няма да ги има маркетинговите заигравки да те подтикват да купуваш и тнт сисадмин...
 
От: Re: Откога се трият заслужени отрицателни itrade?

А бе такова ... ако поръчаш на още 2ма (или повече) да ти напишат статиите, и те ако не се справят ... в смисъл, колко ли човека трябва да се "провалят", че да потърсим проблема другаде?

Иначе пък това доста ме разсмя, признавам си
[28.1.2015 г. 11:01:36] Ивайло Костов: а страницата там си предлагам услугите но съм скаран с писането и не мога да опиша сам
за това са копирайтърите, да ти измислят услугите, а ценоразпис към статията искаш ли да ти се напише, или поне с него ще се справиш сам :|
 
От: От: Re: Откога се трият заслужени отрицателни itrade?

А бе такова ... ако поръчаш на още 2ма (или повече) да ти напишат статиите, и те ако не се справят ... в смисъл, колко ли човека трябва да се "провалят", че да потърсим проблема другаде?

Иначе пък това доста ме разсмя, признавам си
за това са копирайтърите, да ти измислят услугите, а ценоразпис към статията искаш ли да ти се напише, или поне с него ще се справиш сам :|
И къде да търсим проблема, подскажи?
 
От: Откога се трият заслужени отрицателни itrade?

Нужно ли (ти) е? Но аз ако трябва да търся нещо, винаги се сещам за Google :?
 

Горе