регване на домейн в годади, няма paypal като опция

lowriderzzz

Well-Known Member
По принцип от Godaddy казват, че когато се използва промо код paypal го няма като опция.

Някой да е успял да го превъзмогне това?

М/у другото като си изтрия промо кода пак не ми дава paypal за опция. Нещо май е бъгаво.
 
От: регване на домейн в годади, няма paypal като опция

Промо кодовете са само за плащане с карта.
 
От: регване на домейн в годади, няма paypal като опция

Това ясно, но случайно някой, ако знае начин да се заобиколи това.
 
От: регване на домейн в годади, няма paypal като опция

Няма как да се заобиколи това.
 
От: регване на домейн в годади, няма paypal като опция

Цитат:

Godaddy са невероятни Боклуци! Напоследък стават един от НАЙ-скъпите регистратори. И клиентите им го разбират и като мен си местят домейните масово при други, по-евтини регистратори - преместил съм над 300 домейна другаде, защото цените им за подновяване са ужасни. Каква е схемата - дедитата пускат масово купони за регване на домейн за първата година евтино. След това за подновяване са едни от най-скъпите. Купони за подновяване нямат или не работят - пускат ми спам непрекъснато че ми дават 20, 30 или 40% отстъпка от цените за подноняване. Но дори след като приложа купона, цената им е поне с 20% по-висока отколкото при други регистратори, така че не се лъжете от офертите им!
И още.
 
От: регване на домейн в годади, няма paypal като опция

За да не се притеснявате, че дебитната ви карта ще откаже в критичния момент (и така може да изгубите домейн!), има опция (при някои регистратори) да вкарате едни пари и да ги ползвате за покупки по-късно. Например Internet.bs предлага тази възможност.

Така ще сте сигурни, че докато имате надвнесени пари ще ви работи коректно автоматичното подновяване на домейните.

В никакъв случай не трябва да вярвате на банката ви, че всичко с дебитната ви карта ще бъде наред (и не трябва да вярвате на себе си, че ще се сетите когато картата ви изтече да си подновите данните за плащане).

Имайте предвид, че Internet.bs не приема PayPal.

Повече за драмата: Internet.BS се предаде - вече е под контрола на LegitScript .

Ако с вашите домейни не накърнявате интересите на рекетьорската групировка LegitScript (които се занимават с продажба на лекарства онлайн и разчистват конкуренцията по неетичен начин - под контрола им са повечето регистратори на домейни; от LegitScript съставят черен списък и регистраторите на домейни доброзорно се съобразяват с него) няма да имате проблеми.

В никакъв случай не се доверявайте на GoDaddy - може да имате сериозни проблеми с тях. Домейните и хостинга е желателно да се купуват от различни доставчици.
 
От: регване на домейн в годади, няма paypal като опция

Регваш в GoDaddy за 1-2$ и после местиш в NameCheap за 10 и получаваш домейн за 2 години + Privacy за 12$. Екстра са си GoDaddy :D
 
От: регване на домейн в годади, няма paypal като опция

Ако не ти се случи нещо с домейна преди да успееш да го прехвърлиш.
 

Горе