Маски долу - uphero

Статус
Not open for further replies.

val4o0o0

New Member
Здравейте тук,

В клипчето което ще дам, ще разберете какво провокира регистрацията ми тук.
На 20 години съм, от Костинброд съм и се занимавам с глупости в нета от няколко години насам.
Преди дни, потребител от тук се опита да ме изкара некомпетентен, смешник и измамник и сега се регистрирам заради това, за да ви покажа какъв всъщност е той.

Много от потребителите тук, си мислят, че са хванали 'бога за рога'. Търсят някакви схеми за изкарване на пари и ги влече 'SEO', а истината (поне за мен) е, че тази абревиатура съществува също толкова, колкото и Бог.

Не съм вярващ, но не съм и парцал, който да се подмята в устите на кретени.

Та, uphero е индивид, който вероятно смята, че след като е потребител тук, вече е разбирач, оптимизатор, може да създава сайтове и да изкарва пари от нета.
Всеки, който няма фирма и е фрийлансър - ще ти го кажа директно - е смешник.
Аз не предлагам подобни услуги. В моя сайт никъде няма да видиш 'Правя сайтове, правя това и онова'. В моя сайт се заплаща, за да имаш достъп до него.
Ако не платиш - нямаш достъп до ресурси, уроци и разни други копирани/преправени/натъкмени материали.
Също и другото нещо е, има една тънка линия за това 'Дали си копирал нещо' и 'Дали си го копирал и го разбираш', аджеба, ако някой утре напише, че има проблем - ти да може да му отговориш компететно. Капиш ?

Директно към него се обръщам с тези думи по-горе.
Та, мисълта ми е, че когато се имаш за нещо не висиш в предприемач, bgdev (Които ги хакнаха наскоро) или уеб турист в опит да откриеш схемичка, а си търсиш работа с трудов договор и стоиш далеч от joomla, e107, phpbb, wordpress и прочие.
Аз не съм гуру по програмиране, но съм далеч от нивото на тази мижитурка и то в посока нагоре (Пределено съм сигурен)

Клипчето, може да не го гледате, тъй като е пряко насочено към него.
Какво ли си вика, боже 'Селянина от Костинброд', обира парите на децата по цял ден и само търси скриптове и преправя.
Селянина от Костинброд обаче е в занаята много преди ти да знаеш какво е сайт, още през 2006. Така, че некомпетентни хора като теб, трябва да са тихи и да не си врът мръсния език където не трябва.

Надявам се темата да не се трие, сами видяхте, че много хора злепоставят разни компании и те им отвръщат. Аз нямам фирма, но както написах не съм и парцал, че да ме определят някакви такива като него какво представлявам.

Линк към клипа, понеже нямам нужните постове за поставянето му в bbcode:
youtube.com/watch?v=oRZiRWO5SzY

Може да видите какви красиви проекти е създавал. (понеже си ги е сложил в портфолиото)
 
От: Маски долу - uphero

Правиш се на мъж а защо не говориш като такъв?!? :lol:
 
От: Маски долу - uphero

Аз не мога да се сравнявам с теб, ти си с 4000 мнения и ранг 'Hustla', разбираш ги нещата. Ти си по-големия мъж.
Нека хубаво те преценят хората от тук, поне тези, които минават под ситото, защото повечето са такива като теб 'псевдо разбирачи, програмисти и оптимизатори', а всъщност само си мислят, че може да имат успех в интернет.
Повече няма да пиша в темата, каквото имах да пиша - го написах, дори и клипче си имаш.
Адиос.
 
От: Маски долу - uphero

Ххахаха като се хвали познат съм на лапетата от ЦС-а няма някой който да не ме е чувал :lol:
С буутъри ли заплашваш бе :lol:

Ти си по зле от лапетата в ЦС-бг :drama:
Петъчната тема закъсня :twisted:
 
От: Маски долу - uphero

Междуфорумна война, storm the frag
 
От: Маски долу - uphero

@val4o0o0 вместо да накиснеш uphero, ти се изложи
С какъв акъл го правиш това и какво си очаквал, ми е трудно да проумея
Пък, ако си се регистрирал само заради това, си направо за съжаление
 
От: Маски долу - uphero

bgdev (Които ги хакнаха наскоро)
дрисльо, знаеш ли че пък основателите на bgdev са в уеба с години преди теб и стоят зад най - големите проекти в бг, не знам дали му дреме на някой че е била дефейсната началната страница.
 
От: Маски долу - uphero

Междуфорумна война, storm the frag
Да им пишеш в форума искат смсчета... Да взема да им пусна малко в пейпал и да пуснат 10 акаунта фрее?
 
От: Маски долу - uphero

Аз на двайси годин къф екшън съм правил в селската кръчма,,, направо се чудя колко съм бил умен, ама с годините са затъпява,,, кви вриемена беха еей, мамка мупрасе
 
От: Маски долу - uphero

Тоз па се надъхва и от сабственио портрет, а азе си мислих чи само от Боко

бластерчето пак се мъчи да се прави на интересен , като пише с крака и за пореден път ... не му се получиха шегите. Поне всички те възприемат като форумния клоун.
 
От: Маски долу - uphero

На интересен се прави автора на темата, пусна фитила и избяга
 
От: Маски долу - uphero

Burnx, звезда те направиха теб:shock:
 
От: Маски долу - uphero

ЕЕЕЕЕеееййййййййййй, шу аз съм звездата тук!!!
За някой от вас да са правили 7 минути клип с нежен гласец? аааааа?
 
От: Маски долу - uphero

Валчооооооооооооооооооооо майтапа настрана бати, тъй и тъй си се регна земи прочети малко из форума. Все ще ти влезе нещо в кратуната.
 
От: От: Маски долу - uphero

Не съм аз главния в клипа все пак... :D

Трябва да спазариш процент от адсенса, ако сложи на видеото:D
 
От: Маски долу - uphero

бластерчето пак се мъчи да се прави на интересен , като пише с крака и за пореден път ... не му се получиха шегите. Поне всички те възприемат като форумния клоун.

Е нема та базикам повичи шом ше пискаш като ощипана момичка,, Цуни фотоса на Боко преди лягане хем за успокуение хем за кадем,, и сабалян пак да не забрайш
 
Статус
Not open for further replies.

Горе