Маски долу - uphero

Статус
Not open for further replies.
От: Маски долу - uphero

Е нема та базикам повичи шом ше пискаш като ощипана момичка,, Цуни фотоса на Боко преди лягане хем за успокуение хем за кадем,, и сабалян пак да не забрайш

7967777a.jpg

.....
 
От: Маски долу - uphero

Upe, аз седя в други сайтове. Sitepoint примерно е добра точка за наваксване на това, което ти го нямаш (нещо като първите 7 години)

Мога да ти изредя много, дори и българите от tutorialzine са се изнесли навън, за да не се занимават с такива хора като теб.

Айде и една песен с нежния гласец за всички, които хейтват и грам нищичко си неразбират:
soundcloud.com/georgi-rakovski/dedihost1
Автора на песента е val4o0o0, продуцента съм аз също и lyrics:

1, 2, 3.. хи.. Опа... Хайде... Дедихост...
Хе..Хе.....Хе..Хе..(свиркане)...


Ти отчаян ли си пак..има ли във тебе страст...
Програмист ли си или просто цигане...
Кажи, разбираш ли ги или си ***...
Само чакам скриптове и преправяне.... (x2)

От нещастници пази се, изнудвачи и копирачи...
Val4o0o0 и Dedihost са маниаци, изнудвачи...

От нещастници пази се, изнудвачи и копирачи...
Val4o0o0 и Dedihost са маниаци и маниаци и маниаци....

Хайде, дедихост. Скачайте. Ръцете гореее..
Запалки... Отварачки.. Закачалки...
Хе...Хе..ХЕ..Хе..Хайде...

Най-голямата ти грешка...е, че копира...
Твойта свобода е подкупнаа...
Най-голямата ти грешка...е, че копира...
Искам искам в дедихост, но когаа ? (x2)

От нещастници пази се, изнудвачи и копирачи...
Val4o0o0 и Dedihost са маниаци, изнудвачи...

От нещастници пази се, изнудвачи и копирачи...
Val4o0o0 и Dedihost са маниаци, изнудвачи и изнудвачи...

Искам да не отлетя, бан да не получа.
Имай val4o0o0 милосттт, моляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя.....

От нещастници пази се, изнудвачи и копирачи...
Val4o0o0 и Dedihost са тъпаци, изнудвачи...

От нещастници пази се, изнудвачи и копирачи...
Val4o0o0 и Dedihost са изнудвачи, копирачи...

Хайдее.. Не искам нови срещи с вас, махайте се от сайта, копирачи, изнудвачи, къшшшш...........и маниаци....!


Правена е специално вчера, след като ми дадоха поста в уеб турист.
 
От: Маски долу - uphero

Правиш се на мъж а защо не говориш като такъв?!? :lol:
Инак, то и ти не говориш като мъж, три думи на кръст (каквито са повечето ти постове) - не значат мъж (ако се мислиш за такъв де, ако ли не - ще ме извиниш).
А в крайна сметка, за какво този така добър човечец се регистрира във форума да те кисне?
 
От: От: Маски долу - uphero

Upe, аз седя в други сайтове. Sitepoint примерно е добра точка за наваксване на това, което ти го нямаш (нещо като първите 7 години)

Мога да ти изредя много, дори и българите от tutorialzine са се изнесли навън, за да не се занимават с такива хора като теб.

Айде и една песен с нежния гласец за всички, които хейтват и грам нищичко си неразбират:
soundcloud.com/georgi-rakovski/dedihost1
Автора на песента е val4o0o0, продуцента съм аз също и lyrics:

1, 2, 3.. хи.. Опа... Хайде... Дедихост...
Хе..Хе.....Хе..Хе..(свиркане)...


Ти отчаян ли си пак..има ли във тебе страст...
Програмист ли си или просто цигане...
Кажи, разбираш ли ги или си ***...
Само чакам скриптове и преправяне.... (x2)

От нещастници пази се, изнудвачи и копирачи...
Val4o0o0 и Dedihost са маниаци, изнудвачи...

От нещастници пази се, изнудвачи и копирачи...
Val4o0o0 и Dedihost са маниаци и маниаци и маниаци....

Хайде, дедихост. Скачайте. Ръцете гореее..
Запалки... Отварачки.. Закачалки...
Хе...Хе..ХЕ..Хе..Хайде...

Най-голямата ти грешка...е, че копира...
Твойта свобода е подкупнаа...
Най-голямата ти грешка...е, че копира...
Искам искам в дедихост, но когаа ? (x2)

От нещастници пази се, изнудвачи и копирачи...
Val4o0o0 и Dedihost са маниаци, изнудвачи...

От нещастници пази се, изнудвачи и копирачи...
Val4o0o0 и Dedihost са маниаци, изнудвачи и изнудвачи...

Искам да не отлетя, бан да не получа.
Имай val4o0o0 милосттт, моляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя.....

От нещастници пази се, изнудвачи и копирачи...
Val4o0o0 и Dedihost са тъпаци, изнудвачи...

От нещастници пази се, изнудвачи и копирачи...
Val4o0o0 и Dedihost са изнудвачи, копирачи...

Хайдее.. Не искам нови срещи с вас, махайте се от сайта, копирачи, изнудвачи, къшшшш...........и маниаци....!


Правена е специално вчера, след като ми дадоха поста в уеб турист.

Абе келеш, ти отиде твърде далеч и обиди целия Форум, абе ти нормален ли си
 
От: Маски долу - uphero

@dintronix,
Да, келеш съм, че се занимавам с uphero. Песента беше създадена заради него, не заради някой друг :)
Ако се чувстваш обиден - съжалявам, не съм искал. Каквото имам - имам го с него, не с някой от тук.

Нека си каже, какво е постигнал, кои са тези, които съм изнудил и да се приключи :)
 
От: Маски долу - uphero

@dintronix,
Да, келеш съм, че се занимавам с uphero. Песента беше създадена заради него, не заради някой друг :)
Ако се чувстваш обиден - съжалявам, не съм искал. Каквото имам - имам го с него, не с някой от тук.

Нека си каже, какво е постигнал, кои са тези, които съм изнудил и да се приключи :)
Дай да видим за какво иде реч де, имам чувството че съм проспал последните месеци ...
 
От: Маски долу - uphero

Така де, то се вижда на клипа. Става дума, че ме определя като някакво некомпетентно човече, което грам идея си няма от програмиране, занимава се с CS, за да си пробута манджите на деца, които са готови да пращат смс-и, за да имат достъп до тях.
Не мога да се съглася с това, поради причината, че има хора, които си плащат и не искам те да се чувстват така, че всеедно са си дали парите на вятъра.

i.imgur.com/yIcz7Sm.png
i.imgur.com/k5ZbWll.png

Аз съм готов да му се извиня, ако и той публично се извини тук на мен.
 
От: Маски долу - uphero

@dintronix,
Да, келеш съм, че се занимавам с uphero. Песента беше създадена заради него, не заради някой друг :)
Ако се чувстваш обиден - съжалявам, не съм искал. Каквото имам - имам го с него, не с някой от тук.

Нека си каже, какво е постигнал, кои са тези, които съм изнудил и да се приключи :)


Аз виждам от поста ти, че рекламираш други сайтове, а казваш за този Форум, че е маловажен
С такова заключение останах, не от песента, а от постовете ти и това, че си се регистрирал само за да направиш мръсно на uphero
Защо като имаш конфликт с някой от Форума, правиш заключение за целия Форум
Струва ми се, че и конфликта ти с uphero е преувелечен
 
От: Маски долу - uphero

Някой ще обясни ли каква е драмата между тези 2мата?
 
От: Маски долу - uphero

Не, не е преувеличен конфликта ми, факт е по-горния пост.
Виждаш как реагира, той си е с такъв манталитет явно.
"Абе да ти еба мамата долна циганска." (чудно)

И да, заставам зад мнението, че тук има много като него. Жалко е, но е факт.
Аз не съм в уеб пространството от вчера, форума ми е добре познат и мисля, че имах и друга регистрация, но спрях да го посещавам.
Дори понякога самите администратори на сайта допускат грешки в постовете си, които никак не ми харесват.
Грешките са правописни и най-вече ги допуска Blinky. Не знам от таблет ли пише или с краката си, но един администратор не би трябвало така да контактува с потребителите си.

Да, има доза реклама в постовете ми, която е непринудена. (съжалявам)
 
От: Маски долу - uphero

Някой ще обясни ли каква е драмата между тези 2мата?
Тоя е някакъв циганин хомо и не го знам.
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=58652&p=676272&viewfull=1#post676272
Тук съм дал линк ъм темата заради която го изби на рев.

Ако има някой от неговия край и отиде да го целуне от мен пращам каса бира и една стотачка, че почна да ме дразни вече.
 
От: Маски долу - uphero

Да, някой много тъп трябва да ме целуне заради теб, да знаеш :)
 
От: Маски долу - uphero

Не, не преувеличен конфликта ми, факт е по-горния пост.
Виждаш как реагира, той си е с такъв манталитет явно.
"Абе да ти еба мамата долна циганска." (чудно)

И да, заставам зад мнението, че тук има много като него. Жалко е, но е факт.
Аз не съм в уеб пространството от вчера, форума ми е добре познат и мисля, че имах и друга регистрация, но спрях да го посещавам.
Дори понякога самите администратори на сайта допускат грешки в постовете си, които никак не ми харесват.
Грешките са правописни и най-вече ги допуска Blinky. Не знам от таблет ли пише или с краката си, но един администратор не би трябвало така да контактува с потребителите си.

Да, има доза реклама в постовете ми, която е непринудена. (съжалявам)

Нямам повече въпроси
 
От: От: Маски долу - uphero

Не, не преувеличен конфликта ми, факт е по-горния пост.
Виждаш как реагира, той си е с такъв манталитет явно.
"Абе да ти еба мамата долна циганска." (чудно)

И да, заставам зад мнението, че тук има много като него. Жалко е, но е факт.
Аз не съм в уеб пространството от вчера, форума ми е добре познат и мисля, че имах и друга регистрация, но спрях да го посещавам.
Дори понякога самите администратори на сайта допускат грешки в постовете си, които никак не ми харесват.
Грешките са правописни и най-вече ги допуска Blinky. Не знам от таблет ли пише или с краката си, но един администратор не би трябвало така да контактува с потребителите си.

Да, има доза реклама в постовете ми, която е непринудена. (съжалявам)

Ти и за краснопис ли шими говориш бее, как да те разбера с краснописа, щом мисълта ти не тече гладко
Има нешо сбъркано в теве, не ти е пълен пъзела и даваш грешка, чалгарче
 
От: Маски долу - uphero

Е, поне ставам за нещо.

Човек ти предлага да ти се извини, ако ти го направиш (въпреки, че от теб започна всичко)
2011 излях помия над Djreturn, ти го помниш, сигурен съм. Човека ми се извини и ме накара да изтрия всичко по форумите и го изтрих.

Ти вероятно си по-зле и от него.
Селски програмист.
 
От: Маски долу - uphero

Абе да ти еба мамата долна циганска.
http://vbox7.com/play:mc019ba5a3
Баси как такива олигофрени ми се лепват?
Искам да се видим, честно, ще взема и цветя. Ще правя и любов с теб, нали там те сърби където мисля?

@Replace
http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=127685

хааххаа, @uphero, ами какво да кажа - "Каквото посадиш, такова ще пожънеш" ;-D Тази пословица никога не ми се е виждала толкова актуална.

@val4o0o0 чак е жалко да отделяш толкова време, за такава "антиреклама".
 
От: Маски долу - uphero

@Replace, аз няма какво да търся тук, защото не се занимавам с несъществуващи неща. Появата ми е свързана само с uphero.
Същото важи и за всички тук - вие нямате работа в моя сайт. Аз си държа определена аудитория от хора и те са под 20 г. (най-вече)

Само, че не искам утре като пораснат и решат да дойдат тук, да гледат uphero как им говори 'какво трябва' и 'какво не трябва'.
 
От: Маски долу - uphero

@Replace, аз няма какво да търся тук, защото не се занимавам с несъществуващи неща. Появата ми е свързана само с uphero.
Същото важи и за всички тук - вие нямате работа в моя сайт. Аз си държа определена аудитория от хора и те са под 20 г. (най-вече)

Само, че не искам утре като пораснат и решат да дойдат тук, да гледат uphero как им говори 'какво трябва' и 'какво не трябва'.

Не говоря за рекламата в тоя форум, а въобще :) Ако децата слушат @uphero, те утре ще си прережат вените, повярвай :-D Аз съм почти сигурен, че за него няма добри програмисти, фирми, и въобще хора. :)
 
От: Маски долу - uphero

Ооо направете нова песен чалга дюет ще се пласирате добре с този хъс за мръсотии ще сте вървежни, може и тука реклама да направите
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе