Търся: специалисти по всякакви CMS и графичен дизайн

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
Здравейте,
Нека обясня с две думи, перди да започна подробно: Аз ви събирам, аз ви намирам клиентите, осигурявам ВИ работа и добро заплащане срещу процент...


Ето идеята:
1. Намират се всякакви специалисти по CMS, без значение дали разбирате от престашоп, опънкарт или каквото и да е-
2. Намират се графични дизайнери, които да предлагат уеб дизайн, банер дизайн и лого дизайн.
3. Намирам Ви клиенти
4. Обясняват ми какво търсят.
5. Аз се консултирам с Вас и предлагам пакетна цена на клиентите.

Пакетната цена е най-важното в случая. Представям си един любител, който иска да си направи блог или пък един човек с физически магазин, който иска да расте онлайн как си намира графичен дизайнер, хостинг и програмист...доста е трудно. Точно за това искам да предложа тази алтернатива на българският пазар. Може да я има, но ще гледам да се заложи на качество.


За да не губим време в комуникация, моля, изпратете ми ЛС със съдържание
- Цена на услугите ( от посочените цени в списъка аз взимам 15%)
- Личен или фирмен уеб сайт ( ако имате )
- Портфолио
- Скайп за връзка


Тези, на които цените за изработка са най-ниски, портфолиото им е най-хубаво и т.н. - ще работим заедно. Запазвам си правото да работя само с хора, с които аз преценя. Тези, които не работят в срок, не спазват обещанията си и условията, посочени долу - разделяме се.


Ето и "правилата" за партньорството ни:

1. Ангажирате се с конкретен срок - това означава, че го спазвате. Няма да се червя пред клиентите, за това моля за коректност.
2. Ако клиента не хареса продукта, има право да не го взима.
3. Ако клиента открие дефект в продукта, който му се предоставя в 15 календарни дни от плащането, вие сте длъжни да го поправите, ако той не е вследствие неправилна употреба.



Освен горепосочените специалисти, добре дошли са и:
1. Обучители ( ако разбирате от дадена CMS и сте готови да обучавате хора срещу заплащене, то моля да се свържете с мен. Това, което се търси е: написан наръчник в док формат + 1 час скайп или живо обучение на клиента по системата. Още часове се заплащат допълнително. Искам да изпаритте точна цена + ако имате такъв наръчник в готовност да ми дадете да го прегледам, или поне част от него. Той трябва да е добре оформен и грамотно написан )
2. Копирайтъри - цена за 100 думи + описание на услугите и портфолио. Имайте предвид, че вероятно ще искам доста такива хора в екипа, но не забравяйте, че аз описвам на клиента какво се предлага и той избира дали да работи с журналиста, който взима 10 лева или с любителя, който взима 15 ( това е само груб пример, не го взимайте на сериозно )
3. Маркетинг специалисти - ако има такива, ще се радвам да се свържат с мен.




Ще ви предлагам парите по ипей, пейпал.....както на клиентите и на Вас ви е удобно.


Ако искате, можете да се свъжете с мен направо на скайпа ми : limpo.gimpo1
 
От: Търся: специалисти по всякакви CMS и графичен дизайн

Потребителя е на 13/14 години.
Вижте и другия му профил преди да се вържете:
http://www.predpriemach.com/member.php?u=19645
Не се притеснявай. Ивайло Ангелов е започнал поне 20 бизнеса в последните 3 месеца, като единствения му успешен опит беше да продаде домейн за 20$ десет минути след като му го подари друг колега.
Така, че всяко чудо за три дена :cry:
 
От: Търся: специалисти по всякакви CMS и графичен дизайн

Не се притеснявай. Ивайло Ангелов е започнал поне 20 бизнеса в последните 3 месеца, като единствения му успешен опит беше да продаде домейн за 20$ десет минути след като му го подари друг колега.
Така, че всяко чудо за три дена :cry:
хахахах ейтова му се вика находчив човек! Но ако е наистина на 13 е похвално, като гледам наоколо 13 годишните почват да пушат и да се таковат...
 
От: Търся: специалисти по всякакви CMS и графичен дизайн

Тцтцтц...глупостта на някои наистина няма граници.
А това, че имам много идеи не означава нищо друго освен това, че имам много идеи.... А това дали съм на 15, 20 или 30 години не можете да го докажете и са си прости клевети... Интересно ми е само защо получавам подигравки за това, че пускам идеи за бизнес във форума, при положение, че сме предприемачи....и това ако не е завист.
Така, че малко по-спокойно.
И, Ъпчо: Много добре знаем колко си сериозен ти, на колко си и с какво се занимаваш по цяяял ден :wink:
 
От: Търся: специалисти по всякакви CMS и графичен дизайн

ЪП!
Намерих няколко човека, търсят се още.
За сега няма кандидати за обучители по системите.
Няма и експерти по Drupal или Joomla!
 
От: Търся: специалисти по всякакви CMS и графичен дизайн

Тцтцтц...глупостта на някои наистина няма граници.
А това, че имам много идеи не означава нищо друго освен това, че имам много идеи....
Това означава единствено, че си неспособен да развиеш нищо от А до Я и скачаш като пеперудка от цвят на цвят ...
 
От: Търся: специалисти по всякакви CMS и графичен дизайн

Това означава единствено, че си неспособен да развиеш нищо от А до Я и скачаш като пеперудка от цвят на цвят ...

Аааа, ясно - ти искаш да бъдеш уведомяван за всяко едно нещо в темата на всеки час, за да си наясно, че нещо се развива. Искаш ли финансов отчет за всяка тема, която съм пуснал - колко е спечелено, как и защо?
А иначе всеки човек допуска грешки, тези, които тъпчат на едно място и я натякват сами говорят за себе си....не съм тръгнал да те уча, не го прави и ти, моля.
 
От: Търся: специалисти по всякакви CMS и графичен дизайн

1. Ти защо си въобразяваш, че можеш да управляваш проект и да координираш хора от чиято работа нямаш и минимална представа.
2. Много ми е интересно как ще се оправиш с финансовата част
3. Отделно си представям какви "специалисти" си намерил.
....
99. Още 100 препъни камъка, които ме мързи да изброявам
100. Кой ще ти се довери за подобно нещо, в което си пълен лаик?

Аааа, ясно - ти искаш да бъдеш уведомяван за всяко едно нещо в темата на всеки час, за да си наясно, че нещо се развива. Искаш ли финансов отчет за всяка тема, която съм пуснал - колко е спечелено, как и защо?

Я напиши. Ще е интересно четиво от рода ...

1. Подариха ми домейн: след 10 минути се опитах да го продам да 20$.
Резултат : изгоря ми профила, никой не иска да работи с него

2. Подариха ми 2 стари книги: шитнах ги в продавалника
Резултат : изкарах 5 кинта

....

Продължавай ти

PS: с отрицателната репутация ме разсмя от сърце. За толкова време във форума не ми се беше случвало
 
От: От: Търся: специалисти по всякакви CMS и графичен дизайн

PS: с отрицателната репутация ме разсмя от сърце. За толкова време във форума не ми се беше случвало

Абе Ивайло, ти верно ли му даде отрицателна репутация? :lol:
 
От: От: Търся: специалисти по всякакви CMS и графичен дизайн

Абе Ивайло, ти верно ли му даде отрицателна репутация? :lol:

Мх...той ми даде без причина, аз го направих -ок?

Торбаланчо, тия 2 книги бяха мои, от моето мазе - айде не ми дръж сметка за това как се разпореждам с моите вещи, нито ти ми купуваш книгите, нито ти ми изкарваш парите, нито си ми счетоводител ( не съм сигурен, че ставаш за такъв дори ). Покрай градивната критика започваш да си позволяваш да ми държиш сметка за неща, за които нямаш право.

Преставам, защото не желая темата ми да бъде заключена заради спорове и хора, които са вечни служебно назначени адвокати..
 
От: От: Търся: специалисти по всякакви CMS и графичен дизайн

Мх...той ми даде без причина, аз го направих -ок?
......
Преставам, защото не желая темата ми да бъде заключена заради спорове и хора, които са вечни служебно назначени адвокати..

Ей, малък, ти сериозно ли като ти даде някой реп и си записваш и/или веднага връщаш? Това да не ти е джобен тенис?!!! Може ли такава глупост и като му дадеш какво - по-щастлив ли се чувстваш или отмъстен.
П.П. Какво разправяше за темата и адвокатите, че не разбрах?8)
 
От: Търся: специалисти по всякакви CMS и графичен дизайн

Трети ден а тая тема има само 1 страница. Какво се случва с предприемач.

Иначе Ивчо нещо пак е решил да прави бизнес. Минаха входните нива и сега продължава с гениалните идеи. Нека има млади и предприемчиви хора ;)
 
От: Търся: специалисти по всякакви CMS и графичен дизайн

Иначе Ивчо нещо пак е решил да прави бизнес.

То е хубаво, че иска да прави бизнес, но само с искане не става. Трябва да се научи на основни неща, които не умее, без тях ще се провали. Прав е Торбалана, като му казва, че не става за тази работа и само ще подведе хората. Най-малкото, че не става за организатор, ръководител и въобще за това, с което се е захванал, е че е върнал отрицателната репутация, добрият бизнесмен не прави така.

А пък и сам по себе си говори факта, че като вземем предвид от колко време е във форума и така не е успял да разбере кой от колегите с какво се занимава и колко е добър в своята област. За това време той трябваше да го знае това и вече да е установил контакти и да е договорил екипа за работа.

Както и предишните, и този му проект ще бъде провал, но дано не подведе хора, които ще му повярват.
 
От: Търся: специалисти по всякакви CMS и графичен дизайн

Аз ще продължа да се възмущавам от това как може хората да говорят само безсмислици, при положение, че тук би трябвало да има интелигенти и здравомислещи хора.
И за тази кауза аз съм събрал екип от няколко човека, ако има копирайтъри и обучители, моля, нека заповядат. Работи се по 90% от темите, които съм пуснал, независимо дали давам отчет или не.... Много добре знам кой с какво се занимава, много добре ми е ясно кой е добър и кой не е. Ти защо си мислиш, че не съм се свързал с хора от форума и не продължавам да го правя? Интересно ми е дали само тези, които имат тема и си показват проектите са графични дизайнери - та нали има и други, които може също да са добри - затова и аз пуснах тази тема, за да може ако има някой такъв да се отзове. И наистина така и стана.
И съвсем не разбрах с какво се занимават повечето писали в темата - едни от тях убиват време в спам, а други си позволяват да ми дават акъл при положение, че може би съм в пъти по-успял от тях ( не знам, не съм се срещал лично с никого, но от това, което виждам е така )

pa_lta - да ти кажа по изказа ти виждам, че май съм по-дърт от тебе, ма не ми се спори.

kamentk - ти пък какво ми се месиш, дето ти предлагах статии, а ти ми даваше репи за това....и тези статии ти ги предлагах, защото беше пуснал тема...

Странник - колкото и да не съм съгласен с някои от нещата, които казваш - очевидно си един от малкото, които говори нещо различно от хейт. Управлявал съм доста проекти през живота си и продължавам да го правя. С това се занимавам. Добрият бизнесмен - такова определение не съществува. Има успешен, неуспешен и милиардер...нищо повече. Ако имаш предвид колегиално поведение - не го гледам като да ми е колега, не ми е дал нито един съвет, а само ми чете морал без дори да знае ситуацията....

Ако някого съм обидил без причина, съжалявам, но да ми хейтите в темата, която съм пуснал със сериозни намерения е недопустимо..


Поздрави,
 
От: Търся: специалисти по всякакви CMS и графичен дизайн

Аз ще продължа да се възмущавам от това как може хората да говорят само безсмислици, при положение, че тук би трябвало да има интелигенти и здравомислещи хора.
И за тази кауза аз съм събрал екип от няколко човека, ако има копирайтъри и обучители, моля, нека заповядат. Работи се по 90% от темите, които съм пуснал, независимо дали давам отчет или не.... Много добре знам кой с какво се занимава, много добре ми е ясно кой е добър и кой не е.

Като гледам как се чудиш от къде да изкараш 10€ ми е ясно, че се работи и се справяш прекрасно с ръководенето на редица големи проекти.

Ако някой се свърже с мен до края на деня, може да се възползва от промоционалния пакет:
70 продукта на цената от 10 евро!

Офертата е валидна само за първият, който се свърже с мен и то ако съобщението е получено на датата 28.10!
 
От: Търся: специалисти по всякакви CMS и графичен дизайн

Като гледам как се чудиш от къде да изкараш 10€ ми е ясно, че се работи и се справяш прекрасно с ръководенето на редица големи проекти.

като гледам с какво се занимаваш по цял ден ми е ясно какъв предприемач си..
 
От: От: Търся: специалисти по всякакви CMS и графичен дизайн

като гледам с какво се занимаваш по цял ден ми е ясно какъв предприемач си..
Ахахаха. И къде гледаш какво правя по цял ден?

И не си ти палячо човекът, който ще ме оценява. Аз подарени домейни не продавам ... :cry:
 

Горе