[Видео] Ексклузивното интервю на Цв. Василев - супер интересно

ReminD

Well-Known Member
Всичко да гледат интервюто в две части - честно да си кажа, по интересно интервю не съм гледал от години

Накратко - за Пеевски, кукловодите, Борисов, Цветанов, бизнеса, политиката, КТБ и задкулисието

ЧАСТ 1


ЧАСТ 2 - по интересната





Супер интересно е - гледайте момци, за бизнеса много неща каза, хареса ми за бизнеса - каза, че олигарси няма в България - олигарсите са в политиката, а не в бизнеса, че в България сме като обърната пирамида, вместо бизнеса да е на върха на пирамидата, ние сме наопаки - всичко се държи и се клати на върха, понеже там са политиците.


От интервюто може да се каже, че според Василев банката е свалена заради Пеевски и машите му, заради правителството на Орешарски, прокуратурата, че Цацаров е кандидата на Пеевски и много още неща - втората част специално е за тези неща.
 
От: [Видео] Ексклузивното интервю на Цв. Василев - супер интересно

Някой гледа ли го?
 
От: [Видео] Ексклузивното интервю на Цв. Василев - супер интересно

И кво, той е участвал в схемата, а сега бяга по тъча
То се знае, че дпс и бсп стояха зад аферата, има и от герб, ама това е сложна схема
 
От: [Видео] Ексклузивното интервю на Цв. Василев - супер интересно

Аз се каня, ама излизат все по-интересни неща.

По-интересно ми е във новинарските сайтове излизат разни матросовци със въпроси "този кога ще дойде?" и т.н.
Но като гледаш видеото и си задаваш въпроса - ама като дойде нещо ще се промени ли?

По-лошото е че нищо няма да се промени и може би сега трябва да се действа със мощна контра-атака.
Колкото повече време минава и скандалните разкрития стават "скандални разкрития" и т.н.

Кокала вече е оглозган...
 
От: [Видео] Ексклузивното интервю на Цв. Василев - супер интересно

И кво, той е участвал в схемата, а сега бяга по тъча
То се знае, че дпс и бсп стояха зад аферата, има и от герб, ама това е сложна схема

Няма значение, важно е да се чуе и тази страна, досега само едната страна се чуваше - на задкулисието. Ясно е, че е участвал - ти ако не участваш в схемата с политиците, никога няма да си в едрия бизнес
 
От: [Видео] Ексклузивното интервю на Цв. Василев - супер интересно

пак ли си на вълна филми с мафиоти :D защо чак сега го казва (не знам какво е казал, но това няма значение)? да се прибира в България, а не да се крие в Сърбия като мишка :oops:
 
От: От: [Видео] Ексклузивното интервю на Цв. Василев - супер интересно

пак ли си на вълна филми с мафиоти :D защо чак сега го казва (не знам какво е казал, но това няма значение)? да се прибира в България, а не да се крие в Сърбия като мишка :oops:

Цацаров ти ли си?
 
От: [Видео] Ексклузивното интервю на Цв. Василев - супер интересно

Толкова ли ви е скучен живота?
 
От: [Видео] Ексклузивното интервю на Цв. Василев - супер интересно

ТВ7, че това е телевизията на цветан ха ха, що се връзвате на тия щуротии
 
От: [Видео] Ексклузивното интервю на Цв. Василев - супер интересно

ТВ7, че това е телевизията на цветан ха ха, що се връзвате на тия щуротии

Отдавна не е, ти да не си IE user?
 
От: [Видео] Ексклузивното интервю на Цв. Василев - супер интересно

Добро интервю, ама тази Люба Кулезич, няма толкова проста и отвратителна журналистка, поне за мен. Тиня и половина..
 
От: [Видео] Ексклузивното интервю на Цв. Василев - супер интересно

Василев явно има проблеми с математиката или взима гледащите за прости - сам казва има активи още за 2 милиарда евра или 4 милиарда лв + 500 милиона в банка, какво остава с още 2 милиарда до 6.5 милиарда активи - тази дупка - никакъв коментар.

3.8% как ги изчисли, само той си знае - утре ако Хампарцумян каже 3.8% излишък, кой ще се окаже крив и прав.

След това взима за тотално мезе с този бисер - ако отпишем помощта на ПИБ, която се обслужва и то предсрочно и ако не се върнат средставата за фонда, които били от бюджета - Василев, явно е забравил, че тези пари не дойдоха от бюджета, а с нов дълг и не тази година, а миналата както и миналата стана и помощта към ПИБ ... нали имало 4 милиарда лева, е точно 2.6 милиарда ще стигнат за дълга го върнем, а останалото ще отиде към ФГБВ.

Голям бисер това с Вивакома ще ли да му я вземат, как ще му я вземат като той е собственик във Вивакома - ако има предсрочно изискуем дълг, то той може го рефинансира ... но големи драми с Вивакома ...

Вади по-ниски административни разходи като някаква иновация - е как ще поддържаш големи административни разходи, като имаш много малък кръг от клиенти, както голяма част са проектно финансирания ...

Вика техният модел е изкупуване на фирми и препродажба супер, но това не е основната дейност на банка - тя е винаги една лихвен диференциал, а това за което говори Василев е холдингова структура купуваща с марж над ликвидационна стойност на компания. Това е много рискова дейност и тези големи % депозити си лъхат от всякъде да не казвам на какво.

Друго, което ме изумява вика с под 1% разлика на депозитите - ако е забравил даваше 8.5% на безсрочен депозит, когато средната депозитна лихва беше 4.50% - това е повече от 1%.

И после бил жертва, че играл със свинчето - абе той не го ли приемаше за син ??? ... ех приказките от 1001 нощ бяха по интересни!

Като цяло показателно интервю за ниската финансова и обща култура в БГ - не знам какво е интересно на някой хора ... интересно е само колко лесно могат се манипулира масата ...
 
Последно редактирано:

Горе