Качвам продукти във Вашият онлайн магазин!

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
Здравейте,
Тъй като тези дни имам повечко време, реших да предложа качване на продукти в онлайн магазин.
Какво правя аз?
Ако имате каталог с продукти, който трябва да бъде качен на онлайн магазина Ви, то аз съм Вашият човек! Получавате качени продукти в максимално кратък срок, съобразени изцяло с Вашите изисквания и желания!

Какво ми трябва?

Това, което ми трябва са само данните на продуктите, които желаете да бъдат качени + инструкции за това - как да се качват, кое да се попълва и кое - не.
Освен това, трябва да получа админ достъп до Вашият онлайн магазин, за да мога да качвам продуктите.

Работя с OpenCart. Държа парите да ми бъдат преведени по PayPal преди или след завършване на уговорката - по договаряне. В момента мога да приема само малки поръчки, за неща от сорта на 200-300 продукта няма да мога.

Цена: 30-50ст/продукт

Цената е само примерна ! Ако искате по 100 варианта за даден продукт или нещо от този тип - цената задължително е максималната....


Поздрави!
 
От: Качвам продукти във Вашият онлайн магазин!

Ако някой се свърже с мен до края на деня, може да се възползва от промоционалния пакет:
70 продукта на цената от 10 евро!

Офертата е валидна само за първият, който се свърже с мен и то ако съобщението е получено на датата 28.10!
 
От: Качвам продукти във Вашият онлайн магазин!

Явно другите ти проекти вървят доста успешно :cry:
 

Горе