На коя тиква е това смешно г**но? bradva.bg

uni-web

Well-Known Member
Още един път, ако ми копираш още един хитоф матерял за който си плащам като арабски шейх ще се разправяме по друг начин тарикатче.
Баси предприемача крадем от другите та да слагаме в нашия джоб знаеш ли колко ми са излезнали краденитети матеряли келеш с келеша ти.
Направо не знам, ако си м и пред очите какво ще ти се случи.
 
От: На коя тиква е това смешно г**но? bradva.bg

Тоя пичага и мене си ме краде как си треа...Копи-пейст..как не го банират от Адсенс и т.н. не знам.
 
От: На коя тиква е това смешно г**но? bradva.bg

Тоя пичага и мене си ме краде как си треа...Копи-пейст..как не го банират от Адсенс и т.н. не знам.

Телефона по-горе е актуален ;)
 
Re: От: На коя тиква е това смешно г**но? bradva.bg

Тоя пичага и мене си ме краде как си треа...Копи-пейст..как не го банират от Адсенс и т.н. не знам.

Абе хора, що се крадете така лошо? Не знам какво толкова ще спечели човека, откраднал това съдържание, но не мисля, че струва прихода, който ще изкара от него, реномето му като някакъв професионалист. Ако това го прави така грубо, давайте направо един съвместен репорт. Няма какво да му мислите. :)
 
От: Re: От: На коя тиква е това смешно г**но? bradva.bg

Абе хора, що се крадете така лошо? Не знам какво толкова ще спечели човека, откраднал това съдържание, но не мисля, че струва прихода, който ще изкара от него, реномето му като някакъв професионалист. Ако това го прави така грубо, давайте направо един съвместен репорт. Няма какво да му мислите. :)

Ти нали си видял за какви сайтове иде реч, едва ли реноме на професионалист на някой му е грижа там :)
 
Re: От: Re: От: На коя тиква е това смешно г**но? bradva.bg

Ти нали си видял за какви сайтове иде реч, едва ли реноме на професионалист на някой му е грижа там :)

Да бе, ясно се виждат, но поне претендират да ги шерват като достоверни или поне някакви ъндърграунд ресурси. :)

Колкото до професионализма - личи си още в заглавията, дизайн и цитиране на истински ресурси дори и няма да ми мине през акъла на попитам. :)
 
От: На коя тиква е това смешно г**но? bradva.bg

Този сайт е само една от брадвите, колко още такива сайта има и си спамят с крадено съдържание из фейсбука не е истина. Пускайте репорти да им спират адсенса поне, незнам как се пускат ама със сигурност има начин.
 
От: Re: От: На коя тиква е това смешно г**но? bradva.bg

Ами печели се брат и то лесно, нали ти показах статистиката за вчера, ама като та краднат още 5-6 души и лапай мухите. Па плащам на 4 автора и то не по малко парички, нали и те трябва да ядът.
Абе хора, що се крадете така лошо? Не знам какво толкова ще спечели човека, откраднал това съдържание, но не мисля, че струва прихода, който ще изкара от него, реномето му като някакъв професионалист. Ако това го прави така грубо, давайте направо един съвместен репорт. Няма какво да му мислите. :)
 

Горе