PayPal логин проблем

epiqe

Active Member
Някой от България с активиранa двустепенна верификация, парола и код с SMS да има проблем при влизанто в PayPal ??
Опитвам да вляза и след като дам паролата не ме насочва към изпращане на кода ами пак си ме връща на екрана да вкарам паролата.
 
От: PayPal логин проблем

Не. Изключително съм внимателен за това нещо. Предполагам е някакъв техен бъг. Има и други хора които са писали в техния форум за подобни проблеми. Не мога и да го махна. В мобилното приложение влизам обаче не и в браузър. Моля, някой ако има дву-степенна защита да се логне и да каже дали има проблем. Може да е временен. Скапан пейпал както винаги.....
 
От: PayPal логин проблем

Пробвах и от друг браузър. Не става и това е. :)
 
От: PayPal логин проблем

Благодаря ти! Надявах се да се включиш.
 
Re: От: PayPal логин проблем

От/за ЮК работи в момента.
 
От: PayPal логин проблем

Звънях, говорих 3 пъти, „уж“ investigate-ват. Изглежда е само за BG PP accs с 2FA (липсваща страница тотално). Пратих им и screens. Technical отделът дано се поразмърда, че е от 2-ри така. Др. държави (за GR/RO не съм сигурен) PP accs не са афектирани, ест.
 
От: Re: От: PayPal логин проблем

От/за ЮК работи в момента.

Мерси, че провери.
Благодаря Шерифе за информацията. Ще се опитам да се свържа с тях поне да премахнат потвърждението за момента. Човек не може да си свърши работата. AliPay настъпва сериозно, дано са по добри от тях.............
 
От: PayPal логин проблем

Деактивирали са ми го към обяд днеска „PayPal Security Key - Mobile phone deactivated“. И така казаха, че са „оправили“ проблемът към моя акаунт, а целта е ТОТАЛНО да го оправят към всички BG PP accs. Върнах им ново е-писмо, че трябва да го оправят кардинално за всички BG PP accs с 2FP, това „деактивиранe“ с 3 звънения от вчера не е „оправяне“, а замитане на проблемът (с липсваща 2FA стр. – pp.com/bg/webscr?cmd=_login-submit&2fa_required=true).

За тези, които не им се чака, няма друго, освен звънене и казване да деактивират това в кавичките:

…Звънкайте на +35314369111 (между 10:00 – 18:30ч. от понеделник до петък):

vivacom: 0.36 лв./мин. моб. абонат. (0.72 лв. на voucher и 0.18 лв. от дом. тел.);
Mtel: 0.18 лв./мин. моб. абонат. + voucher + дом.;
Telenor: 1.19 лв./мин. моб. абонат. (1.19 лв. на voucher и 0.12 лв. от дом. тел.);
Skype: €0.02/мин. през CT може да бъдат заредени 3 лв. мин.;
VoIP: €0.006/мин. с минимум €10 top-up.
8-10 мин. гарантирано минават.
 
Последно редактирано:
От: PayPal логин проблем

И на мен ми се правят на откачени. Казват изчисти си кукитата...... Чакам ги да видим дали ще го махнат. Нямат алтернатива за съжаление.
 
От: PayPal логин проблем

Сутринта ми писали да го реактивирам отново. Е, реактивирах го, получих кода as SMS и веднага след това пробвах логване – the same. 2FA стр. я няма и липсва тотално. Та звъннах, на 7-мата минути вдигна и то баш тая, дето ми го е писала e-mail-а, даже не минах и през процедура по „верификация“. Обясних пак, че не работи дори и след reactivation. А те още не знаят дали само засяга 1-2 members или е за всички BG PP accs, тъй като не са получихи достатъчно reports (изглежда по телефона). Изглежда или само аз и ти report-ваме, или не знам. Мерсят ми за feedback-а. 33 стинки изгърмях.

Изглежда повече reports трябват. Каза, че пак ще предаде към technical department.
 
Аз се чудя що тия дето превъртат по няколко хиляди евро през ПП не отидете за 5-6 дни на екскурзия в ЮК и да си направите ПП акаунт там, да си откриете сметка в Метро банка (писал съм за нея). С нейната ДК няма такса теглене в ЕС.
Откриване на сметка в ЮК е трудно малко, но с някое леко фалшиво доказателство за адрес ще стане.
 
От: Re: PayPal логин проблем

Аз се чудя що тия дето превъртат по няколко хиляди евро през ПП не отидете за 5-6 дни на екскурзия в ЮК и да си направите ПП акаунт там, да си откриете сметка в Метро банка (писал съм за нея). С нейната ДК няма такса теглене в ЕС.
Откриване на сметка в ЮК е трудно малко, но с някое леко фалшиво доказателство за адрес ще стане.

Хич не е трудно откриването на банкова сметка в UK, както съм писал в тази тема https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=62853
Става за 10 минути от вкъщи и без да излизаш. Получаваш Sort code и Acount number инстантли :) плюс IBAN в Естония. Е разбира се и карта VISA с която да си теглиш парите. По-добро скоро не съм срещал :)
Иначе си прав за какво се мъчим с тези български PayPal... обаче ако са чужди ще трябва и VPS...абе зависи....
 
От: PayPal логин проблем

И на мен не ми работи двустепенната верификация. Доколкото разбирам от предните постове, от PayPal не са наясно, че проблема май засяга всички български акаунти.
 
Re: От: Re: PayPal логин проблем

Хич не е трудно откриването на банкова сметка в UK, както съм писал в тази тема https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=62853
Става за 10 минути от вкъщи и без да излизаш. Получаваш Sort code и Acount number инстантли :) плюс IBAN в Естония. Е разбира се и карта VISA с която да си теглиш парите. По-добро скоро не съм срещал :)
Иначе си прав за какво се мъчим с тези български PayPal... обаче ако са чужди ще трябва и VPS...абе зависи....

Никакви ВПС-и, нищо такова. Ползвам си ПП от всякъде базиран на ЮК рег.
Ако въртиш много пари си струва усилието да си имаш ЮК банкова сметка, а и адрес.
Всеки има приятели.
 
От: Re: От: Re: PayPal логин проблем

И нямаш никакви проблеми с ползването в друга държава? По принцип си длъжен да закриеш стария и да откриеш нов акаунт ако се местиш в различни държави.
Искам да изкажа огромната си благодарност на Шерифа за незаменимата му помощ при разрешаването на този проблем. Без него нямаше да се оправя. От PayPal ми премахнаха 2FA и сега мога да влизам през уеб.
 
Никакви проблеми да ползвам от други държави, ползвал съм от Китай и то за плащане на 500 лири.
Всичко си мина ОК.
От БГ го ползвам от 9 г. когато съм си в БГ
 

Горе