Black Hat

veselin.us

New Member
Попадна ми една малка книжка в която се разясняват различни Black Hat техники. Всичко е разяснено много добре и единствено чака да бъде реализирано :)

Нека да се изясним - не подкрепям и не харесвам black hat, но съм на мнение, че всичко трябва да се изпробва. И някой от техните всъщност са доста полезни за Aff. маркетинг - в случей, че сте заинтересовани ви споделям връзката.

Книгата ми попадна от digitalpoint, където ми разрешиха да направя review и следователно е взех безплатно. Сега е споделям тук, защото смятам, че подобна информация трябва да е безплатна, а не платена...

В пакета има още няколко книжки (500 in 10 hours, free and low cost promotional tools, little white lies, outsourcing report, rss, taking massive action) ако имате интерес ще ги кача и тях, не са нещо нечувано, но са много полезни за хора, които тепърва започват да се занимават.

Предупреждение: Ако решите да използвате тези техники, не мога да ви гарантирам, че няма да изядете бан от google, особенно ако не знаете какво правите!

http://www.veselin.us/public/blackhat.pdf

Очаквам да кажете какво смятате за техниките, как бихте ги използвали и разбира се ако имате подобни ресурси да ги споделите с хората в форума.
 
От: Black Hat

В момента чета книгата, защото блек хета ми е слабост... както и да е, първото нещо което забелязах е че блек хетърите не използват гугъл като източник на трафик, а останалите търсачки :)
 
ами гугъл много бързо се усеща... доста съм експериментирал... общо взето правилото за там е да стоиш under the radar, но пък тогава трафика е малко, ама пък и от другите търсачки пак е малко. абе... never give up
 
От: Black Hat

а защо не използват гугъл като той е най-големия и точно там е трафика? Да не би да си мислите че трафика се прави с проксита както в книгата... Тази книга е много суха...
 
книгата не е суха, но методите вече не работят, не случайно се разпространява толкова много. Общо взето всеки си пази работещите методи за себе си
 
От: Black Hat

а защо не използват гугъл като той е най-големия и точно там е трафика? Да не би да си мислите че трафика се прави с проксита както в книгата... Тази книга е много суха...

Методите в книгата са си old school black hat, ако се използват 1 към 1 най-вероятно няма да има голям успех. Но те са основата на black hat и от там са се родили всички нови методи, които както се спомена в темата не се издават много много.

Книгата е добра основа, нищо повече и все пак поне за мен беше доста полезна :)
 
От: Re: Black Hat

книгата не е суха, но методите вече не работят, не случайно се разпространява толкова много. Общо взето всеки си пази работещите методи за себе си

прочетох книгата :mad::mad::mad: нищо ново не казва, само си губих времето да я чета :oops::oops: Подкрепям мнението на горе цитирания потребител (сложен ти е ника :lol: ), че работещите методи не се споделят :) Този казва неща които може би са работили преди 2-3 години ... Не се занимавайте с нея :wink::wink:
 
От: Black Hat

Качих и другите книги с които разполагам (не са свързани пряко с black hat, но мисля, че няма нужда да пускам нова тема):

* 500 in 10 Hours.pdf - Различни идеи за да направите $500 за 10 часа
* Free and Low Cost Promotional Tools
* Outsourcing Report
* RSS
* Taking Massive Action
* ebay - Това е много актуално в digitalpoint. Става на въпрос - как да направите $1900 от ebay без да продадете дори и една стока. Специално това не съм го изчел, но ако някой реши да го пробва - нека сподели дали върши някаква работа.

Имам и други подобни, но тези са последните до които съм успял да се докопам. Съвета ми е никога да не си купувате такова нещо от dp или от някъде другаде - пари на вятъра. А и винаги има начини да се сдобиете с такова нещо напълно безплатно - както правя аз :D

От утре съм във ваканция, решил съм да обиколя малко Европа, ако не друго то за вдъхновение, така, че пожелавам на всички приятни празници и се надявам новата година да донесе на всички нас много много много $$$$$ :D

Ето и връзката към книгите:

http://www.veselin.us/public/ebooks/

П.П. Предлагам да се направи една важна тема, достъпна само за регистрирани потребители в която да се дават връзки към полезни е-книги. Мисля, че ще бъде много добро като идея.

Edit: netsurfer - преместих е в папката ebooks, но направих копие на старото място, така че връзката трябва да работи сега
 
От: От: Black Hat

...
П.П. Предлагам да се направи една важна тема, достъпна само за регистрирани потребители в която да се дават връзки към полезни е-книги. Мисля, че ще бъде много добро като идея.

Подкрепям идеята с 2 ръце! В момента разработвам един проект, който 100% ще попадне в тая секция :)
 
От: Black Hat

black-magic-seo-ranked-hard-02.png
 
От: Black Hat

@harkon е на тема комикси.
Ако имаш нещо за Мики Маус давай. :)
 
От: Black Hat

scorpiass - 1-во метода не е твой ,2-ро гугъл вече е баннал много от хората които ползват този метод.и 3-то не е 30$ за 5 дни а за 1 час.
 
От: От: Black Hat

той работи ама въпроса е че като ти накликат 100 клика за 1 мин от адбрайт колко мислиш че ще вземеш? 1$ -2$ макс..къде е далаверата? този метод работи само с адсенс заради скъпите думи.

Метода е от bhw и работи с BidVertiser и adbrite
 

Горе