Pokemon Go заразата

От: Pokemon Go заразата

Ако някой има къде да пласира развити Pokemon акаунти, да пише. :p
Ще делим % от печалбата, какъвто се разберем.
 
От: Pokemon Go заразата

А от новините тази вечер разбрах, че трябва вече да си отварят шофьорите очите на 4, щото някои от търсачите на покемони са като овце на пътя когато пресичат. Слушалките на ушите, вперили поглед в телефона и нито чуват, нито виждат колите на пътя... А също така и някои шофьори са по следите на тези покемони и също са така опасни на пътя.
 
От: Pokemon Go заразата

Сериозен съм с предложението си от горе. Мога да осигуря акаунти, стига да има купувачи. Делим печалбата в уговорен от нас процент... да не пускам тема в дропшипинга. :beer:
 
От: Pokemon Go заразата

Сериозен съм с предложението си от горе. Мога да осигуря акаунти, стига да има купувачи. Делим печалбата в уговорен от нас процент... да не пускам тема в дропшипинга. :beer:

Колко акауна имаш?
 
От: От: Pokemon Go заразата

Абе хората си направиха милиардите, ти продължавай да правиш анализи... ;)

Под хората Нинтендо ли визираш?
 
От: От: Pokemon Go заразата

Ами да ... Не визирам себе си :)

Е знам ли може си спекулирал :)
Иначе да няколко милиона сигурно са направили в продажни Нинтендо - макар, че взимат 1/3 от всяка продажба.
 
От: Pokemon Go заразата

Тука убиха едно дете, пред блока го прегази кола докато играе тази тъпа игра.. Скапан рак!
 
От: Pokemon Go заразата

Добра идея, но ще отшуми бързо, не могат да се мерят с blizzard двете им игри как завладяха света.
 
От: Pokemon Go заразата

Като гледам как хората ходят по улиците с наведени в телефона глави си мисля, че това е точно една крачка преди зомби апокалипсиса :)
 

Горе