Промяна в правилата за афилиейт линкове

Промяна в правилата за афилиейт линкове

  • Одобрявам

    Votes: 13 52.0%
  • Не Одобравям

    Votes: 5 20.0%
  • Все ми е едно

    Votes: 7 28.0%

  • Общо гласове
    25

coolice

Owner
форума е голям остараява в постовете има пускани линковекъм няколко афилиейт програми които вече ги няма което води до една кучина мъртви външни линкове коетго намалява линк джуса за тези които си ползват подпсисте....
Разбира се ние не откриваме топлата вода погледнах как е решен въпросът в Дижитал Поинт значи там постването във поста е забранено за сметка на това можете да добавяте такива като ползвате някои от слотовете за линковете в пописа

значи пишете ревю и под него в подписа си слагате афилиейт линк
 
От: Промяна в правилата за афилиейт линкове

Много ми е интересно, хората, които ще гласуват Не одобрявам.. кво правят?
Тия неща не са като в парламента
Да - 30 гласа
Не - 34 гласа
Въздържали се 439-ма

Не се приема

wasntme.gif
 
От: Промяна в правилата за афилиейт линкове

Аз смятам че когато има линк между текст той дава повече отколкото ако е в signature ... А и така или иначе ще си го има линка :)

Лошото е че някой има въпрос или продава сайт и трябва да си сложи линка в подписа ли?
 
От: Промяна в правилата за афилиейт линкове

за афилиейт линковете ще важат май тия неща.
ама и за всички да важат..

не става ясно какъв е смисъла линка да не е в постинга, а в подписа?
все е линк, освен ако не се направят всички линкове в подписите да са nofollow
друг смисъл не виждам.

всъщност.... ако се махнат всички линкове ще е най-честно :-D
 
От: Промяна в правилата за афилиейт линкове

или по комерсиално пращаш смс за 2,40 и вече можеш да пускаш линкове
 
само за афилиейт линковете важат смисала е да може да се ччисти по лесно а и като дадена програма спре работа самият човек които я промотира ще я махне от подписа са си да не губи слот ще улесни процеса на почистване за вбъдеще за всичко друго си остава по старо му ;)
 
Re: От: Промяна в правилата за афилиейт линкове

Много ми е интересно, хората, които ще гласуват Не одобрявам.. кво правят?


wasntme.gif


за тях имам специална оферта ще им да списъка с тези няколкостотин мъртви афф линкове които има във отелни постове във форума да си напеистват равномеро по страниците на сайтовете си ;)
 
От: Промяна в правилата за афилиейт линкове

а неможе ли когато има неработещи линкове да кажете на мембъра да си ги едитне постовете. Защото има и линкове към изтрити сайтове и т.н. които не са на афилиейт програми. За тях какво? А и до колкото знам има само 1 програма която
вече не е онлайн ... Малко грубо се получава така но.. както кажете :)
Знам също че и щом Coolice е избрал Одобрявам така ще е. може да ми изтриете гласът от анкетата
 
старите ще ги оправим ние (разбираи аз) има джобъкс линкове освен гб както и други неработещи програми и както каза ти и саитове в момента има повече мъртви афилиейт линкове за оправяне на ръка отколкото към сайтове затова така съм зачекнал темата. Въпросът е за новите и да се избегне да не се получва в бъдеще да е по лесно за модерация а и това е решението в дп

и освен това мисля линковете на приключените теми в покупко продажбите на пазара да бъдат изключвани така ще получи повече джус за линковете от подисите
 
От: Промяна в правилата за афилиейт линкове

Да, само за афф. линкове. Аз мисля, че направо да за по-професионален изглед - да си има сайт/страница с ревю на програмата и този линк да слага. Наблюдавал съм го тук и евалата на тези хора, така се прави ;)

Не съм гласувал, ще преценим как да действаме ние. ;) Успехи
 
От: Промяна в правилата за афилиейт линкове

Най добре би било само линковете в подписа да са DoFollow, всъщност не знам дали това ще реши проблема, гоогле пак може да си пищи че е невалиден.
 

Горе