АВЕ КЪВ Е ТОЯ ФОРУМ КВИ СА ТИЯ ХОРА ВЕЕ?? PART 2

Статус
Not open for further replies.

ReminD

Well-Known Member
Ае кацаров, ти си голяма жена бре, малко хейт му пуснахме и се заоплаква ;)
 
Последно редактирано:
От: АВЕ КЪВ Е ТОЯ ФОРУМ КВИ СА ТИЯ ХОРА ВЕЕ?? PART 2

Оплаквай се жена такава, аз бях -80 червени :lol:
 
От: АВЕ КЪВ Е ТОЯ ФОРУМ КВИ СА ТИЯ ХОРА ВЕЕ?? PART 2

Са, щото нямаме с кой да се заядаме, кръчмаря вика, че му се родило дете :lol: , ще търпиш няколко месеца докато си намерим некой друг :lol:
 
От: АВЕ КЪВ Е ТОЯ ФОРУМ КВИ СА ТИЯ ХОРА ВЕЕ?? PART 2

А, май не знаеш, че има неписано правило тука , тия под 1000 мнения да не спамят толкоз много?
 
От: АВЕ КЪВ Е ТОЯ ФОРУМ КВИ СА ТИЯ ХОРА ВЕЕ?? PART 2

Абе ей... ти верно много спамиш бе, на мене са ми свикнали и ме търпят, я вземи се успокой наистина... После защо ти давали червени точки.

и не пускай нов пост, едитни си стария ако имаш нещо да кажеш.
 
От: АВЕ КЪВ Е ТОЯ ФОРУМ КВИ СА ТИЯ ХОРА ВЕЕ?? PART 2

Кво кръчмаря родил ли?
 
От: АВЕ КЪВ Е ТОЯ ФОРУМ КВИ СА ТИЯ ХОРА ВЕЕ?? PART 2

:lol: да бе, каза че щяло да му се ражда дете :lol: , даже вече е родено май :lol:
 
От: АВЕ КЪВ Е ТОЯ ФОРУМ КВИ СА ТИЯ ХОРА ВЕЕ?? PART 2

Май е родил с цезарово
 
От: АВЕ КЪВ Е ТОЯ ФОРУМ КВИ СА ТИЯ ХОРА ВЕЕ?? PART 2

Абе на мен ми е интересно как ужким във форум с хора, които се имат за особено елитните изобщо се създават такива кавги или изобщо как се пишат такива теми ? Разбирам AlanFort да си малоумен ама като ти гледам постовете единствения спамер тук си ти. Не гледай, че съм регистриран преди 1-2 седмици, имам странното чувство, че теб не "хейт" или както му викате те гони, ами просто си някакъв смотаняк или нещо от този сорт, че по цял ден в някакъв форум си избиваш комплексите.
 
От: АВЕ КЪВ Е ТОЯ ФОРУМ КВИ СА ТИЯ ХОРА ВЕЕ?? PART 2

Храни, храни, аз имам +50 полезни теми във форума, ти си се регистрирал днес специално да се заяждаш във всяка тема с мене. Кой си? То е лесно да дойдеш завчера и да обясняваш кой спамер и кой не, нали? Аз искам да те видя теб с 2,431 мнения дали ще си с 47 репутация или ще светиш с 4 червени?
 
От: АВЕ КЪВ Е ТОЯ ФОРУМ КВИ СА ТИЯ ХОРА ВЕЕ?? PART 2

Храни, храни, аз имам +50 полезни теми във форума, ти си се регистрирал днес специално да се заяждаш във всяка тема с мене. Кой си? То е лесно да дойдеш завчера и да обясняваш кой спамер и кой не, нали? Аз искам да те видя теб с 2,431 мнения дали ще си с 47 репутация или ще светиш с 4 червени?
Мъдрите хора казват "Каквото почукало, такова се обадило.", макар и изтъркана реплика в случая пасва идеално. Нямам си и на идея кой си, пък да тръгна да си губя времето с теб във "всяка тема" е просто смешно да го твърдиш. На 2 "хилки и половина" мнения ти се ми се хвалиш, че имаш +50 полезни теми и "47 репутация" ? Не го приемай лично, но си зле с математиката. Впрочем загледай се в профила ти, особено в секцията за стари мнения та да видиш кой с кого се заяжда. И какво значение има дали съм от дори и половин час тук, при положение, че ти пускаш подобни теми и мнения всеки 10-тина минути.
 
От: АВЕ КЪВ Е ТОЯ ФОРУМ КВИ СА ТИЯ ХОРА ВЕЕ?? PART 2

Добре, чакам да видим ти колко ще си полезен на форума, надявам се да си 10 пъти по-полезен от мен.
 
От: АВЕ КЪВ Е ТОЯ ФОРУМ КВИ СА ТИЯ ХОРА ВЕЕ?? PART 2

Добре, чакам да видим ти колко ще си полезен на форума, надявам се да си 10 пъти по-полезен от мен.
Мисля, че се изразих достатъчно ясно още в първия пост. Нямам нито желание, нито време да отделям за занимание с подобен форум, камо ли да си избивам комплекси от живота ми под формата която ти го правиш. хаха :mrgreen:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе